www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

A anonīms 19.10.2008

!!! Elejas Veronika īstenībā ārstē cilvēkus ar - PLACEBO metodi!!!
T.i. - ja pats tici, ka tas ko viņa tev saka palīdzēs tev atveseļoties, tad pats arī kļūsi veselāks, proti tur nospēlēja gribas spēks! tas ir pierādīts medicīnā. tā lūk ;)

J Janis 19.10.2008

Atradat, pie kaa iet! Ja ir problemas ar veselibu, jaiet pie daktera. Ja problemas ir ar privato dzivi vai kaa citadi, jaiet uz Baznicu pie Dieva taa Kunga, nevis pie visadiem sarlataniem, kuri izkraps naudu un neka nedos. Vispar pie mums cilveki izvelas ticet sharlataniem, krapniekiem, manticibam, nevis ta, ka Dievs vinu problemas var atrisinat, un tas ir tragiski. Ari tas, ka cilveks tic Dievam neatbrivo no sava krusta neshanas, jo Kungs Jezus savu krustu nesa un mums ir janes, tikai Dievs Dod Speku to izturet, nepagurt zem krusta smaguma...

D Daina 20.10.2008

Vienkārši šai sievietei ir pirmatnējais spēks, ko Katoļu baznīca noliedza un šādas sievietes pakļāva inkvizīcijai, lai baznīca izvirzītos par vienīgo taisnības nesēju, jo šādas šīs sievietes bija vienīgās, kas varēja iedragāt baznīcas taisnību, jo pirms Katoļu baznīcas varas sagrābšanas visās dzīves jomās, vienīgās, kas reāli varēja palīdzēt tās bija šīs sievietes! Jo slimības un visādas sērgas pastāvēja arī pirms Katoļu baznīcas! Baznīca to nosodīja, sakot ka šīs sievietes ir sātana kapli, tāda nostāja arī it patreiz, ko nespēju atbalstīt, jo tad sekojot šai nostājai pirms Katoļu baznīcas rašanās visapkārt valdīja viens ļaunais gars, bet droš ka tā nebija arī senā Roma pievērsās katoļu ticībai tikai sava norieta sākumā, visi iekarojumi un visas traumas, kas tika gūtas tajos tāpat kāds ārstēja!!!
Šī sieviete nav ne ļaunais gars, ne šarlatāne viņa vienkārši ness sevī spēku, ka viņai ir dots no augšas!

E Edvardas 22.10.2008

O aš esu Lietuvis. Nesuprantu ką broliai latviai rašo bet pasakysiu tik tiek, kad yra 95% šarlatanų, bet ši moteris tikrai turi galių ir nėra šarlatanė. Ji mato kiaurai kaip rentgenas. Ji galima sakyti tokia pat kaip Bilgarijos Vanga.

S saulainaa 27.10.2008

Smiekligi, ka tagad sheit izlasu, ka man vinja staastiijusi un apsaukaajusi taapat, ka sheit raksta citas meitenes, teksts tieshi taads pats: mauka, līkas kājas, vīrieši par mani smejas un tikai izmanto seksaa, ka dzivoju ar viirieti nepreceejusies un visas problēmas man ir no tā, ka nevalkāju svārkus un jostas.
Nu ko teikt, tagad veel vairaak paarliecinos - veca cilveeka marasms!

B beibe 27.10.2008

man liekas ka raksta autors nav iisti normaali...
tas ka tu pats esi slims kroplis ar savaam kaiteem, nav jaapsaukaa citus cilveekus taados vaardos ir pretiigi!!!
aizej pie psihoterapeita un izaarstee savas depresijas, domaam ir liels speeks! kad saaksi domaat kaa normaals cilveeks, tad arii varbuut kaut kas sanaaks.
Starp citu, mauka ir sieviete, kas atdodaas par naudu, domaa ko runaa, dauni.

L lasītājs 01.11.2008

Varu padomāt, ka viņa ir šarlatāns, jo normāls dziednieks idiotus nedziedina, pat nekādās sarunās neielaižas.

M Marika 05.11.2008

raksta autoram tiešām dziive laikam paaraak druuma - tik daudz negaaciju paaris teikumos!
par Elejus Veroniku - 'vissirssniigaakais paldies, ko mate var teikt par sava bērna glābšanu, kad tradicionālā medicīna ir nolaidusi rokas.

