Elejas Veronika - Krāpšana

Šogad biju pie viņas divas reizes, pirmo reizi ar cerībām braucu, otro reizi - mani jau pierunāja! Jo pēc pirmās reizes biju šokā par viņas attieksmi un administrāciju. Otrajā reizē viss apstiprinājās un bija vēl briesmīgāk.
Esmu patiesi priecīga, ja viņa kādam ir patiesi palīdzējusi.
Vislielākā problēma ir dziednieces administrācija, kas Saka vienu un dara otru. Biju otrā Rindā, bet 5 cilvēkus pirms manis ielaida, teica - tā neesot mana darīšana un pagrieza man muguru. Cilvēki speciāli ņem brīvdienas no darba, brauc tālos gabalus, bet attieksme ir 0! Administrācija mani vēl nosauca par nepiedienīgu skuķi. Pirmajā reizē braucu kopā ar savu krustmeitiņu, kam ir 6. Gadi – nogaidījām 4 stundas! Administrācija bezkaunīgi Saka, ka neliek bērniem nekad gaidīt. Nopietni?
Veronika man teica aplamas lietas, mēģināja mani pārliecināt, ka man esot bijis aborts! Cik [slēpt]@ es pat neesmu bijusi stāvoklī. Teica man šausmīgas lietas, ko jaunai sievietei nedrīkst teikt - par to, ka man dzemde ir sakropļota. Kā var kaut ko tādu teikt? Man mati gaisā paceļas, atceroties savu vizīti.
Vizītes sakumā, viņa noskaidro manu profesiju, ka arī mana vīra profesiju. Pēc tam pasaka kaites, kas varētu būt saistoši tieši minētajai profesijai. Smieklīgi…
ziniet, ko viņa man ieteica? - vēl atnākt 3 reizes un padzert tēju Zālītes un protams, nopirkt pilienus pa 30eiro, ko viņi tirgo uz vietas... Tāds bizness! ;)
žēl skatīties uz cilvēkiem, kas gaida garas Rindas ar bezkaunīgu attieksmi no administrācijas.
Ja jums nav žēl sava laika un naudas droši brauciet. Labāk iesaku aiziet uz baznīcu.
Visiem gaišs prāts un miers!

G

Komentāri (2)

P PatiesiibasMeka 11.08.2022

Plānais galdiņš… Aizej vēl baznīcēnam pasūdzēties par savām problēmām, varbūt draudze kopīgi aizlūgs!

G Govjzems 12.08.2022

Pati skrien pie šarlatāniem un vēl sūdzas🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes