www.sudzibas.lv Elegants apavi Gariem zābakiem nemāk iešūt slēdzi.

Elegants SIA"Rammus" apavu remonts t.c. "Domina" - Gariem zābakiem nemāk iešūt slēdzi.

Sveiki!
Nevienam neiesaku šūt gariem zābakiem slēdzi "Elegants" remontdarbnīcā t.c. Domina. Es aiznesu vienu zābaku garo, man bija sabojājies slēdzis, vajadzēja iešūt jaunu ! salaboja 4 dienās, es aizgāju izņemt zābaku, paskatījos ka viss it kā ir labi, samaksāju 15 ls par to vienu slēdzi, tad nākošajā dienā to zābaku vajadzēja vilkt uz vienu pasākumu, es sataisījos nu vilkšu kājās, taisu ciet man slēdž kuģītis palika rokās, un viena mala slēdzim ir vaļa domaju vīle, tad paskatījos, un secināju ka slēdzis nav nošūts līdz galam, un vēl tas mazais posmiņš kas ir no zābaka zoles līdz slēdzim sānos tas posms arī nebija nošūts, nu ko es aiznesu atpakaļ, un teicu ka tā, viņa- administrātore, kas tur strādā pieņēma teica, ka viņi dodot garantiju, ka nekas nebūs jāmaksā, viņa nodošot meistaram, tad pēc kādām 3 dienām man zvana, ka zābaks ir gatavs, es aizbraucu izņemt skatos man slēdzis ir iešuts bet atkal pavirši diegi karājās un vēl atstāts slēdža sākuma spīdīgais gals ārpusē nevis iekšpusē iešūts, es administrātorei saku, ka es negribu tādu, lai man šuj jaunu, viņa man saka:"oi to taču nevarēs redzēt pastaigāsiet viņš nosmērēsies un nevarēs redzēt es saku ka nē, es pēc tam zvanīju meistaram un saku ka es jau trešo reizi nesu to pašu zābaku un nevar man salabot līdz galam, es teicu ka es sūdzēšos viņš saka: "tās ir jūsu tiesības!". tā lūk, iešu pakaļ vēlreiz nezinu kā būs?! jo man zābakiem āda arī sāka plīst no tās biežās pāršūšanas!

K

Z Zzz 15.01.2009

Žēl, protams, ka tā, bet kas Jums liedza pārbaudīt darba kvalitāti uzreiz?

K Kristīne 16.01.2009

Uz to momentu, kad skatījos neko tādu nepamanīju! Pamana jau tikai kad velk kājās!