J Juris 10.11.2008

Šādi var rakstīt cilvēks kam nav veselību problēmu, izņemot vienu vainu, "smadzeņu kaite", kas nav ārstējama. Šo kaiti nevar izārstēt neviens, ne dziednieks, ne kāds medicīnas spīdeklis. Vai tad kaut kur ir rakstīts, ka Veronika sauktu pie sevi ārstēties? Neesmu nekur redzējis nekādu reklāmu! Tie dziednieki, kuri palīdz nereklamējas, jo cilvēki paši atrod. Uz reiz izārstēt nevar pat medicīna. Ir japaiet zināmam laikam lai tiktu uz kājām un man šķiet, ka šis cilvēks ir ar mieru visus apliet ar māsliem, jo viņam nekas nebūs labi.Manai ģimenei Veronika ir daudz palīdzējusi. Viņa manai meitai atdeva veselību un arī mums ar sievu. Es viņai varu pateikt tikai viss lielāko paldies. Viņa pareizi pasaka, ticiet un lūdziet Dievu, jo tikai viņš var palīdzēt, bet ne ar šādu atieksmi, kāda ir Edmundam Vizim, kas netic laikam nekam. Liels, liels paldies Veronikai par viņas palīdzību visiem.

R Rita 10.11.2008

Pilnīgi piekrītu visiem tiem, kuri pasaka, ka Veronika neko nevar. Jo kad gadus padsmit atpakaļ ienāca modē skriet pie da jebkādiem dziedniekiem, no visiem gadījumiem, kad mani izbijušie darba biedri bija aizgāzušies uz Eleju labi ja 1% šī "dižā gaišreģe" trāpīja desmitniekā un tad arī acīmredzami klibai sievietei pateica, ka šai sāpot kāja. Bet to ka arī tiem kam ir problēmas ar veselību neiet pie ārsta, bet tic, kaut kādai kaktu vecenei, ka nekas nekait un turpina mierīgi dzīvot 2008.gadā. Tas ir fenomenāli, kad pasaulē klonē 16 gadus kā mirušu peli, pārstāda sirdi u.t.t tumšie ļautiņi lamājās pie kaut kādas vecenes durvīm. Nu tālāk vienkārši nav skaidrs nu kurš no jums ir vairāk stulbs vai šarlatāne vai pacienti?

G Gundegs 10.11.2008

Luudz atsutiet kads man vinjas adresi, un veidu ka pie vinas var pieteikties uz viziti, kadas dienas pienem?, tas viss ir vajadzgs mazai meiteniitei kura ir loti slima... Loti gaidishu [slēpt]@inbox.lv

I Inta 10.11.2008

Lielāka daļa no mūsu slimībām ir no pašu grēkiem. Labāk nemeklējiet dziednieku, kurš par Jūsu naudu bez jebkādas piepūles no Jūsu puses izpirks veselību un izdaris brīnumu... JO brīnuma nebūs! Labi, palīdzēs, kļūst vieglāk... bet pēc tam OBLIGĀTI izlauzīsies uz āru kaut kas CITS, vēl samagāks, neka bija līdz šim! Griezties pie dziednieces ir milzīgs grēks, kapēc? Tapēc, ka šis cilvēks (dziednieks) tēlojās uz līdzīgiem pamatiem ar pašu DIEVU! Jo tikai Dievs var dziedēt. Nāciet uz baznīcu, uz grēksūdzi un Svēto Vakarēdienu. Pēc atbrīvošanas no grēkiem, Jūs paši būsiet tīrāki un lielāka daļa no slimībām varbūt pazudīs! Viss šajā pasaule ir savstarpēji saistīts! Grēki iet plecu pie pleca ar slimībām, bet tikumība ar labsajūtu gan sirdī gan miesā!

L lasītājs 10.11.2008

Varbūt komentētāji palasīs arī pateicības par izdziedināšanu.Bībeļotājiem arī būtu vēlreiz jāpalasa, ko Kristus teica par ticību un grēkiem.Varbūt cilvēks cieš tāpēc, lai"Dieva darbi parādītos pie viņa"Un vai tad palīdzēt tuvākajam ir grēks?Izdziediniet ar savu Dievu pāris vēža slimniekus un tad māciet citus pareizi dzīvot.Aprobežotiem cilvēkiem nekad brīnuma nebūs.Un pēc kārtējās divmaizītes atceries:"..un negrēko vairs"Un neaizmirstiet nomaksāt baznīcas nodokli!

