www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

J jonne 30.05.2010

Es piemēram neaizstavu bet cik zinu tad viens uz tas pats dziednieks nevar palīdzēt visiem vienādi jo mēs visi arī esam dažādi, pie tam arī jābūt ticībai ka palīdzēs (tāds ka placebo efekts). Katram jāatrod savs dziedniek. Pie tam viņa nav būrve bet dziedniece, tika ar māģiju var izārstēt uzreiz, bet pie dziednieka tiešām janak vairākas reizes

* *** 09.06.2010

Veronika no Elejas pieņem Lielvārdē, sekretāres numurs-29412484.Veronika ļoti jauka dziedniece, es pēc viņas jūtos burvīgi.

M māra 18.06.2010

Veronika man 2 mēnešus iepriekš noteica grūtniecību un teica būšot puika, tā arī tas bija, zēnam šobrīd ir 20 gadi.

I Inta 01.07.2010

Veronikas kundze nav krāpniece!Un tos, kas te rupji apsaukājas, vajadzētu saukt pie atbildības!

J Janis 01.07.2010

Diezgan pasen sanaaca pabuut pie vinjas. Saaka gvelzt taadas muljkiibas, ka pilniigi mute palika valjaa. Kaa var aciis skatoties d***t ka tiek lietotas kkaadas narkotikas.

I ilana 02.07.2010

Elejas Veronika nav mediķis, tāpēc aboslūti nepieņemami ir vilkt baltu halātu un pieņemt poliklīnikā (t.i. radīt mānīgu iespaidu par ārstniecības procesu), kā arī praktizēt fizisku iedarbību uz pacientu (tas, ko viņa dara ir kaut kas līdzīgs manuālajai terapijai), sevišķi jau mugurkaula rajonā. Pirms pāris gadiem biju aizvedusi savu mammu pie viņas, un biju šokā, kad aiz durvīm dzirdēju mammas kliedzienus - mammai ir smaga muguras skriemeļu un gužās kaulu osteoporoze, bet Veronika lika viņai liekties atpakaļ, spieda uz mugurkaulu, gūžām utml. Tā ir liela laime, ka netika provocēts kāds lūzums. Un pēc apmeklējuma mammai bija sliktāk. Bija cerēts mazināt sāpes, bet tika iegūts tikai kaitējums. Toreiz cena bija Ls 15. Ja tā nav krāptniecība (piedodite, bizness), tad kā to nosaukt? Ticu, ka Veronikai spējas ir, ka ir dziedinājusi, bet neticu, ka enerģija, kas nāk no šāda dziednieka ar apšaubāmu papildus biznesiņu ir tīra un laba. Piebildīšu, ka vina toreiz mammai bija piedāvājusi, ka var atbraukt arī uz Jelgavu (vai Eleju), kur notiek ārstēšana ar lūgšanām - tad kāpēc tā māžošanās ar amatniecisku un tāpēc bīstamu manuālo terapiju.

L Liene 05.08.2010

Veronikas kundze pieņem arī Liepājas poliklīnikā (Aldaru ielā), pieņemšana ir katru otro piektdienu, kuros datumos konkrēti var noskaidrot poliklīnikas reģistratūrā. Maksa par vienu vizīti visu laiku bija katram 15 Ls (neatkarīgi vai tu nabags, vai bagāts). Pieņemšana ir no plkst. 12:00 līdz pēdējam klientam. Dzīvā rinda. Visiem klientiem tiek pierakstīti vārdi, uzvārdi un personas kodi (kam tas vajadzīgs - nezinu).

N Neteikšusavuivārdu 27.08.2010

Arī biju Lielvārdē, tik briesmīgi tur nemaz nebija, un man palīdzēja.

P Prostitūte 27.08.2010

vārdi, uzvārdi un personas kodi - māģija!

T Tuesilose? 30.08.2010

Noteikti vina tev uzbrauca virsu tapec tu dusmojies vane? tapec aizveries mauka!Tu ari noteikti neticeji kad vina tev nevar palidzet!

N Neticīgā 30.08.2010

Biju pie Veronikas kādus 10 gadus atpakaļ. No 7 gadu vecuma (no 1986.gada) esmu mocījusies ar galvas sāpēm, tāpēc, kad mana drauga radi brauca uz Eleju pie radiem, pieteicos līdzi. Tā kā braucām pēc Jāņiem, pirmais, ko pateica Veronika, ka es esmu dzērusi tajās 10 dienās. Tā kā braucienu plānoja iepriekš, uz Jāņiem nedzēru! Tad viņa teica, ka man esot bijis aborts! Esmu ticīgs cilvēks un aborts manā izpratnē ir milzīgs grēks! Nekad nespētu neko tādu izdarīt! Tad vērsu viņas uzmanību uz galveno manu problēmu- galvassāpēm. Uz ko man atbildēja, ka man galva sāpot no datora. Kuram 1986.gadā bija dators? Vēl gribu pateikt viņas slavinātājiem- esmu jūtīgs cilvēks un jūtu cilvēku "auru". No Veronikas nāca stindzinošs, melns aukstums. Mani paziņas to pamato ar to, ka viņa pēc būtības ir miris cilvēks pēc zibens spēriena. Par baznīcas celšanu- katolim tas ir grēks celt SAVU baznīcu, tā ir dzīšanās pēc slavas. Vai daudzi katoļu mācītāji bija ar mieru iesvētīt to baznīcu?
Neticu viņas spējām!

V vilhelmine 21.10.2010

Lūdzu, uzrakstiet man uz e-pastu kurās pilsētas Veronika tagad pieņem, no cikiem. Jau iepriekš lielum liels paldies! e- pasts: [slēpt]@inbox.lv

A aļona 09.11.2010

es pie viņas biju divas reizes, abas reizes viņa man palīdzēja un palīdzēja tikt no tādām problēmām vaļā no kā dakteri nevarēja. Man pēdojo reizi nācās griezties pie viņas ar vēdera lēkmi, slimnīcā vairs man nepalīdz nevienas šprices, sāpes ir tādas, ka gribas mirt nevis ciest. Viņa tik vienreiz ar rokām nobrauca pār manu ķermeni un man visas sāpes pazuda kā nebijušas. Tad man viņa cistu izārstēja, pēc viņas vizītes naktī vajadzēja daudz čurāt un kopš tā brīža man pārstāja sāpēt dzemdes apvidū. Spējas viņai ir fantastisas, tikai vai mēs katrs ticam, zinu ka viņai nepatīk pieņemt tādus cilvēkus kas šaubās par viņas spējām. Kā jau viena meitene te teica, vajag filtrēt ko viņa runā, nevajag tik šausmīgi to uztvert. Varbūt es kļūdos, bet man īpaši viņas runāšana neaizskāra, laikam ir jāprot uzklausīt otru.
Man žēl tos cilvēkus, kuriem ir nācies dzirdēt tik briesmīgas lietas par sevi, nevaru saprast kāpēc. Bet man ir paveicies laikam, neko īpašu sliktu es nedzirdēju par sevi. Par alkaholu, nedrīkst ne pili 10-14 dienām dzert, viņa redz, tāpēc daļu cilvēkus viņa arī izdzen ārā. Nu ceru, ka man nenāksies ar to saskarties, kautgan vienu reizi viņa redzēja ka esmu dzērusi pāris dienas atpakaļ, laikam stipri noveicās.
Bet par naudu, viņa cilvēkiem tā arī pasaka, ka naudu neņemot, baznīcā ir ziedojumu kastīte, tajā viņa aicina mest naudiņu.
Attieksme no viņas puses varbūt ir tāda šausmīga pret tiem cilvēkiem, kuri viņai īsti netic. Viņa pat vienreiz aicināja apskatīt baznīcu, daudz interesantas lietas gan par sevi pastāstīja gan par baznīcu un tās mācītājiem. Man katrā ziņā nepalika tādas briesmīgas sajūtas pēc viņas apmeklējuma. Kāds te rakstīja, ka viņa arī pareģo, nu tādas lietas dzirdu pirmo reizi.
Raksta autors ir vienkārši slims cilvēks morāli, nav brīnumi, ka viņa nespēja tādam palīdzēt.

S somona 29.11.2010

Zinu cilveku, no ka paris gadus atpakal Elejas Veronika aiznemas naudu uz ATDOSANU, bet nu jau pagajusi ir 10 gadi un ta ari tas ir palicis... uz ko sis cilveks saka, lai tiek, man nav zel, bet ja vajadzeja naudu tad vajadzeja ta ari teikt nevis apsolit uz atdosanu...

T To Ferratum 29.11.2010

Ko aizstāviet to šarlotāni?Man po... Veronika, ne Veronika.Raksta autoram piekrītu 100% dēļ tāda dziednieciņa, kuru slavēja vissa Vidzeme man māte nomira.Arī kroplis sastāstija mātei zilus brīnumus un paziņoja, ka viņa ir vesela.Māmuļa noticēja un nodzīvoja nepilnu gadu.Uzskatu, ka šādi dziednieciņi ir krimināli sodāmi.Dievs viņiem atmaksās!Uzdodiet sev jautājumu!Ja Jūs būtu saslimuši ar nāvīgu slimību, Jūs uzticētu savu dzīvību ārstiem vai šiem dziednieciņiem?Ja uzticētu, tad vieglas smiltis Jums.

