www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

L Lea 12.01.2010

Šausmīgas ķengas sarakstītas, bet nu tās jau ir katra tiesības izteikt savu viedokli. Tiešām jālūdz Dievs, lai viss šeit teiktais nenāktu katram teicējam atpakaļ. Nesen biju pie Veronikas, normāls cilvēks, nekādas jukušā pazīmes nemanīju. Ievēroju, ka viņa ir ļoti ticīgs un tikumīgs cilvēks, un cenšas arī citiem palīdzēt ienest savā dzīvē, savās attiecībās gaišumu un tikumību. Jautājums tikai - vai mēs paši esam gatavi to pieņemt savā dzīvē? Pati baznīcā esmu bijusi labi ja 10 reizes (man ir 30) savā mūžā, īsti arī nezinu, kā uzsākt to iešanu uz baznīcu, jo nezinu, kas un kā tur notiek. Tad nu pati sirdī tam gatavojos, kad būšu gatava, tad domāju arī manī notiks tik gaidītās pārmaiņas, ko braucu meklēt ar Veronikas palīdzību. Lai Dievs dod viņai un arī visiem pārējiem veselību, spēku un ticību labajam!

A aija 10.02.2010

Lūdzu uzrakstiet, kā var sazvanīt vai kontaktēties ar Elejas Veroniku!? Lūdzu uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv Paldies jau iepriekš.

D Diana 11.02.2010

Lūdzu, uzrakstiet man uz e-pastu kurās dienās Veronika tagad pieņem, no cikiem un kā tur no Rīgas ar sabiedrisko transportu ērtāk var aizbraukt! Jau iepriekš lielum liels paldies! e- pasts: [slēpt]@inbox.lv

A Ašais 12.02.2010

Vai kāds lūdzu varētu atsūtīt veronikas kontaktus. ļoti labi ja butu ari tel. epasts [slēpt]@inbox.lv

V venda 23.02.2010

Pateiciiba un miilestiiba Elejas Veronikai!

V venda 23.02.2010

Dievs apskaidro muusu praatus! Lai pluustam kaa miilestiibas un gaismas upes. Paldies Elejas Veronikai un Dieva vienotiba, lai ir ar mums !

E Evita 24.02.2010

Kurs ludzu varetu pateikt ka var sazvanit dziednieces Elijas kundzi? Numurinu ludzu

V venda 28.02.2010

Labs jautājums- kāpēc dziednieks man nevarēja palīdzēt?(Varbūt, tev to nevajadzēja? Varbūt, neesi gatavs šo palīdzību pieņemt? Varbūt, tu vadies no miesas un prāta pozīcijas? Bet, ko domā tava DVĒSELE? Vaina jāmeklē mums katram pašam pie sevis. Iet pie dziednieka, vai neiet? ( neviens mums šo pieredzi ar varu nav licis izmantot).
Pasaulē nav haossa, izņemot haosu, kas dzīvo mūsu prātos. Tas radīts ar mūsu, , Es, , ziņu, kur ieperinājusies koncepcija, par sevi, kā par atsevišķu lietu. Bet patiesībā, mēs neesam ne lietas, ne atdalīti. Mēs esam mainīgs, bezgalīgs potenciāls, ar neierobežotām iespējām. Tāpēc, ka esam, iespējams ir viss!
Kad izzināsim sevi no iekšpuses, ( es nerunāju par lietām, ar ko mēs paši sevi tik veikli esam asociējuši- prāts, miesa) sapratīsim, ka esam veselums, izpratīsim arī, ka pēc būtības, ja esi kādu nozākājis- nozākājis esi pats sevi.

P Prostitūte 28.02.2010

Oh, really, Willy, use a Billy
Don't be silly
Oh baby, sex is joy, but use a Billy boy
Oh, Willy, use a Billy
Scilly Willy
A Billy for your pretty toy
Oh, really, Willy, use a Billy
Don't be silly
Oh baby, sex is joy, but use a Billy boy
Oh, Willy, use a Billy
Scilly Willy
A Billy for your? thrilling joy
Oh, use a Billy boy

X XXX 28.02.2010

Man liekas, ka Elejas Veronika pieņem Elejā savā mājā Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 20.00, bet pa dienu viņa brauc uz dažadām Latvijas pilsētām (Siguldu, Liepāju utt.)

I Inese 02.03.2010

Šis raksts un daudzi komentāri ir šokējoši, īpaši bērna māmiņas komentārs, kura bērnam ir devusi zāles neizlasot anotāciju pirms zāļu lietošanas, bet tagad nu ir gatava tiesāties, smiekli nāk!!!:)))) Jābrīnās par cilvēku stulbumu.
Man būtu pamats tiesāties ar ārstiem, kas nepareizi ārstējuši un nepareizas zāles gadiem grūduši manī un indējuši 10 gadus, tapēc Elejas Veronika ir mana pēdējā cerība, esmu gatava uzklausīt par sevi ne tos labākos vārdus no viņas, jo zinu, ka dzīvē neesmu bijis eņģelītis, tapēc negaidu, ka glaudīs galvu.
Ļoti būtu pateicīga, ja kāds varētu atsūtīt pilnu informāciju, kur un kad notiek Veronikas kundzes pieņemšanas un tālruņa numuru. Mans e-pasts: [slēpt]@gmail.com
Ar cieņu,
Inese no Rīgas

P Pateicīga 03.03.2010

No Jelgavas jābrauc līdz Elejai pa šoseju A8/E77 . Elejas lielajā krustojumā jānogriežas pa kreisi uz Jaunelejas pusi. Jau krustujumā pamanīsiet nelielu baznīcu un aiz baznīcas tūlīt ceļa malā ir Elejas Veronikas māja.Pieņem viņa Pirmd., otrd.ceturtd.un piektd. - es tur braucu apmēram pirms gada. Man viņa palīdzēja. Biju tur ap kādiem plkst.19.00. Lai ar Dieva palīdzību, Elejas Veronika, var palīdzēt visiem, kam tas vajadzīgs!

