www.sudzibas.lv Eliēr Krapniecība, zagšana

Eliēr - Krapniecība, zagšana

Uzmanīgi ar cilvēku tur. Vaira arī nekrāpj, bet pat izdomā shēmas kā paturēt viņam nepiederošas lietas. Biju sacis sadarbību ar šo uzņēmumu, cilvēku. Mana profesijā dažreiz tada parakse ka izdara darbu un saņem procentus no veikuma augļiem tiek praktizēta. Darbus veicu, pats arī strādāju citā vietā, bija sagadījies ka kolēģis apslima nevarēju tik daudz laika veltīt tai lietai, jo strādāt vairākus simtus h mēnesī arī nevaru, tīri deļ sadzīves ģimene utt. Aiz sadarbības buju atstājis savas lietas elektroniku uz veikalā. Par darbiem sāka runāt ka es savu nedaru, dariju jau trešo lietu, jāsaka bez maksas, es arī neapdomīgi saku teikt ka dzīvot darbā nevaru lai uzgaida. taka nomierinājās. Tad atcerējos par pirmo izdarīto lietu sāku teikt ka kad palaidīs pirmo, to vairs viņš kā darbu neuzskatīja. Kad saku teikt ka velos paņemt elektroniku, kas bija cipa ieslēgta telpa kuras atslēgas viniem uz vietas nesot, pateica ka esot nozakta. Šajā saitā ja citiem rodas problēmas ar viņiem var rakstīt, jo naav atradis veiku kā vienoties ar paradturētajiem. Meklē programmētaju kas būtu spējigs uzlaust šo saitu lai iņemtu visu par viņiem rakstīto, un galus lai cipa pa galiem varētu izņēmt. Atsaucās uz to ka otro pusi par radušām situācijām šeit nevarot ierakstīt. Pēc savas situācijas saprotu, ka nekad nav bijusi otra puse ko zināt. Mēģina uzturēt biznesu un sevi uzkata par patriotisku biznesa cilvēku. Protams pēc situācijas notikšanas negrib runāt pēkšņi telefonu atstāj un sieva Līga paceļ. Un noliek uz mani citas vaiņas, kas saistītas ar radušos situāciju, un stāsta citiem par to ka darītājs, jeb es to plānojis un izdarījis. Nekadi pieradījumi neintrisē intrese vis kas no viņa puses nāk. Partneriem maksāt spejigi viņi nav fiziskai personai, jeb vairāk ka 100 eur nerunājot par juridiskiem partneriem. Savu darbību dara aiz ta ka nevar pārkāpt ka jāstrādā un saņem 500 eutr mēnesī bet strādāt neies, bet ģimene jāuztur tādēļ vei šādas darbības. Gudri stāsta par to cik pieredzējis un fiziski pēcīgs ir. Sevi uzkata par daudz vecāku ar pieredzi, man sekoja teksts "jaunieti'. Tas ka mani vecāki var būt viņam vecāki, neko nenozimē. Megina iegūt draugus īsā laikā, pēc tam mēģina dabūt bez maksas. Piesaistīju savu pažinu sākumā pēc pulkstens maksā. nakamās reizes prasīt vajag, summa līdz 50 eur.

Labāk jau nebūtu neko rakstijis! :))))

A Apzaktais 15.11.2017

Kartejie draudi. Jeb kļūdas, telefona rakstīts, man vienalga es savu mantu atpakaļ gribu. Atceries man visi SMS un sarunas, ka arī šeit rakstītais saglabajās. Man nav ko slēpt, atšķirība no tevīm. Lai zin cilvēki, kā dzīvojat.

J Jānis 16.11.2017

Lauri Deini, es zem svešiem uzvārdiem neslēpjos!

J Juris Paškevičs 16.11.2017

Kas raksturīgi! Kā jau tas pieņemts viss ir sarakstīts anonīmi. "Apzaktais", nu nesauc sevi par programmētāju! Ar tādām teksta kļūdām un saturu tu mūs apkauno! Piekrītu Jānis Zīle-Zaļakmentiņš, labāk nebūtu rakstījis. Nav brīnums ka neatklāj sevi!

J Juris Paškevičs 16.11.2017

Un kurš tad ir tas "cietušais", Apzaktais vai Anonymus(sadarbības partneris)!

I Ilmārs.Zv. 16.11.2017

Sen tā nebiju smējies! Paldies apzaKtajam! Šis feiks ir par ko, par Jāni vai Vairu (cerams ka ne Freibergu) - "Vaira arī nekrapj, bet pat izdomā skēmas ..."
Par tekstu autoram 10, gribot ko tādu nesarakstīsi!
Bet ja runāt par - "Meklē programmētaju kas būtu spējigs uzlaust šo saitu lai iņemtu visu par viņiem rakstīto, un galus lai cipa pa galiem varetu izņēmt", tad tu būtu tas programmētājs pie kura griezās?!
Te vajadzīgs kārtīgs jurists, kas šo saitu noliktu pie vietas. Vai vismaz paši lai sakārto savu saitu, lai anonīmi nerakstītu. Un tādi kretīni kā "apzaKtais" Ananymus un citi līdzīgie savus mēslus no savām galvām negāztu uz citiem. Ierakstiet savu vārdu, uzvārdu, apstipriniet ka pilnībā nesat atbildību par ievietoto informāciju!