G Gundega 10.11.2008

Cik var noprast visi šie negatīvie teksti ir vienas personas radīti. tas ir murgs cik viens cilvēks var zemu braukt, bet tas laikam ir katra karmiskā darīšana. Viņam jāsavāra sūdus lai pēc tam dabūtu pēc nopelniem. Lai Dievs stāv klāt tādiem cilvēkiem, kas neapzinās ka paši vien sev uz galvas krāmē tos mēslus. Attopieties!!!

R Reinis 12.11.2008

Hm, dīvaini... no sākuma ļautiņi pasi skrien pie tiem dziedniekiem, pēc tam gāna un sūnī. Katrs tak var izvēlēties un neba kāds sūdzības autorei skrēja virsū un ar varu vilku pie tās šarlatānes. Šķiet, ka dažai labai ir problēmas ar spēju uzņemties atbildību par saviem lēmumiem. Gribat ejat pie diedniekiem, gribat dodieties uz baznīcu. Kur ir problēma?

J Juris 21.11.2008

Pilnīgi piekrītu Reiņa rakstītajam. Izvēle ir pašu ziņā, bet tāpēc jau nav jāgāž savas negācijas pār citu galvām. Ja šis, gānītājs aizies pie ārsta un tas nepalīdzēs, (jo arī ir tikai cilvēks), tad tas arī būs jāšauj nost, jo nevar "maita" palīdzēt.Veronika ir tūkstošs reizes teikusi, ka tikai Dievs palīdz, bet viņa ir starpnieks.Tāpat viņa visiem ir teikusi, ka nevienu nav aicinājusi, bet ja kāds aizbrauc un uz reiz nepalīdz, tad viņa vainīga.A, kurš ir paskaitījis cik reizes savā dzīvē ir grēkojis?Domāju ka būs grūti saskaitīt, jo visi esam cilvēki un bez grēkiem, kaut domās neiztiekam.

J jelgavniece 23.11.2008

Ne nu dziedniece, nekā.Katrs grib labi dzīvot, un atrod kā savas idejas realizēt.Lai celtu savu prestižu ticīgo ļautiņu acīs uzstutē baznīceli.Bet būtībā tā ir zaimošana, jo kopš seniem laikiem šarlatānus nelaida ne tuvu baznīcai.Muļķa cilvēciņi tic, un nes viņai savu sūri, grūti nopelnīto naudiņu.Labs biznes, vai ne? Kamēr ir tumsonīgi ļautiņi, tikmēr krāpniekiem būs iespēja labi dzīvot...Un ir taču tik labi kādu paslavēt, un kādam palielīties ka tāda Veronika palīdzējusi, tas nekas, ka pēc kāda gadiņa jāaiziet viņsaulē, tās šarlatānes dēļ.To jau tāpat neviens vairs nepiemin, un vainīgos nemeklē.Cilvēki zaudējuši ticību sev, un ir laimīgi, ka tādas veronikas viņus uzklausa, un sakās ārstējam no visām kaitēm.P, kas ļauj uz sava rēķina iedzīvotiesārsteidz tikai tas, cik daudz vēl mūsu laikos neizglītotu un tumsonīgu ļaužu.

E Egita 23.11.2008

nu galigi nepiekrītu šis raksta autoram!!! varu pa viņas pateikt tikai visu to labāko!! kaut dieviņš dotu viņai labu veselību un neklausīties šo cilvēku negācijās!!! jo viņa ir izglabusi manu dēlu, un neesmu jau veca tantiņa, man ir tikai 28 gadi... ārsti šo puiku jau bija norakstījuši pie miroņiem, bet viņa man palīdzēja!!! nu nesakiet ka kaut kād šarlatāns to varētu... šavas negācijas neizgāziet uz cilvēku kurš visu savu dzīvi ziedo lai citiem būtu labāk!!!1

I ina 24.11.2008

EGIJA! Jus esat galigi pratu izkukojusi, ja ticat Elejas Veronikai. Vina ir neliete, krapniece.Vinai kauna nebij nemt vajpratigu naudas summu par mirstosu berninu.Neliete vina ir.Par so Veroniku vel naks sods, ka ari par tiem, kuri vinu atbalsta.

L lasītājs 26.11.2008

Bieži dziednieks ir pēdējā iespēja, kad citur nav varēts slimniekam palīdzēt.Dažiem sapratne par samaksu ir apbrīnojama.Ar ko tad špakteļlāpstas operatora(bieži ar pamatskolas izglītību), vai autoservisa haltūrista darbs vērtīgāks par dziednieka darbu?Tur nav žēl simtus atstāt.Ina, pamēģiniet kaut vienam izārstēt kaut vai kuņģa čūlu, un tad sāciet gānīties par V.