www.sudzibas.lv Elizabeta hotel "Svētku" neapmaksātais darbs

Elizabeta hotel - "Svētku" neapmaksātais darbs

Lūdzu uzmanīties no regulāri pirms svētkiem ievietotā darba sludinājuma par Administratora vietu viesnīcā ELIZABETE HOTEL! Darbinieks it kā tiek pieņemts darbā un noteikta it kā prakses diena - nepamaksāta, jo ir apmācības ietvaros. Parasti tas iekrīt Ziemassvētkos, Jaunajā Gadā un tagad Līgo. Apskaužama ekonomija, jo pamatdarbinieki uz šīm dienām aiziet neapmaksātā atvaļinājumā un paliek bez svētku prēmijas, bet jaunais darbinieks paliek ne tikai bez apmaksas par nostrādāto dienu, bet arī 99% paliek arī bez darba, jo it kā darba devējs ir neapmierināts ar to kā jūs strādājat.

I inna 06.09.2009

Uz darba inspekciju IR JĀIET, JĀ! Tik nevajag gaidīt kuplu pulciņu, ejiet jau tagad!
Parakstīt?;)))kases žurnālu paraksta nakts maiņas darbinieks;)))tas ir visur;))))parakstiet un būsiet droši, ka būs spiesti jūs pieņemt oficiāli, lai izbēgtu no soda sankcijām;)))
arī rēķini jāparaksta..meitene! Jūs taču studejat! NU tad esiet izglītotas;)))

E elina 07.09.2009

oj pretigs sieviešķis ...esmu agjuis tam cauri !!
kaut vinai ta kratiiga galva nokristu..un dods devejam atdodas!

V vai 08.09.2009

Vinja doma ka visi shito aizmirsiis!

G Gatavarikoties 11.09.2009

Meitenes pietiek runāt laiks rīkoties! Es esmu ievākusi visu vajadzīgo informāciju un nākamnedēļ eju uz Darba inspekciju, bet viņi teica ka "efekts" būs lielāks, ja sūdzību parakstīs vai apliecinās vairāki cilvēki tadēļ lūdzu visus kurus aizvainojusi SIA Elizabete Hotel attieksme un kuriem viņa nav samaksājusi atsūtiet man e-pastu lai kopā spējam izdarīt vairāk [slēpt]@inbox.lv. Darba inspekcija arī apsolija ka darba devejam nekādā gadijumā neizpaudīs sūdzības parakstītājus ja viņi to nevēlēsies. Davai rīkojamies, gaidīšu e-pastus!!!

S Sandra 13.09.2009

Paskatijos www.google .lv un izlasiju tīri intresantas lietas http://www2.la.lv/lat/majas_viesis/jaunakaja_numura/celoni.un.sekas/?doc=24032 .

S Sandra 13.09.2009

Cik saprotu, kad šajā uzņēmumā ir raksturīgas maksātnesējas problēmas .

S Sandra 14.09.2009

Tāpēc mīļie cilvēki, nu cieniet sevi un neļaujiet sev kāpt uz galvas .Neskatoties uz to kad ir bezdarbs .Drošāk šodien ir strādāt Valsts iestādē, vismaz zini kad savu algu saņemsi un arī sociālās garantijas būs, lai gan aldziņas ir apcirptas .
Ja ir norunāta Darba intervija tad arī ejiet uz Darba interviju un pie darba neķerieties kamēr nav Darba Līgums parakstīts, arī par vienu nostrādāto darba dienu ir jāsaņem samaksa .Un pirms Darba līguma Jums pašiem jāpanāk vienošanās ar Darba devēju, gan par darba slodzi, gan par Darba samaksu, gan par atvaļinājuma grafiku un Darba pienākumiem un ja Jūs par to nevienosieties tad tā arī sanāks, kā šiem kolēģiem, kas par kapeikām darīja visus iespējamos darbus .Godīgi Darba devēji arī pirms darba arī noformē dokumentus, bet tie saucamie " garšotāji " un '' zagļi '' ir riskantas Darba devēju grupas un labāk no viņiem izvairīties, nekā rīvēt savus nervus...

