www.sudzibas.lv ELVI Apkalpošana

ELVI - Apkalpošana

Esmu šokā par Elvi Jūrmala kasierēm. Vārdus diemžēl nezinu, bet divas tādas blondīnes, kuras, man šķiet, tajā veikalā jau visu mūžu strādā! Tādu attieksmi pret pircējiem neesmu nekur citur manījusi. Ja jūs dzirdētu, kā tiek atbildēts gados veciem cilvēkiem! Sen jau vajadzēja kādu pārbaudi uzsūtīt. Iedomājušās, ka ir nez kādas zvaigznes!!! Šodien stāvēju rindā, pirms manis bija pensionāre, kura gribēja nopirk 2 bulciņas. Viņa nebija bulciņas ielikusi maisiņā. No kasieres puses iznīcinošs skatiens un naida pilnā tonī sekojošs teksts: "Jūs ko, tur maisiņu neredzējāt, nevarējāt ielikt? Jūs saprotat, ka man netīras rokas? Varu jums tikai novēlēt labu apetīti!" Man no visas sirds palika žēl pensionāres, un tagad nožēloju, ka tai kazai nepateicu pāris vārdus! Un tas nav vienīgais gadījums, gandrīz katru dienu tā notiek. Te laikam vietas nepietiktu, lai uzskaitītu visus gadījumus.

K

E Edvards 1985 30.11.2014

Esmu sokaa par elvi Baldonee, ieejot veikalaa dzirdot necenzetus vardus pret kolegi- ahujela tu/ pret otru kolegi.Es jutos pazemots, man zel- otru pardeveju, vina nosarka, vai tad tas ir nomali?????Taa izmainas attieksme pret veikalu un personalu,