www.sudzibas.lv ELVI Nekvalitatīva maltā gaļa

ELVI Ādažos - Nekvalitatīva maltā gaļa

Ļoti nekvalitatīva Maltā gaļa! Tiek piemalts viss, skrimšļi, āda, zarnas. Negribas pat domāt kas vēl.
Kauns vadītājai un miesniekam. Dzīvojam Ādažos, tāpēc varam teikt, ka šis pārkāpums ir sistemātisks!
Vienu reizi nopirkām un nopriecājāmies, nodomājot, beidzot, vai nomainīta vadība, vai miesnieks, bet ne kā! Nākamreiz viss pa vecam. Bēdīgi un negodīgi.

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 18.07.2022

Paldies par Jūsu ziņu! Atvainojamies, ja produkta kvalitāte nav atbildusi Jūsu prasībām - šādos gadījumos aicinām nekvalitatīvo produktu kopā ar pirkuma čeku nest atpakaļ uz veikalu - darbinieki to labprāt samainīs vai atdos Jums naudu. Diemžēl no Jūsu sūdzības nav iespējams secināt, kurā datumā esat pirkuši malto gaļu un vai tā tiešām ir bijusi veikalā gatavotā produkcija, nevis kāda cita ražotāja prece, kas arī ir veikala sortimentā.

Ādažu veikala miesnieka gatavotā maltā gaļa savas labās kvalitātes dēļ ir ļoti pieprasīts produkts un mēs noteikti noraidām apvainojumus par tās kvalitāti, zarnu, ādu un citu Jūsu uzskaitīto vielu malšanu. Veikalam tiek piegādāti svaigi cūku liemeņi bez zarnām un citiem subproduktiem, tāpēc šādu vielu klātbūtne nemaz nav iespējama - tad mums tie būtu speciāli jāiepērk malšanas vajadzībām :) Arī liekās ādas tiek nogrieztas un par simbolisku samaksu pārdotas atsevišķi - tās klienti labprāt iegādājas dzīvnieku ēdināšanai.

Ceram, ka nākamie pirkumi neliks vilties, bet, ja produkta kvalitāte rada šaubas, aicinām to nekavējoties nest atpakaļ uz veikalu.

Jūsu ELVI