ELVI - apsargs

Naakot maajaas no darba ik pa reizei ieeju ELVI veikalaa pie autoostas, un katrreiz esot tur juutos kaa zagle.Piemeeram, es staavu pie ledusskapja ar saldeetiem produktiem un vienkaarshi skatos preci, apsargs pienaak ledusskapja otraa pusee un, salicis duures saanos, skataas ar taadu bargu sejas isteiksmi.veikalaa tobriid tikai paaris cilveeku, ledusskapis atrodas zaales viduu, tas arii nav tas valjeejais ledusskapis, bet ar stikla durviim augshaa.nu nav nekaadas vajadziibas staaveet metra attaalumaa !vai arii es aizeju uz veikala galu, tur man paardeveeja sver salaatus un galju, apsargs staav man klaat, peec tam seko man liidz kasei, laikam vaktee ka es tos salaatus neappeedu liidz kasei.es saprotu, tas ir vinja darbs, bet to visu nevajag dariit tik uzkriitoshi.es pati straadaaju darbaa kas ir saistiits ar apsardzi, un redzu kaa apsargi straadaa daudz nopietnaakaas nozarees, piem. tur kur jaauzmana viltotu naudas liidzeklju nenokljuushanu un tamliidziigi, tas ir daudz sarezgiitaak, bet viss tiek dariits ljoti zoliidi, un nevieens nejuutas aizvainots par paarmeeriigu apsarga uzmaniibu.

M Marta 17.08.2011

Ha, ha :D tas gan! nekas nav mainījies :D mani gan tas īpaši nesatrauc, jo zagt netaisos, bet smaidu gan izraisa :)

T Tāir 17.08.2011

Drīz, kad gandrīz visi būs aizbraukuši uz ārzemēm darba meklējumos, Latvijā palikušajiem šadi vajadzēs arī strādāt, konvoja uzraudzībā.

S Sandra2 10.04.2014

Tas tiešām tā ir bet esmu jau pieradusi, ka mani uzrauga tā it kā kaut ko taisītos nest mājās nesamaksājot!!! Bet viss vairāk kas mani kautina cenas elvi, ķipa atlaides, tu aiznes preci līdz kasei un te pēkšņi saldējums ne 49 centi, bet gan 1eiro. Un tā ne reizi vien ir bijis labi ka man ir tās naudiņas varāk tajās reizēs, bet ko citam? Cenas var teikt nekad nevar sape=rast kas un kā!!