www.sudzibas.lv Elegants apavi Pienākumu nepildīšāna un melošana

ELEGANTS apavu remonts (sūdzība) - Pienākumu nepildīšāna un melošana

Esmu sašutusi par darbinieku firmas Elegants ricību. Nodevu zabakus 7.10 uzsveru, ka vajag steidzīgi(!), samaksāju pilnu cenu par darbu (25ls), un 14.10 gāju tam pakaļ, tie nebija gatavi - vajadzēja nomainīt pilnīgi zoli - darbs nav viegls, bet zinu - 2 - 5 dienu laikā to var izdarīt. Talāk man teica, lai es zvanu 15.10, bet atnākot 15.10, man paziņoja, ka meistars nav, zabaki nav gatavi, un kad tie būs gatavi, es VARĒŠU UZZINĀT tikai 18.10!! Zabaki pat nebija iesākti! Un man vēl bija pateikts, ka tadam darbam nepieciešams 2 NEDEĻAS!! - >> iznāk, ka noradītais kvitīņā termiņš pagarinājas 3x!! Skaidrošanas un lamašanas neko nedeva, priekšnieku Ekegantam nav, jo neviens man iedotais tālruņā numurs neatbildēja ne pektdien, ne dienas garumā pirmdien. Vienīgais, kad sazvanīju atkal darbnīcu no rīta pirmdien, lai uzzināt kad būs gatavi apavi, man pajautāja, KA TIE IZSKATAS UN KO TIEM VAJADZ ĒJA LABOT!!! Un apsolīja ka pēc 17.00 tie BŪŠ GATAVI! Protams ka tie nebija gatavi. Un šoreiz ne meistars ne kasiere, nevareja paskaidrot, kas par iemeslu ir mēlošanai klientam, bezdarbībai un nevelēšānai pelnīt?

P.S. Atdodot ta arī neiesaktos apavus un naudu man, sastadot aktu darbiniece pieprasija v., uzv. un pers. kodu, neuzradot akta sastadīšano iemēslu... tas bija labojams. Bet vai labojās attieksme pret darbu un klinetu?

E

J Ju 19.10.2010

drausmiigi stulba situaacija, bet pati esmu labojusi tur 2 zaabaku paarus un probleemu nebija.

G Gundega 22.09.2011

Man bija tāda pati situācija. Maija sākumā aiznesu zābakiem nomainīt daļu zoles. Vienojāmies par cenu - 25Ls, bet par laimi nesamaksāju. Norunājām, ka 2 nedēļu laikā sataisīs, jo pašreiz ir vasaras sākums un ir daudz sezonas apavu, kas sanesti uz remontu. Atnākot pēc 2 nedēlām, tika secināts, ka meistars tos nav iesācis. Nu ok, ir vasara un zābaki man, protams, "nedeg". Nākošā reize, kad paintersējos par zābakiem bija vēl pēc mēneša. Nekas nebija mainījies. Aizejot augusta sākumā(3mēn(!!!) kopš apavu nodošanas!!!), dāmas tos knapi atrada un, protams, tie nebija saremontēti. Paņēmu zābakus un aizgāju. Labi, ka nebiju samaksājusi avansā.

Rezumē - Nesaprotama attieksme pret klientu. Ja darbs par sarežģītu, tad tā arī varēja pateikt nevis šādi čakarēties.
Turpretī rutīnas darbu kā pielikt pasitņus vienmēr izdara ātri un kvalitatīvi.

C Cau Rasma 02.06.2015

сейчас убирала демисезонную обувь и даже не поленилась зайти написать отзыв - осенью хорошо починили сапоги в элегантсе возле барона. очень довольна. поменяли каблуки полностью. т.к. потерлась кожа на одном из оригинальных. и заплатила вдвое меньше, чем в двух других мастерских мне называли, в районе. цифр, правда, не помню, но разница была нехилая. и в срок сделали, типа в течении двух дней.