A Apzaktais 16.11.2017

Nevienu vādu nēsmu izdomajis. Klūdas cits stāsts. Doma tāda bija HP severis, piederēja manam SIA tagad nav servera un zagļi staigā brīvi. Severi vai pārdevuši, vai stāv dzīvoklī uz mekeļa ielas vai pašā veikala, it kā neaslēdzamāja telpā. Varbūt arī ZA. Mantu neredzu esmu zaudejumos vie sapinoties ar kārtējo zagļu ģimeni, kurus sabiedrībai vajadzētu pēc būtības, apēs ja doma ir klūt eiropēiskākiem ekonomiski, prāta vaina lielāka. Te vairā izskatās raksta visi tie kas apkār ap zagļiem. Es komēntēt varu. Savu profesiju neminēju. Kas ir Anonymus(sadarbības partneris) tātad vel kādu apčakarējuši. Tā pat kā severa firmai parādā. A lamāju √iņus es ka itkā √iņi nepilda savu. Viņiem kauna nemaz nav. Šiem Jānim Un Līgai.

I Ilmars.Zv 17.11.2017

Jā, galvā un tekstos tev bardaks! Bet ne parto šis stāsts, tu nesaprati galveno - ''tādi kretīni kā "apzaKtais" Ananymus un citi līdzīgie savus mēslus no savām galvām negāztu uz citiem. Ierakstiet savu vārdu, uzvārdu, apstipriniet ka pilnībā nesat atbildību par ievietoto informāciju!'' Šeit gan piebildīšu...arī likuma priekšā!
''Savu profesiju neminēju'' - ''Meklē programmētaju kas būtu spējigs uzlaust šo saitu lai iņemtu visu par viņiem rakstīto, un galus lai cipa pa galiem varetu izņēmt'' Tavs rakstītais!
Apvainojies vai nē (neuztver to personīgi). Un viss šis stāsts vairāk izskatās pēc ''feika''!

