www.sudzibas.lv Eliēr Nemaksā par izpildītiem darbiem

Eliēr - Nemaksā par izpildītiem darbiem

Cienījamie partneri, Reklāmas ražotāji

Gribu informēt par to ka veic savu biznesu, šie cilvēki .
Biji pasūtījums uz mobilo stenda izgatavošanu, saskaņots makets, piestādīts rēķins.
Tālāk vispār sakas fokusi, pēc pieprasījuma mēs izgatavojam šos stendus loti ātri, gatavi biji piegādāt klientam.
Klient vispār atsākas no pasūtījuma, nepareizs makets, nesaņemam rēķinu, galu gala tas cilvēks kurs veic pasūtījumu sanas ka vairs ne strādā.
Uz prasību dod komentārus, atbilde –biji –Jūs paši vainīgie, ka ticiet cilvēkam, visādiem e-pastam un zvaniem, короче- nezinām Jūs un ne gribam zināt.

Varu pateikt tā šim biznesmenam un līdzīgiem personām- Nav naudas nevajag neko sūtīt, bet gadījuma ja kauto ko pasūtiet un neapmaksājiet, lai visi zina ka Jūs esat – KRAPNIJEKI !!!

E Eliērs 27.04.2012

He, tiko pats ieraudzīju tādu informāciju, pirmo reizi ko tādu dzirdu, parasti ja raksta sūdzību, tad uzraksta ka cilvēks tads un tāds, domāds vārds un uzvards pasūtīja to un to tādā un tādā kompānijā...
Un ja arī Tu nosauc šai gadījumā mani par krāpnieku, tad esi tik laipns un stādies priekšā, kas Tu esi...
Otrs kurš normāls biznesmenis taisa pasūtījumu bez priekšapmaksas mūsu laikos, vismaz puse no apmaksas ņemās vienmēr, jeb varbūt pašam nav pieredzes biznesā(tas nav uzbrauciens0

Man interesē par ko iet runa.

Ar cieņu;Aigars Velvičs-29963632

E Eliērs 27.04.2012

Man interesē par ko iet runa.

Ar cieņu;Aigars Velvičs-29963632

L Liza 15.05.2012

Gāju garām veikalam Blaumaņa ielā 38/40, nevar atpazīt, ārējās izkārtnes nemaz nav.

I Inese 04.09.2012

Protams anti-reklāma arī ir reklāma.

Man rodas jautājums, kāds vienam individuālam cilvēkam un gadījumam, varētu būt sakars ar kompāniju kā tādu kompumā.

J jums 22.11.2012

Eliēr ir neiedõmājama krāpnieku bars, zinu ka viniem ir parādi nevienai vien firmai, bet viņiem nēsot bail, jo viņiem jau nekā nēsot ko atņemt.Eliēr kantorī ir tāda prakse, tiklīdz kāds upuris(klients)kautko nopērk tā nauda no kasēm pazūt, , PRIEKšNIEKU"kabatās un tāpēc viņiem naudas nekad nau.Algas viņi arī regulāri aizkavē un nemaksā, jo jārīko bezjēdzīgi semināri lai parādītu potencionāliem upuriem(klientiem)ka viņiem ir un viņi var.Tā prece viņiem arī ir vienveidīga tikai iepakojumi mainās, tākā esiet uzmanīgi ar firmu ELIēR mēģiniet iztikt bez saistībām ar viņiem.