www.sudzibas.lv Eliēr Обман, угрозы, задержка и невыплата зарплаты.

Elier SIA Organic Retail - Обман, угрозы, задержка и невыплата зарплаты.

Никогда, ни в коем случае не идите работать в косметические магазины Eliēr.
На собеседовании было ясно сказано - зарплата продавца-администратора идет по часам - 1,67 (при минимуме в стране 2,20) В итоге, 1,67 преобразовались в 1,64. В день выплаты зарплаты вы можете ее просто не дождаться, а когда дождетесь, не удивляйтесь, что вам не доплатят 20, 30, а то и 100 евро, ведь бухгалтер утверждает что "Вам платят за выполненную работу! Нет работы - нет денег", очень здорово, когда в контракте ясно указано - выплаты идут по часам, вне зависимости от того, что у вас купили, и купили ли вообще! По какому принципу считают зарплату непонятно! На письма, смс, бесконечные звонки руководству и бухгалтеру следует игнор. Зато, поступают угрозы штрафов от одного из "начальников". Не можешь выйти на работу - приготовь 50 евро. Нет клиентов - готовь 50 евро. Три дня в магазин никто не заходит - готовь 50 евро. Ведь виноват во всем продавец!
При этом, в обязанности продавца-администратора входит: заказ и получение товара, обслуживание клиентов, звонки и смс клиентам, уборка туалета 7 дней в неделю, мытье полов, помощь в презентациях и при процедурах. Не забывайте, что в 1,64 входят крики, нотации, приказы от всех "начальников". Один из них утверждает что мы "них*я" не делаем, чтобы получать больше 1,64. На претензии следует ответ "Что-то не нравится - застрелись".
Когда мы изъявили желание уйти, вновь поступил игнор, на звонки так никто и не ответил. А когда мы в открытую заявили, что не собираемся работать за бесплатно да еще и в таких условиях, поступила новая угроза "Мы заведем на вас УГОЛОВНОЕ ДЕЛО. Вы приносите МАТЕРИАЛЬНЫЙ УЩЕРБ магазину."
Отработав практически весь июнь понимаем, что нам эти деньги НЕ заплатят, ни половинку, ни четвертинку, ни копейки за потраченное на этот магазин время мы не получим.
Никогда не идите работать в Eliēr!

Komentāri (9)

А что, у нас инспекцию труда уже отменили? К тому же если к вам относятся по хамски, значит понимают только такой язык. И только таким образом с ними и нужно разговаривать.

C CherryBlossom 21.06.2016

Как раз сейчас пишем коллективную жалобу!