Bet lai visu šiti apturētu ejiet uz Darba Inspekciju, rakstiet ierakstitas Vēstules gan uz Darba Inspekciju vai VID, LAIKAM JAU TĀDI CILVĒKI TIKAI SAPROT KAD BŪS PĀRIS NAUDAS SODI SAMAKSĀTI ...

V vika 20.10.2009

shausmas

I ilke 27.10.2009

Ujujuj

V vita 25.11.2009

Laikam jau tas, par ko šeit cilvēki rakstījuši, turpinās vēl joprojām.
Ļoti nekrietni no tādu cilvēku puses, meklēt cilvēkus un jau pirms pārrunām piedāvājot strādāt pilnu dienu, bez samaksas, nepiekrītot tam, ka iesākumā varētu pamācīties daļēju dienu.
Laikam man par savu naudu tur vajadzētu doties, pirkt vēl pusdienas, jo pa velti man neviens neko nedos un tā par velti viņiem izpalīdzēt dažādos darbos. Tad vajag taisīt labdarības akciju, lai bezdarbnieki brauc no visas Latvijas izpalīdzēt nabaga uzņēmumam!
Kur gan paliek darba līgums utt?
Uzreiz jau ir skaidrs uz ko te tiek mērķēts un pavisam drīz būs 2 lieli svētki.
Patiešām nesaprotu, cik gan tālu var iet vadītāji, savā nekaunībā un uz krīzes rēķina. Un mūsu valstī tas viss tiek atļauts!
Paldies tiem cilvēkiem, kas šeit pabrīdina par tādas apkrāpšanas iespējamību!

A Annex 28.11.2009

Agrāk saucās savādāk, arī tāpat darījās - ElizaBetes Nams, bet tur parādījās sliktas atsauksmes, tad pārsauca, meitenes, palasiet Traveler Reviews iekš TripAdvisor, nevaru saprast- Avoid the Annex.

T Toy 13.12.2009

Cilvēki piekrīt uzreiz strādāt, jo šobrīd jebkuŗs darbs ir vajadzīgs, bet tas vēl turpinās...

Z Zane 14.12.2009

šī iestāde ir pilnīgs murgs. Nostrādāju tur tikai nedēļu. Tīrākās šausmas. Prasības nenormāli augstas, bet attieksme vienkārši pretīga, par algu vispar nerunājot. Tur pilnīgi nerēķinās ar otru cilvēku. Noniecinās tevi līdz pēdējam un vēl piekasīsies katram sīkumam. Neejiet strādat uz turieni!!!

G Godīgadarbiniece 20.12.2009

Un vēl joprojām nabaga cilvēki uzķeras uz krāpnieku izlikto ēsmu.
Žēl, bet nav jau variantu, jo valstī ir bezdarbs, tāpēc kretīni ir sarosījušies un dara ar darbiniekiem, ko grib.
Kad vairs paši neliek sludinājumu, tad sāk jau zvanīt kam pagadās un ķert darbiniekus!

S Sanija 13.01.2010

Tas turpinās vēljoprojām-ak es muļķe- žēl, ka neizlasīju šos komentārus pirms 4 dienām :(

K klients 14.01.2010

Es nostrādāju 2as dienas. Murgs!!!
Apmācības vienā hotelī uz Elizabetes iela, jāstrādā uz Dzirnavu ielas.

