www.sudzibas.lv ELVI Alkohola tirdzniecība ELVI

ELVI - Alkohola tirdzniecība ELVI

Līdz šim attiecībā uz šo veikalu-vislabākās atsauksmes.Iepērkos tajā regulāri. Bet sestdien, stāvot uz ielas netālu no šī ELVI, manu uzmanību piesaistīja bariņš pusaudžu, no kuriem viens, priecīgi vicinādams tikko iegādātu pudeli, (nesaskatīju, kas par dziru)sauca:" Nu vai es neteicu, ka jebkurā ELVI var mierīgi tikt pie grādīgā!!! "Tagad gan manas simpātijas pret šo tirdzniecības iestādi stipri sašķobījās...

D

R rustams 06.04.2009

Vai tik tas nebija tavs dēls kas iegādāja pudeli, ko? :)

. ....kl 06.04.2009

OI, oi, oi baigi svētā atradusies!!!

A aura 07.04.2009

Ārprāts, kā pārsmējos :D

. ....kl 07.04.2009

A ko tu tur stāvēji? Atļauts stāvet uz Pērnavas, J.Asara un Lienes ielas!!!

P Paldies!!! 13.09.2016

Prieks, ka atgriezusies pārdevēja Anete pēc ilgākas prombūtnes. Izcilas apkalpošanas spējas, laipna, smaidīga.. Tiek galā pat ar trakajiem tantukiem!!!! paldies Elvi par labiem cilvēkiem.

L Līga 04.11.2017
Slikta prece

Trīs reizes mēneša laikā pērkot pienu, nopirku sabojājušos, nelietojamu pienu, vienreiz Baltais 2l, un divas reizes Limbažu piens 2l iepakojumus.

I incene 13.01.2018
pārdevēja ētika

Vienkārši jautājums...Vai pārdevējam ir tiesības stāstīt apkārt,ko un kad konkrēts klients ir pircis? Vai tas ir pieļaujami? Vai pārdevējiem nepastāv kaut kādas ētikas normas?

C cucinja 23.06.2018
Krāpšana

Nopirku kakla karbonādes šašliku. Liekot uz iesmu atklājās, ka starpā ir iemaisīts parastai cūkgaļas šašliks kurš cenā ir lētāks

A Aigars Larks 16.07.2018
Nekvalatativa prece

Gribeju nopirkt pusdienam bulcinu vina bija sasalusi

3 33Mārīte 06.08.2018
Slikts serviss

Svetlana Š ļoti bezkaunīga pārdevēja! Ir redzams ka viņai nepatīk darbs, nez kāpēc viņa tur strāda! Rupja un ļoti, ļoti nepatīkama sieviete! Pateicoties viņai veikals ELVI priekš manīm vairs neeksistē

H Harijs1981 16.06.2019
Slikts serviss

Ļoti dusmīga pārdevēja, visu cilvēku priekšā skaļi sūdzējās par uzņēmumu un vēl izteica dažas neapmierinošas frāzes.