O otrapuse 27.06.2016

Un tagad otrs viedoklis - par šīm meitenēm, kuras uzrakstījušas sūdzību: kā redzat, pat sūdzība rakstīta krievu valodā, jo - meitenes (pagaidām rakstīšu tikai vārdus), konkrēti Elīna - kura stājoties darbā smaida un saka, ka latviski komunicēt NAV problēmu, rezultātā klientei paziņo, ka viņa pat netaisās pāriet uz latviešu valodu, viņai, lūk, ērtāk esot runāt krieviski! Rezultāts - klientes sūdzība Valodu inspekcijai, Valodu inspekcijas pārbaude visām pārdevējām un ko jūs domājat - tieši Elīna ir tā, kura pārbaudes dienā 1 stundu pirms veikala atvēršanas atsūta sms, ka jūtoties slikti un darbā nebūšot! Katja - meitene, kura gadu strādā apzinīgi, pildot arī amata instrukcijā visu noteikto, pēkšņi, 2 mēnešu laikā, komunicējot ar Elīnu kļūst vienkārši par nekontrolējamu darbinieku! Darbinieces, kuras ir parakstījušas ne tikai darba līgumu, bet attiecīgi arī amata instrukciju, atsakās pildīt savus pienākumus, atsakās komunicēt ar klientiem, nenodod atskaites, sēž, visu dienu runā pa saviem personīgajiem tālruņiem un, piedodiet, ņirdz sejā par to, ka viņām neko nevarot izdarīt un ja, kas - viņas iešot uz darba inspekciju. Elīna pat atlūgumu NAV uzrakstījusi. Un darba līgumu arī viņas, acīmredzot, neprot izlasīt, attiecībā uz darba algu, jo kā zināms - tas ir valsts valodā rakstīts un viņām ir smaga saprašana par to, kas ir brutto un kas ir netto! Darba grafikus maina kā pašām ienāk prātā, mēneša beigās pieraksta mistiskas virsstundas, lai gan Z atskaites skaidri norāda cikos ir darbs pabeigts, toties - kad veikals atslēgts par 15 min., 30 min. un PAT PAR 2 stundām vēlāk, to viņas "piemirst" atzīmēt darba grafikā! Uz inventarizācijām neierodas, pārējām darbiniecēm jātiek galā ar viņu ievārīto putru!
Tāpēc - lai veicas šīm meitenēm darba meklējumos un neapskaužu nākamos darba devējus, kurām tiks šīs darbinieces! Lai rēķinās ar to, ka viņas var atļauties īsi pirms veikala atvēršanas atsūtīt sms, ka nebūs darbā, viņas regulāri atļaujas aizgulēties un nejūtas par to vainīgas, vārdu sakot - katra darba devēja sapņu darbinieces. Un, protams, pirmais, ko viņas izdara - uzraksta sūdzību šeit! Jo - darbiniekiem taču pie mums ir tikai tiesības nevis pienākumi!!!

I Igoo 29.06.2016

Ja nemt vera, ka tas nav pirma sudziba uz Jusu organizaciju, un katru reizi cilveki raksta vienu un to pasu, Jusu komentars, piemeram man liekas smiekligs.. Bet tas, ka Jus nemaksajat algu darbiniekam pec liguma un aizkavejat izmaksas, tas jau ir nelikumigi. Ko lai teikt, gaidiet parbaudes. Un viens nosledzoss jautajums: ja visi Jusu darbinieki ir slikti un neko nedara, kapec nevar vinus atlaist? Nevaru saprast vinkarsi, smiekligi...

F fjngom 29.06.2016

Piekritu, ka komentārs ir tik smieklīgs un niecīgs...
Kā var zināt par inspekciju un "speciāli", kā Jūs minējāt, neierasties darbā, tieši parbaudes dēļ? Inspekcija ierodas bez izziņas taču... Jūms, laikam, arī ir tikai tiesības un nav pienākumu.

F fjngom 29.06.2016

Un kāpēc Jūms ir sudzības par valodas zināšanām tikai tagad? Vienkārši nav ko pievienot vēl klāt?

G Godīgs Cilvēks 29.06.2016

Sakiet lūdzu, kada inspekcija Latvijā bridina par to, ka viņi drīz atnāks??? Jums nav smieklīgi?
Jau bija minēts, ka sudzība uz Jūsu organizāciju nav pirma! Mainiet savu attieksmi pret pārdevejam! Viņi nav vergi!!! 1,64 nav nauda, neviens normāls cilvēks nesedes ar Jūms veikalā par to, un noteikti neviens neklausis kliedzienus un "padomus"' nošaut sevi.

š šokoloko 01.07.2016

Jocīgi, no sākuma elastīgs darba grafiks bija pasniegts kā viena no priekšrocībām stradājot kompanijā!
Un kā Jūs varat tik pārliecinoši apgalvot ko teica Elīna ja darbā viņu pieņēma pavisām cits cilvēks, kurš starp citu to pašu iemēsļu dēļ, pameta šo vietu...

lilijashneidere 27.06.2016

Обращайтесь в трудовую инспекцию, пишите жалобы, с каких пор ставка за час стала меньше минимальной ставки в Латвии. В этом и есть бизнес по Латышски :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes