www.sudzibas.lv Elizabeta hotel "Svētku" neapmaksātais darbs

Elizabeta hotel - "Svētku" neapmaksātais darbs

Lūdzu uzmanīties no regulāri pirms svētkiem ievietotā darba sludinājuma par Administratora vietu viesnīcā ELIZABETE HOTEL! Darbinieks it kā tiek pieņemts darbā un noteikta it kā prakses diena - nepamaksāta, jo ir apmācības ietvaros. Parasti tas iekrīt Ziemassvētkos, Jaunajā Gadā un tagad Līgo. Apskaužama ekonomija, jo pamatdarbinieki uz šīm dienām aiziet neapmaksātā atvaļinājumā un paliek bez svētku prēmijas, bet jaunais darbinieks paliek ne tikai bez apmaksas par nostrādāto dienu, bet arī 99% paliek arī bez darba, jo it kā darba devējs ir neapmierināts ar to kā jūs strādājat.

A Antra 19.05.2010

Tiešām nav vērts. Man stāsts ir identisks ar pārējiem, vienīgais savu algu es izcīnīju :)
Bet lūdzu ne uzķeraties, un neejiet tur strādāt. Tikai tērēsiet laiku un naudu...

L Laura 21.05.2010

Vakar biju uz interviju, paldies Jums par acu atvēršanu :) labi, ka neaizbraucu uz "apmācībām", tiešām dīvaini, ka cilvēku paņem apmācīties pēc 2 min garas intervijas!

M Mazinjaa 23.05.2010

Man veel viens jautaajums Jums cilveeki? Vai vinja Jums arii teica "Es redzu Juusos potenciaalu" un tml mulkjiibas? :D

Grrr, un man ir dusmas, ka taa var piekaast cilveekus, par to nesanjemot nekaadu sodu... skumji, ka taadi cilveeki.. tieshaam skumji

N Nora 30.05.2010

Biju uz 3 dienu (it kā) apmācībām!!
Mani NEVIENS neapmācīja... Atbilde bija - es Tevi lieku visā iekšā, lai Tu peldi, un tad redzēsim, tiksi ar visu galā vai nē.
Bet darbs ar visiem papīriem, kases aparātu, kredītkartēm... Domāju, nedod Dievs, kaut ko sačakarēt - tā vecene tak man galvu noraus!
Tiku ar visu galā. Bet tāāāāda zapara.
Un jā, atsaucoties uz iepriekšējo komentāru - Tev ir pieredze, Tu esi stabila, no Tevis daudz varēs sagaidīt! Man patīk tādi cilvēki.
Izklausījās jau daudzsološi.
Viesnīca pati arī nesakārtota. Istabas netīras. It kā visu laiku jābūt brīvām, tīrām istabām, kur ielaist viesus, bet - nav. Un tad Tev kā administratoram jāskrien pa visām istabām, jāseko līdzi, jānokomandē istabenes, tai pat laikā jāatbild uz visiem telefona zvaniem, jākonsultē klienti, jālaiž pa durvīm iekšā, visi dati pa 4ām mapēm + kompī jāsavada, restorānā jāpalīdz + vēl arī pagalmā puķes stādīt... Un pie visa tā maksā tikai 1LVL stundā... Pfū!

A Anna 30.05.2010

1Ls stundā brīnos ka kāds uz to vietu vēl iet:)
Ir jau grūti laiki bet te jau izklausās ka jāveic 4cilvēku darbu:(

M Mazinjaa 31.05.2010

mjaa, taada B****!

Un veel, ka nav normaalas viesniicas sisteemu programmas, bet EXCEL!!! what a hell!! tie, kam ir bijusi pieredze ar darbu viesnīcā noteikti sapratīs, kas tas ir pilnīgs akmens laikmets!!

Un vsp tā var kkāada viesu mājā, kur 2as istabas :D :D

pfff, ar mani tas viss notika pirms mēneša, bet es joprojām esmu nenormāli dusmīga un neizpratnē, kā var būt tādi cilvēki... yomayo!!

S Svetlana 04.07.2010

:) izskatās, viņai ir apnicis visiem mācīt, jo zin, ka tāpat drīz aizies, nu tad iemet aukstā atvarā, lai peld:)))))jāaaaa..nekas nemainās...

