www.sudzibas.lv Elis V Viena pasūtījuma laikā nokļūdas vairākas reizes

Elis V - Viena pasūtījuma laikā nokļūdas vairākas reizes

Nevienam neiesaku iepirkties Elis!!! Totāla nervu bojāšana!
Braucu uz turieni, jo tur bija lielāka linoleja izvēle. Izstaigāju veikalu, izvēlējos linoleju. Pavaicāju, vai tajā rullī pietiks 5m, atbilde bija noraidoša. Nu labi, samierinājos, gājām meklēt citu. Nezinu kapēc, bet citam pārdevējam uzvaicājām, vai tas linolejs pietiks - viņš aizgāja uz noliktavu paskatīties un tomēr TIPA atrada...
Nu labi, izvēlējāmies arī griestus, līstītes un vienojāmies par piegādi.
Piegādes dienā atbrauc kaut kāds TUPS krievs un saka, lai ātri parakstot pavadzīmes, APZĪMOGOJOT ( Fiziska persona!!! ), lai viņš varētu braukt. Centās ieskaidrot, ka nevienā piegādē nav jāgaida, kamēr visu ienesīs un pārbaudīs. Mēs protams iebildām, jo gribējām visu pārbaudīt. Protams, ka kaut kas nebija kārtībā - līmējamie griesti saplēsti, griestu līstes sasmērētas... Šoferis agresīvi saka, ka tad mēs visu atgriežam un viņš brauc. Nekā, noformējām pavadzīmi ar iebildumiem, jo viss taču jau bija apmaksāts.
Protams, lai dabūtu apmainītās preces, mums pašiem nācās zvanīties un ne jau vienmēr savienoja ar vienu un to pašu cilvēku!!! Katram viss jāstāsta no jauna, jo tur jau neviens ne pie kā nav vainīgs!!!
Labi, panācām apmaiņu. Atveda. Beidzot normāli arī iepakoja līstes - galu galā tās nav iespējams notīrīt!!!
Sanāca, ka tikai nedēļu pēc piegādes attaisījām līstes iepakojumu vaļā - un atkal Elis izceļas ar savu gudrumu - viena līste ir savādāka. Zvanu atkal uz veikalu, tur man solās, ka noteikti samainīs... Protams, neviens neatzvana. Acīmredzot, lai kaut ko panāktu, jātērē savs laiks un jādodas personīgi!!!
Pārdošanas menedžerim dodu preces kodu, lai viņš varētu iedot pareizo preci, viņš saka, lai es apskatos, vai ir pareizā - vai tiešām kaut kur iespējams zem viena koda uzlikt divas preces????????
Diemžēl radās vajadzība nopirkt vēl tādas divas, jo nepietika. Tur, protams, neiztikt bez notikumiem. Kaut kāda nelaipna bāba atļaujas man vēl pārprasīt, vai tiešām uz tik mazu summu nepieciešams izrakstīt pavadzīmi!?!?!?!? Saproties, nabadzītei nākas strādāt!!! Un turklāt jau otro reizi pie izrakstīšanas prasa lai paraksta - vai tiešām visā veikalā nav kaut viena normāla cilvēka, kas zinātu, ka PPR paraksta pie preces saņemšanas, nevis pie noformēšanas!!!

I

Komentāri (2)

N nepiekrītu daļēji. 16.09.2008

ja pavadzīme tiek izrakstīta uz skaidru naudu un jūs to gribat saņemt uzreiz, tad pavadzīme IR jāparaksta. Savādāk jālūdz, lai to izraksta tikai tad kad saņemsiet preci. Pavadzīmi muļķīgi izrakstīt ja summa nepārsniedz 100 ls, bet, protams, nav aizliegts. Ar precēm tur vienmēr problēmas, un vienādām precēm biezi dažādi kodi.

M martins 16.03.2011

llllllll

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes