www.sudzibas.lv Elizabeta hotel "Svētku" neapmaksātais darbs

Elizabeta hotel - "Svētku" neapmaksātais darbs

Lūdzu uzmanīties no regulāri pirms svētkiem ievietotā darba sludinājuma par Administratora vietu viesnīcā ELIZABETE HOTEL! Darbinieks it kā tiek pieņemts darbā un noteikta it kā prakses diena - nepamaksāta, jo ir apmācības ietvaros. Parasti tas iekrīt Ziemassvētkos, Jaunajā Gadā un tagad Līgo. Apskaužama ekonomija, jo pamatdarbinieki uz šīm dienām aiziet neapmaksātā atvaļinājumā un paliek bez svētku prēmijas, bet jaunais darbinieks paliek ne tikai bez apmaksas par nostrādāto dienu, bet arī 99% paliek arī bez darba, jo it kā darba devējs ir neapmierināts ar to kā jūs strādājat.

N Normunds234 21.02.2015

Pietiek palasīt delfos vai tv-netā par Daci Bunkusi, lai saprast, kas tā ir par vietiņu. Ja no Daces izbēg pat bijuši cietumnieki, so what we are talking about?

S sviests1234 12.07.2016

Ak kungs, kāda es biju muļķīte, ka pirms došanās tur strādāt neiedomājos palasīt šo te sūdzības.lv. Būtu es šo visu zinājusi, sen jau no tādas vietas pa gabalu būtu turējusies. Bet nu kā sanāca, tā sanāca un 1 mēnesi tur noturējos un tad aizgāju, pārliecinoties, ka visi šausmu stāsti par šo vietu ir patiesi. Un varu teikt tikai vienu...ir jau 2016. gads un tas ko jūs te rakstījāt 2009. gadā viss atbilst patiesībai arī tagad. NEKAS nav mainījies. Dace ir visbriesmīgākais vadītājs, kāds tik iedomājams un viņas prasības ir kosmiskas. Es tikai nesaprotu, kā pēc visām viņai uzsūtītajām Darba inspekcijas pārbaudēm, šis uzņēmums jau nav likvidēts. Pati arī piedzīvoju Darba inspekcijas vizīti un ne dod Dievs, ja es pateikti kaut ko lieku. Dace šim labi sagatavojusies. Nedrīkst pat runāt ar Darba inspekcijas pārstāvi, pirms neesi pazvanījusi Decei un konsultējusies par sakāmo. Pamēģini tik pateikt, ka šeit jāstrādā arī naktīs, pamēģini tik pateikt ka tev aploksnē maksā... Murgs kaut kāds! NEEJIET TUR STRĀDĀT! Pasargājiet savus nervus!

I iv.li. 25.04.2017

Kā šī vieta noturās virs ūdens? Ļoti vienkārši - ir arī tāds advokātu kantoris Bunkus, kas pieder tās nenormālās dēliem! Es tur strādāju dažus gadus atpakaļ un klientu apkalpošanā esmu strādājusi vairāk nekā 10 gadus (kopš 16 gadu vecuma) - teikšu tā: Nekad, nekur ar mani neviens priekšnieks neatļāvās tā runāt un tā izturēties pret saviem darbiniekiem! Mans pēdējais salmiņš bija, kad pēc manas inventūras viņa dzērumā visu pārstaipija no noliktavas uz bāru un otrādāk un tad sāka uz mani kliegt, ka es esot stulba, jo nemākot 2+2 saskaitīt! Ņemot vērā, ka viņai pašai nav nekādas izglītības un viņa knapi 2 vārdus angliski spēj salikt kopā, es uzskatiju, ka ar to man pietiek un tā arī bija pēdējā diena, kad tur strādāju! Pieprasīt no administratora, lai strādā arī par viesmīli, pavāru, apkopēju un veļas mazgātāju naktsmaiņās un maksāt knapi virs minimālās un to vēl aploksnē man neliekas normāla prakse!
Cik zinu, lai cik gadi paietu nekas nav mainījies!

1 1234556790 08.03.2018

Elizabete Desing Hotel. Nekas nemainas kopš 2008 gada. Nekad nerakstiju sudzibas, un nekad nelasiju tos pirms iet darba vietā. Ta ir pirma sudziba, lai pabrìdinat cilvèkus, ka ši darba vieta, kàmer tur vàldniece ir Dace Bunkusa ir briesmigaka darba vieta ko es redzejusi. Šausmigie darba apstakłi, ( zimas laika, kad ara ir -20 telpas ir 10gradi, Dace nedod pat sildišanas iekartas pie kajam turet, neskatoties, ka pat cimdos rokas salst. Par darba samaksu- tas vispar ir kaut kads àrprats, vińa atteicas samaksat, melo, ka vińas nav uz vietas, bet kad sagaidi vińu pie durvim sak lamat un bidinat ka izsauks policiju. Zinot ka tev ir tiesibas sańemt naudu par nostradatam stundam, neejot prom, vińa vienkarši taisa durvis ciet un nelaiż. Pec vàrdiem ka tev náksies sevi aiztavet un iet inspekcija, ka tev ir visi pieradìjumi, tikai tad, vińa nolem atdot naudu. Un protams mazak, neka tu bijis nopelnijis, nu labi, vismaz dała. Gribas ticet ka elle ir... tad es viennozimìgi zinaśu kur vińu atras, ja bus vajadzìgs, nakamaja dzìve. Jo vińas rícibas gan ka darba déveja, gan ka cilvèka ir nepiełaujamas. Melo, aprapj, pazemina, kliedz, manipule ar savu veselibu un vecumu. Vèlns cilvèkà kermenì!