AtrisinātaElegants apavi - Bojājuma

Mamma aiznesa zābakiem uzlikt jaunus pasitņus. Viss jau būtu labi- darbs veikts pietiekami kvalitatīvi un laikā, taču zābakiem noplēstas dekoratīvās sprādzes. Jāpiebilst, tam nu nav nekāds sakars ar veicamo remontu. Darbiniece neko nezinot. Ej nu tagad pierādi, ka tās sprādzes tur bija. Es tikai nesaprotu, kāds labums viņiem no tā, iepatikās vai kā.... Tikai brīdinu, labāk izvēlieties citu apavu remontu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Marija4532 03.11.2016

Firmas īstais nosaukums ir Dmitrija darbnīca. Uz cenrāža bija citas, nesaiatītas firmas nosaukums, tādēļ radās sajukums.

R Raimonds Burakēvičs 03.11.2016

Labdien Marija 4532!
Gribu jūs informēt, ka vienīgais īstīs Elegants atrodas pēc adreses Kr. Brona 10 un ne kur citur. Mūsu darbnīcā šāds gdījums nav bijis. Iespējms jūs apvus nesāt labot kur citur. Tāpēc lūdzu atsaukt šo nepatieso sūdzību. Mūsu kontakti ir atrodmi www.elegants.lv
Ar cieņu
Elegants

M Marija4532 03.11.2016

Acīmredzot Ķengaragā maximā (laikam Viršu ielā) strādā Jūsu klons. Laikam ļoti līdzīgi nosaukumi...

M Marija4532 03.11.2016

Mamma atsūtija cenrādi, lai nedomātu, ka izdomāju nosaukumu aiz neko darīt

R Raimonds Burakēvičs 03.11.2016

Lūdzu uzrakstiet kāda adrese darbnīcai kurā jūs bijāt

M Marija4532 03.11.2016

Adrese ir Višķu 14 (iekšā Maximas veikalā). Tagad, kad beidzot atradu precīzu adresi, noskaidroju, ka tur atrodas Dmitrija darbnīca. Mani gan izbrīna fakts par nosaukumu cenrādī. Atvainojos par sagādātajām neērtībām - nevarēju iedomāties ka tā var būt.