Man teica, ka jāierodas 7os no rīta, protams, ierados, bet darbs sākas tikai 7:45 . Ierados, bet tur tusiņš bijis .Daces labā roka Aina un vēl kaut kāds bars + viesnīcas apmeklētāji piedzērušies. Tā, ka man apmācībās kaut ko pavirši izstāstīja, lika tikai tīrīt istabas(it kā esot administratores pienākums), gribēju, lai iemāca uztaisīt vismaz invoice(piereģistrēt apmeklētāju), bet diemžēl neviens nebija spējīgs man to parādīt, jo bija pārdzēruši jēgu. Tad man bija jāskrien tēlot viesmīlis un jāpasniedz brokastis, tajā pašā laikā jāatbild uz kontrolējošiem Daces zvaniem, jāskrien uz otru ēku atvērt viesiem durvis, pluss vēl zināt kurās istabās ir 1, 2, 3 gultas, pārzināt visu viesnīcu. - To visu vajadzēja iemācīties vienā dienā. Par katru neizdarību Dace ar savu labo roku bija ļoti neapmierināta. Piemirsu piebilst, ka man bija jāizlasa visas mapītes, kurās bija info par šo viesnīcu(10biezas), bija jāstaigā istabenei pa pēdām, jāpiekārto, jo istabene tur arī strādāja pirmo dienu- dienas beigās viņa raudāja, jo nebija spēka tīrīt visas šīs netīrās istabas, tad gāju viņai palīgā. Tāda īsumā bija man pirmā darba diena. Tad, kad jau darba diena gāja uz beigām, (12h dienā), gaidīju, kad atnāks mani nomainīt, 20min pēc it kā darba beigām zvana meitene un saka, vai man šodien jāstrādā -izrādās arī pirmo dienu. Labi jau, ka viņa ieradās.
Visam pielika punktu tas, ka man trešajā dienā jānāk strādāt naktī, un pēc nakts maiņas būs vēl dažas stundas sapulce :D.

Lieki piebilst, ka pēc šādas darba dienas, šajā darbā neatgriezos.

Tagad domāju, kādēļ nepasūtīju trīs mājas tālāk un uzreiz negāju prom, kad ieraudzīju no rīta piedzērušo kolektīvu, bet tad man likās, ka cilvēki ir pārāk izlepuši, ka negrib strādāt, ka vienmēr žēlojas, ka nav darba, nav naudas, bet šāds darbs nav tā vērts.

Pēc 2ām dienām darbā es biju par 2kg vieglāka, :D jo tur nav pusdienlaika, tev visu laiku ir jāskrien pa istabām, jātīra u.tt.

Dace dienas beigās man piebilda, ka es nevaru tik ilgi sēdēt vienuviet, un ka esmu aizmirsusi apliet puķes :D!

M Mazinjaa 01.05.2010

Vnk HAVE TO SEE IT TO BELIEVE IT!!

Visi komentaari atbilst patiesiibai, es jau arii pirms gaaju izlasiiju un nodomaaju (t.i cereeju), ka to raksta slaisti un sliimesti, ka viss tiek paarspiileets, bet nee...

VNK soks!! Un darba piedaavaajumaa - veelama augstaakaa izgliitiiba!! Phe, es nuzskatu, ka man ar augstaako izgliitiibu ir jaaberz griidas.. VNK DRAUSMAS!!!

Un tas, ka es esmu jauna nenoziimee, ka mani jaaiedzen zemee, okk, mana pieredze tuurismaa ir neliela, bet es NEKAD muuzhaa neko taadu ebiju redzeejusi...

+ +vēlviensupurs 06.05.2010

Paldies, ka rakstāt to visu, es jau domāju ka man vienīgai tāda pieredze bija. Nostrādāju tur 2 (!!!) mēnešus 2008. gadā... ārprāts! Beigās mani vēl apsūdzēja naudas zagšanā! ar Daces dēlu ( it kā menedžeru) man bija šausmīgais strīds, nevarēja pat iedomāties, ka cilvēki var būt tik nekaunīgi! Unikālā pieredze, ceru ka viņi saņems ko pelnījuši!

M Mazinjaa 13.05.2010

ir jauns sludinaajums cv.online!! Hotel ELIZABETE.. Cilveeki, esiet praatiigi, tieshaam NEEJIET UZ TO VIETU!!!

A alla 13.05.2010

Diemzel neviens nebija spejigs man to paradit, jo bija pardzerusi jegu. Tad man bija jaskrien telot viesmilis un japasniedz brokastis, taja pasa laika jaatbild uz kontrolejosiem Daces zvaniem, jaskrien uz otru eku atvert viesiem durvis, pluss vel zinat kuras istabas ir 1, 2, 3 gultas, parzinat visu viesnicu. - To visu vajadzeja iemacities viena diena. Par katru neizdaribu Dace ar savu labo roku bija loti neapmierinata. Piemirsu piebilst, ka man bija jaiztīra visas dirsas.