Z zane 14.01.2011

sausmas palasot...piekriitu komentaram ka seit pastradajot ieprieksheja darba vieta ir ideaala..
es seit nostradaju nedelju ka prakstikants..pirmkart jau vinji nepilda liguma noteiktos punktus, vainu veljot uz tevi.
vel restorana galvenie tusejas pa virtuvi un nagus vilee un tev prakstikantam pirmo dienu jaskrien pa restoranu ka idiotam un i tad vel uzblauj aktivak aktivak...un niciunas ka ne ta vel dari..murgs...mani izmeta jo negaju..lauza ligumu un esmu looooooti laimiga

E Egle 30.03.2011

Pievienojos sarakstam. :) Nostrādāju tur 4 mēnešus (!!), biju absolūts veterāns. Tā kā izdzīvotājs realitātes šovā. DRŪMAS ATMIŅAS..

Pff .. ko tur lai piebilst .. vnk slimi !

Pati drīz pēc tam atradu labāku darbu, tiku prom. Tā nu negribēju tērēt laiku un nervus, lai tiesātos, bet ja kāda to taisās darīt, varu palīdzēt kā liecinieks. "You are not alone", kā šeit labi redzams :D

E esarii 07.04.2011

Es arii esmu pie vinjas pastraadaajusi, krietnu laiku, bet Salduu un biju laimiiga, kad aizgaaju.

2 2dienas 21.05.2011

nāciet uz 7.00 - pamēģināt!

ja pirmajā dienā tā neitrāli liekas, ka tur ir nenormāls bardaks, tad otrajā dienā tas liekas pārāk aizdomīgi - redzot pieplūdumu ar jaunajiem darbiniekiem, kuri arī tur ir ieradušies 'apmācībā' pirmo, vai ne vairāk kā piekto dienu un vienkārši pilda darba pienākumus, bez jebkādas reālas apmācības.

ar visām tām "apmācībām" teorētiski viņiem ir labi ja 50% reālu darbinieki, kuriem vispār būtu noslēgts līgums.
jautājums: kur skatās visas kontrolējošās instances ?

V Vika 25.06.2011

Jau 3 gadus sheit viss tiek rakstīts, bet viss turpinās.

A Anna 12.08.2011

Tas gan, nekas nemainās. Uzmanieties pirms ejat uz šo iestādi!

V Vika 19.08.2011

Karaul, lūdzu ierosiniet kādu kriminallietu izkatās jau pēc afēras!

V Vija 22.09.2011

Jāuzmanās ir ne tikai no Bunkusiem, kas ir viesnīcā, bet arī no pārējiem - viens kas ir advokāts, nav labāks. Pretīgāku cilvēku neesmu satikusi! Kad viņi sēdēs aiz restēm?

F Froxa 05.01.2013

Varu vel piebilst- viss vel joprojam ir tapat, tikai Dace vel psihaka, nekaunigaka un negodigaka palika. Un driz par to samaksas. Ta viesnicele noies pa burbuli, vina pati sev kapu rok.

F Froxa 05.01.2013

N Novembris 08.01.2013

To, ka nekaunīgi nemaksā par veiktajiem darbiem (par lielām summām), ir dzirdēts... Atrunas visdažādākās atrodas.

F FoxyBrown 21.05.2013

Paldies, Dievam ir šāds portāls. Vakar biju uz darba interviju Saldū viesnīcā "Mans Nams". Pati Dace nebija, bet divas citas jaukas sievietes, tā teikt, lai ir kāds cits, kas veic netīro darbiņu viņas vietā.
Lika pat rakstīt eseju 3 valodās, bet godīgi noziņoja, ka alga būšot 160 LVL uz rokas un ka darba pienākumos ietilps VISS- gan būt par administratori, gan taisīt brokastis viesiem, tīrīt istabiņas, mazgāt logus, gludināt gultasveļas, pieņemt viesus, kā arī sporta zāles un solārija apmeklētājus. Lieki piebilst, ka darba pieņemšanas laiks būs pirms Jāņiem. Paldies! Man to nevajag. Saprastu vēl, ka alga atbilstoša būtu.

F FoxyBrown 21.05.2013

Paldies, Dievam ir šāds portāls. Šodien biju uz darba interviju Saldū viesnīcā "Mans Nams". Pati Dace nebija, bet divas citas sievietes, tā teikt, lai ir kāds cits, kas veic netīro darbiņu viņas vietā.
Lika pat rakstīt eseju 3 valodās, bet godīgi noziņoja, ka alga būšot 160 LVL uz rokas un ka darba pienākumos ietilps VISS- gan būt par administratori, gan taisīt brokastis viesiem, tīrīt istabiņas, mazgāt logus, gludināt gultasveļas, pieņemt viesus, kā arī sporta zāles un solārija apmeklētājus. Lieki piebilst, ka darba pieņemšanas laiks būs pirms Jāņiem. Paldies! Man to murgu nevajag. Saprastu vēl, ka alga atbilstoša būtu.