I Ieva 14.01.2011

Mana puiša mamma uzzinajusi par Veroniku, lasot zurnalu Ieva.Vina loti gribeju aizbraukt pie vinas, jo vinai ir veselibas problemas!Ta mes ar draugu ari izdomajam aizbraukt.Ta mes visi 3 braucam uz Eleju!Bija slikts laiks, loti sniga!Mes pirmo reizi bijam Eleja, zinājam tika to kad pasa centra ir baznica!Ta mes iebraucam Eleja un redzejam baltu baznicu, uz reiz nopriecajamies kad tik atri atradam vinu. Ta tik viss sakas, mes 2vas stundas meklejam ka tur vispar var tikt ieksa, vispar nekur tur nebija ieeja, neviens cilveks neiznaca ara un neko nepajautaja, ko mes gribam vai kaut ko tamlidzigu!!!?tur blakus ir veikals gajam tur jautat vai nezin ka tik tur ieksa, vini teica kad jabut kaut kadai lapinai kur noradits kad Veronikas kundze pienem, bet tur vispar nebija nekadas lapinas!!Sakam prasit cilvekiejm kas un ka, bet vini bija izvairigi, neko vini nezinot utt.Ta mes tur staigajam ta ka tadi uz neapdzivotas salas!Aizgajam un stavejam suni rej, ja Jus zinatu akda sajuta mums bija ieksa pat nevaru paskaidrot, nevienas ieejas visi varti ciet ne zvanu pilnigi neka!!Stavejam tur kadu pus stundu, tad PEKSNI iznaca jauna meitene un jaut. ko mes gribam teicam kad gribetu satikt dr.Veroniku vina teica kad taja diena kad bijam nepienem, uzzinajam kad pienem un viss, BET TO ARI MES GRIBEJAM UZZINAT KAS UN KA VISU LAIKU STAVEJAM VICINAJAMIES BET NEKA UN TAD PEKSNI!!!Pat tagad dusmas ieksa ir to visu atceroties, parsalam lidz pedejam!
Tad aizbraucam taja diena velreiz pie vinas lika mums iet baznica ieksa tur notika vakara mise.Bijam
uztraukusies ka bus, tad baznica ienaca dr.Veronika, pajautaja no kurienes kas un ka!Tad sakas, ak Dievs tadu pazemojumu sava mužā nebiju sanemusi no kada ka no vinas vina mani saka saukat par prostetutu, teica manam draugam lai uzzin cik maukas maksa vienai dienai, tikai tapec kad lauliba nedzivojam, es saprotu akd pec Dieva likumiem ta nav, bet ar kadam tiesibam vina ta vareja mani saukat, un vel vina tur uzskatija mus par niecibam totalam!!!Galva bija tikai viena doma skriet ara no tas baznicas vai ne...bet noturejos!Tad vina lika iet uz savu maja, 2 istabas viena lika mums gaidit otra lika kadam ar vinu iet ieksa, pirma iegaja drauga mamma, iznaca ar asaram acis utt.Tad gaju es vina man konkreti sauca visu laiku par skuķi, un izrakstija zalu teju nopirkt, es nopirku!drauga mammai ir C hepatits, Veronika viani izrakstija zales!Un teica lai mes tad pie vinas braucam uz Kandavu mes aizbraucam par pilnigi neko samaksajam visi kopa 45LS no vienas 15ls!!
Draugam muguru izkrakskinaja, pateica akd mugura lika, man teica lai turpinu dzer to teju drauga mammai teica lai tikai dzer tas zales, par ko tada summa, bijam soka!
Tad drauga mammai viss tik sakas paldies Dievam kad vina nebija tas zales nopirkusi vel jo vina nevareja nekur dabut tas zales tad vina paintresejas Riga pie savas arstes par tam zalem varbut vina var palidzet dabut, uz ko vina atbildeja kapec Jums tas zales vajag?Nu ka tam C hepatitam, daktere pateica kad tas VISPAR nav tas zales ko Jus domajat tas zales ir domatas cilvekiem kam ir vēzis!Jus saprotat tas zales nebija domatas vinas slimibas arstesanai, bet gan...
No tās reizes mums uzticiba ir zudusi!!!

S Stīvens 14.01.2011

Elejas Veronika nespēj pat man palīdzēt.

P Psihoterapeits 14.01.2011

Stīven, varbūt tu gribi par savām problēmām parunāt?

M mareks 19.02.2011

es ar sievu arī biju pie viņas, nesen viņa tiešraide runaja ka redzot cilvekam cauri, bet man vina neko nebija ieraudzijusi, pec vinas vizites kur mes braucam sakra par nepareizo diagnozi delam, kura beigas apstiprinajas ka analizes bija nepareizas, bet taja momenta braucām pie ka varejam aizbraukt, un nakama gada es paliku ar vienu aci akls, kur atklajās ka man ir Multiplā skleroze ar 10 perekliem smadzenes, ja ka vina sevi slave tad jau kautko mani vajadzēja ieraudzīt, cik man ir zinams ši slimība ieksā attīstas 8-15 kad parāda pirmas sekas, bet man nebija nekas nozinots.es vinai tiesraide būtu bijis pajautajis par to gadijumu, bet žēl skatījos tikai atkārtojumu TV

K kika 23.02.2011

Pilnīgi traka it tā Elejas Veronika. Viņai nav nekādu tiesību tā kliegt uz cilvēkiem, kā viņa to dara. Pilnīgi nevainīgus cilvēkus nolamā pēdējiem vārdiem. Sēdēju pie viņas rindā un nespēju nobrīnīties, kā viņa trako:(
Kad iegāju pie viņas, viņa man sastštīja tādas muļķības, ka tagad Dievu lūdzu lai pie viņas nekad mūžā vairs nenokļūtu.