www.sudzibas.lv Elektronika serviss SIA Drausmīgs serviss un drausmīga attieksme pret klientiem

Elektronika serviss SIA - Drausmīgs serviss un drausmīga attieksme pret klientiem

Iesaku visiem izvairīties no šī drausmīgā servisa. Es dzīvoju 150km no Rīgas. Speciāli devos uz sia elektronika serviss Rīgā, Tadaiķu ielā 4, lai nodotu savu aparātu uz servisu. Pēc divām nedēļām saņēmu zvanu par to, ka aparāts ir Salabots un varu doties tam pakaļ. Es atkal braucu 150km uz rīgu un pēc tam vēl tik pat atpakaļ uz mājām. Atbraucot mājās es konstatēju ka nekas nav Salabots un aparāts joprojām nestrādā. Izmisumā zvaniju uz sia elektronika serviss un izklāstīju savu bēdu. Viņi man atbildēja, ka neko nezin un ja ir kādas problēmas tad, lai braucu pie viņiem uz servisu. Tā nu es atkal devos uz sia elektronika serviss 150km vienā virzienā. Izklāstot savu bēdu uz vitas sia elektronika serviss man apsolīja Salabot aparātu un atsūtīt ar kurjeru man uz mājām. Pēc divām nedēļām saņēmu zvanu, ka varu braukt pakaļ aparātam uz servisu. Kad es pateicu, ka vienojāmies ka viņi man atsūtīs aparātu ar kurjeru, jo tā bija viņu vaina, ka viņi nenovērsa defektus pirmajā reizē, sia elektronika serviss ļoti pretīgā manierē atbildēja, ka viņi nekādu kurjeru nesauks un ka viņiem neinteresē kā es savākšu savu aparātu. Kad es teicu labi, es pati izsaukšu kurjeru, viņi tabildējā nē, jums pašai jābrauc aparātam pakaļ. Nevarot atdot kurjeram. Vienkārši drausmīgs serviss un vēl drausmīgāki cilvēki tur strādā. Es sazinājos arī ar veikalu, kur pirku savu aparātu un arī viņi ar nožēlu pateica, ka es neesmu pirmā, kuru sia elektronika serviss tik pretīgi iznes cAuri un pat viņiem kā sadarbības partnerim esot kauns sadarboties ar sia elektronika serviss. Rakstu, lai visi zin, ka sia elektroniks serviss ir vieta, kur nevienam nevajadzētu nest savu tehniku uz remontu.

Kompānija: sia elektronika-serviss
konts: lv80haba0551009301071
kods: habalv22

Vairāk sūdzības par Elektronika serviss SIA

Ta taisnibascinitajs2 26.03.2020

Cerams Jums atdeva kompensāciju par ceļu un piedzina no SIA Elektronika.

Tu Turkey901 26.03.2020

Tiešām nejēdzīgi darīts - pazaudēt vairāks dienas vizinoties uz/no Rīgas ar preci!
Jūs noteikti varējāt arast servisu tuvāk mājām, Rīgai apkārt visos virzienos lielas pilsētas ar remontiem, ja, protams, brauciens uz Rīgu nebija ieplānots šā vai tā un prece nodota labošanā "pa ceļam", tad nav vērts pieminēt garo gabalu!

Ma macbeton 31.03.2020

Kārtējā melīgā kuņa.