L lincis 18.03.2010

Man bērns raustiija valodu- tag vairs nerausta...
Un palasiet grāmatu par viņas dzīvi...
Mums visiem viņa palīdzēja un paldies viņai par to...

A Agnese 19.03.2010

Raksta autoram ir jaushama Slikta energija un neviens speeciigs dziednieks nepaliidzees taadam cilveekam. Es apbriinoju cilveekus, pati vakar redzeeju sievieti, kurai ir psihologjiskas probleemas un viipsnaaja par Zilaa kalna Martu, Elejas Veroniku, ka vispaar neko nav vareejushas vinjai paliidzeet un tad jau seedeeja pie Emiilijas Bozes durviim, samelojot man, ka ir pierakstiijusies, es to zinaaju, bet pieveeru acis...lai jau :) un tad sieviete dusmiigi teica - nu redzees ko tad shii paliidzees!!! Es paskatiijos un pateicu - Nepaliidzees, dziednieces launiem cilveekiem nespeej paliidzeet!(kaapeec? Launai, negatiivai energijai ir pavisam cita vibraacija..) Un pasmaidiiju. Vinja nezinaaja kur skatiities, satraucaas, ka es tik tieshi pateicu! Kad vinja iegaaja - dzirdeeju kaa Emiilijas tante vinjai skali teica - tas ir liels Greeks utt. Neklausiijos taalaak...
Man uzreiz bija skaidrs, par ko Emiilijas tante runaaja :) man ir gruuti komenteet un es palieku neitraala, Jo pashai ir speejas un shie cilveeki man ir zinaamaa meeraa Autoritaates, maacos veel, dazas Ar mani dalaas vaardojumos... man ir interesanti un reizee nepatiikami lasiit par cilveekiem Ar speejaam ko taadu, kaa pirmajaa suudziibaa...
Bet nekad jau visiem Tu labs nebuusi. Tie, kam paliidz, tie to no sirds to noveertees un man skjiet, ka tas tomeer ir galvenais.
Visu cienju Elejas Veronikai.

D Dens 20.03.2010

Cik maksa vizite pie vinas, un vai ir japierakstas ieprieks.Butu labi ja kads uzrakstitu konkretu adresi un vinas tel.numuru.

B BM 20.03.2010

Palasi iepriekšējās lapas - tur viss ir! Cik var vienā tēmā jautāt vienu un to pašu, nemaz neizlasot, vai nav tā atbilde jau sniegta?!!!

K Kate 18.04.2010

Manuprāt, raksta autors ir pareizrakstībā un saskarsmes mākslā un sirdī neizglītota persona.
No formālās puses, negatīvs viedoklis, visupirms, jāsniedz korekti, ar argumentiem, nevis ar necenzētiem vārdiem un personīgo emociju izvirduma pavadījumā. Turklāt nevienam, runājot par profesionālajām spējām, nav ļauts apvainot otru cilvēku personīgi. Savukārt, saturiski raksta autoram būtu jāpārdomā, vai fakts, kas norāda uz muguras slimību, patiešām ir tik apstrīdams, un, pat ja tā, vai tādēļ drīkst apgalvot, ka arī visi pārējie izārstēšanās gadījumi ir apstrīdami.
Visubeidzot, gribētos piebilst, ka raksts nenes labu slavu arī portālam, kurā tas publicēts, jo ir visatļautības, huligānisma un verbālā terora tiešs apliecinājums. Sūdzībai jābūt formulētai korekti, nevis trulinot lasītāju ar nepārbaudāmu un haotisku faktu daudzumu.
Šo komentāru ļauts aplūkot arī kā manu sūdzību pret šo portālu un raksta autoru.

A anda 28.05.2010

jūs domājat, ka viņa visas jūsu tenkas un skaudību, kuru jūs ar naidu izspļaujat, viņa lasa?!?!?!?? viņā nelasa, bet gan lūdz Dievu par jums visiem slavētājiem un pēlējiem!! viņa ir pārāk augstsirdīga, lai visu to ņemtu pie sirds!!
cilvēki kas skauž ir ļoti Nožēlojami!! un tāpēc viņi slimo (pēlēji), izliekās par ticīgiem, lai gan tādi nemaz nav.
pie grēksūdzes izsūdz grēkus un lūdz spēkus jauniem grēkiem, un priesteri kuri apgalvo ka nenotiek pēc nāves dvēseles reinkarnācija, lai izskaidro, kā dvēsele nonāk pie Dieva.
neskaudiet un paši netiksiet skausti, kā rezultātā būsiet veselāki.

P panna 28.05.2010

Kristine LAPUHA ir elejas weronikas meijta.

L linda 28.05.2010

oienīstu tādus cilvēkus kā šī argumenta autoru... neticība nenozīmē neko... tev ģimenes ārsts ieteiks to pašu, tevi izārstēs ar placebo un viss būs ze****bisj? bulshits!!! viņa ir palīdzējusi 1000 cilvēku ar ticību un vēl 1000 palīdzēs! ja tev ir tik skeptiska noskaņa - ko tu ej? tu apvaino, apsaukā cilvēku, un tas ir labi, pareizi, tā tam jābūt? normāli, ne? vidējā latvieša zemo intelektu parādi? es neesmu bijusi, un ceru, ka nebūs jāiet...bet, ja būs iešu un ticēšu...ja tu saskarsies ar kādu nedziedināmu kaiti - rāpus aizrāposi pie viņas un vēl lūgsies...------tas viss autorei!