J Jānis 16.11.2017

Nu tad tā - pavisam NEcienījamais "Apzaktais", Lauri Deini! Tagad lai visa valsts arī uzzin par Taviem skaistajiem gājieniem un Tavu profesionalitāti!
Citēšu pa gabalam Tavu "gara darbu" ar visu kolosālo ortogrāfiju! "Biju sacis sadarbību ar šo uzņēmumu, cilvēku" - atvaino, bet nekādu sadarbību Tu netiki pat uzsācis, jo NEKO, PILNĪGI NEKO netiki izdarījis! Solīji izveidot mājas lapu jaunā izskatā, pat tika iedots Tev paraugs pēc kura vadīties. Pirmajā tikšanās reizē lielīgi stāstīji, ka to visu var paveikt mēneša laikā. Pagāja pusgads - tas ko Tu atrādīji - pats arī atzini, ka pilnīgs mēsls un vispār ne līdzīgs tam, ko Tev iedeva kā paraugu!
"Darbus veicu, pats arī strādāju citā vietā, bija sagadījies ka kolēģis apslima nevarēju tik daudz laika veltīt tai lietai, jo strādāt vairākus simtus h mēnesī arī nevaru, tīri deļ sadzīves ģimene utt." - kāpēc tik nekonkrēti? Kāpēc pats neuzraksti, ka Tu kā profesionāls programmētājs strādā citā vietā - par apsargu sava brālēna apsardzes firmā. Un vēlreiz - kādus darbus Tu veici?!? Tikai ne tos, ko no Tevis gaidījām!
"Par darbiem sāka runāt ka es savu nedaru, dariju jau trešo lietu, jāsaka bez maksas" - kādu trešo lietu?!? Tavs uzdevums bija uztaisīt 2 mājas lapas - uzlabot esošo un izveidot jaunu, viena produkta lapu! Strādāji bez maksas? Par ko vajadz ēja maksāt - par Taviem mūžīgajiem solījumiem, ka kaut kad darīsi? Mēneša darbu darīji pusgadu un tā arī neko neizdarīji? Ak, jā - vienu darbu Tu tiešām izdarīji - praktiski piebeidzi mūsu jau esošo mājas lapu, jo, kā izrādījās - Tu pat kopiju neproti uztaisīt! Bet atvaino, par to nu galīgi nebūtu jāprasa samaksa!
"Kad saku teikt ka velos paņemt elektroniku, kas bija cipa ieslēgta telpa kuras atslēgas viniem uz vietas nesot, pateica ka esot nozakta" - un tagad par šo tēmu: policijā stāv iesniegums ar visiem videoierakstiem no apkārtējām kamerām - vēl viens darbs, ko Tu darīji tā vietā, lai taisītu mājas lapas - perfekti izplānoji veikala apzagšanu! Malacis! Bt atvaino, arī par to Tev nepienākas samaksa.
"Tad atcerējos par pirmo izdarīto lietu sāku teikt ka kad palaidīs pirmo, to vairs viņš kā darbu neuzskatīja." - vēlreiz jautājums - KAS IR TĀ LIETA, KO TU ESI IZDARĪJIS? Lūdzu konkrēti nevis vispārināti!
"Protams pēc situācijas notikšanas negrib runāt pēkšņi telefonu atstāj un sieva Līga paceļ" - Tev varbūt kā profesionālam programmētājam ir jaunums - bet eksistē tāda lieta kā pāradresācija. Un tikai vienu reizi zvans pāradresējās. Toties līdz tam Tev vispār nebija vēlmes komunicēt. Un, kad sarunājām tikšanos, pēkšņi Tev arī nebija laika.
"Un noliek uz mani citas vaiņas, kas saistītas ar radušos situāciju, un stāsta citiem par to ka darītājs, jeb es to plānojis un izdarījis. Nekadi pieradījumi neintrisē intrese vis kas no viņa puses nāk. Partneriem maksāt spejigi viņi nav fiziskai personai, jeb vairāk ka 100 eur nerunājot par juridiskiem partneriem. Savu darbību dara aiz ta ka nevar pārkāpt ka jāstrādā un saņem 500 eutr mēnesī bet strādāt neies, bet ģimene jāuztur tādēļ vei šādas darbības." - šis savārstījums vispār ir pilnīgi nesaprotams, tāpēc pat nekomentēšu.
"Megina iegūt draugus īsā laikā, pēc tam mēģina dabūt bez maksas. Piesaistīju savu pažinu sākumā pēc pulkstens maksā. nakamās reizes prasīt vajag, summa līdz 50 eur." - tāds pats savārstījums. Acīmredzot Laurim Deinim nav vispār saprašanas par to, kas ir draugi.
Un noslēgumā - šis cilvēks šobrī visiem spēkiem cenšas uzlauzt mūsu kontus un dažādi citādi turpina savas kaitniecības. Viņa "darba" rezultātā esam guvuši pamatīgus izdevumus - lai atjaunotu mājas lapu kaut sākotnējā izskatā, darbi turpinās vēl šodien! Interneta projekts, kuram bija pusgadu atpakaļ jau jāstartē, tā arī nav pat iesākts.
Ļoti ceru, ka neviens vairs neiekritīs šī Laura Deiņa solījumos!
Un pie reizes atbilde otram gudriniekam "Anonymus(sadarbības partneris), īstajā vārdā - Nauris Balodis, kurš ir Laura Deiņa labs draugs un līdzzinātājs:
Citēju Tevi: "Par uzņēmumu smieklīgi pat runāt.Balsta politika ir cilvēku apzināta mānīšana.Pats boss tā teikt iedraudzējas ar saviem darbiniekiem lai pēctam pa draugam viss tiktu darīts.Nauda par paveikto ir jāprasa uzstājīgi pretējā gadijumā paši neiedomāsies norēķināties par saviem pakalpojumiem.Trakākais protams ir apzināta mantas piesivināšanās kas notiek pamatojoties uz zādzību.cilvēki esiet uzmanīgi neatstājiet savas mantas šī uzņēmuma telpās 100% pazudīs...
Protams strādāt ir viens tacu otra lieta ir zakt un piesivinaties svesu mantu pamatojoties uz itkā veiktu zādzību...sanāk kā bērnudārzā apmēram...plusā visam nemaksā par paveikto darbu un uzskata ka viss notiek par velti.skumji protams bet ceru ka ar laiku šāda veida bosi paliks ar vien mazāk..." - KO TU KONKRĒTI ESI PAVEICIS, PAR KO TEV NAV SAMAKSĀTS?!? Salaboji telefonu, kurš gāja burtiski pāris nedēļās? Starp citu - tieši par to Tev samaksāja! Pateici, ka proti un vari pārinstalēt veikala iekšējo videokameru? Jā, prati! Tikai programmu, caur kuru var redzēt, kas notiek veikalā Tu ieliki SAVĀ telefonā! Ar kaut kādu mistisku stāstu par to, ka citā jau nevar un pēc tam pārliksi datorā, no kura varēs atsekot! Sagadīšanās pēc tieši pēc tam divi brašuļi arī apzaga mūsu veikalu, starp citu! Bet neraža - arī uz ielas ir novērošanas kameras! Tā ka par bērnudārza līmeni, Nauri, labāk paklusē!

A Apzaktais 16.11.2017

Savas lapas paņēmu, par nelaimi tās parādiju. Par profesionalitāti nemelo, tākā parādiju dabuju atsauksmes. Savus darbus paradīt, gaglabāti, kā arī mapju struktūra un screenshot. Nekādus kotus nelaužu, atcerie to ka vis saglabājās. Man nau ko slēt, jautajums vai ja atjauno kameru ierakstu, un ja policija aizietu uz veikalu, kur būtu serveris un kamerās vai tas netika aizvests. Man nevajaga naudu no tevīm, savus darbus paņēmu jau sen. Es savu serveri gribu. Melosi, iešu palīga liecināt parādniekiem kurus zinu. Atceries sarunu un MS ieraksti saglabājās. Nevajag melot ja zini ka vaina. Es dzīvoju EU un turu vienmēr materiālus, kas pieradījumus ka es savu izdaru, tavas biznesa velmes vai kļūt repektabls, mani neintrisē. Es ielikšu publiski visu, ja velreiz melosi. Ta pat sakārto to ka tu veikala uradies, pats teici ka officiāli tur nedrīksti atrasties. Tā pat arī līgumu ar officiālām algu, zini kam. Visi izklāstīšu.

A Apzaktais 16.11.2017

Un Nauri nejauc, Nauris vispar maz ko zin. Nau ko dot 20 gadus vecus telefonus.

A Apzaktais 17.11.2017

To ka tu zoc, vins zin. Starpiba srap tevi un mani mum ir cilveki kuriem oficiali maksaju. Tekstu sakuma raksti meitene kura no tevis nobijas, kuru tu cipa tu izmanto iespeju no manis. Nezinu ko tev darit, ej sac studet. Bet es serveri atpakal gribu.

A Apzaktais 17.11.2017

Kopija ir pareza, ta pat laiki bija teikti ir ekranuzņemumi, ta pat vis parejas. Ja tev daudz ienaidnieku kas lauz lapu, doma kapec. Tas ka kas jau menesi nestrada, mes skiramies 1,5 menesi atpakal. Un ja es to laustu, tici man tu to pat nezinatu. Espubliski rakstu, jo esmu morals cilks, kas grutibas aiznemsies, bet nezaks. Visi ta daraRigas domes velesanas. Turi muti un adot serveri, jo savadak es visu izstastisu. Nav ko telot biznesa cilveku budamam calim. Es godigi savi izsitis esmu. Zinu ka publiski rakstu, bet man ir mediji savi kas strada eiropejiski.

J Jānis 17.11.2017

Par serveri jautā viņam!

C critical thinker 17.11.2017

ej tu nost, kāds seriāls.

apzaktajam noteikti ir kāda slimība, es jūtu līdzi. tik nesakarīgi un kļūdaini dzimtajā valodā rakstīt nav iespējams, pat googles tulkojumi ir sakarīgāki.

A Apzaktais 17.11.2017

Nav man nekādas slimības. Man nav laika "P*s*i*s" ar šito. Kas viņi kādas zvaigznes. Viņs riņkī dirž, tādēl vispār iesāku. Un serveris nav mobīlais kuru kabatā vatr ielikt. un 2 cilveki raksta, darbinieks un istais, ta ka bez komentariem ja nav situācija zināma.

B baznīczēns 27.11.2017

Nu slims cilvēks šis Apzaktais ! Paša bilde ielikta! Tevi kā distrofiķi var atpazīt, pat cilveki kuri tevi redzējuši kaut vienu reizi! Lauri Deini!

A Apzaktais 28.11.2017

Sieviete. "Kunkaina nesmuka" :) noteikti. Nepnika vel. Ja ta uzskatat, tad raksta Policijai. Ātrāk savu mantu dabūšu atpakaļ.

A Apzaktais 28.11.2017

Vel nesu pārliecināt ka vispār zādzība bija. Jā man ir visi klipi, jocīgi likās ka pekši nozok no telpas kas aizslēgta, bet bet dators paliscis acīs būdams.

T tiesnesis99 12.03.2018

Man ir ļoti daudz informācijas par Lambertu. Un to es atklāšu. Arī par to, ka Lambertam ir parādu process (vecais uzņēmums JL Market SIA), kuru veiksmīgi nolikvidēja, iekrājies un Tiesa no viņa nekādīgi nevar piedzīt naudu, kuru ir parādā par neizmaksātu algu.Es varu daudz pastāstīt, draugi!

T tiesnesis99 12.03.2018

viņš noteikti tagad rakstīs, ka tajā tiesu spriedumā nav viņa vārda un tam nav nekāda sakara ar viņu. Bet es varu pastāstīt vairāk..