Elaks - Durvis

Pasutij elaks durvis pa 750ls.
Atbrauc montieri uzstadija durvis, cepure nost. Sak baudit ka vejs pus vai ne, starp divam stvorkam. Izradas ka pus. Protams ka nesamaksaju otru dalu un ne parakstij nodosanas ligumu. Pec paras dienam piezvanij viens no saimniekiem un sak draudit manai gimenei. Tipa es gribu uztaisit kidalovo un durvis ir kartiba. Pie tam specuki no firmas bij atbraukusi un konstatejusi ka durvis konstrukcija uztaisita nepareizi un vajag taisit jaunas. Protams ka uzrakstiju policija iesniegumu ar pierakstitu sarunu ar to saimnieku. Domajiet pasi kada ateiksme man ir pret elaks kad izpilditajs zvana pasutitajam un sak:.
Gaidam turpinajumu.

D dzinchs 28.04.2012

Pilnigas mulkibas!Kada sakara un priekshkam vajag draudet gimenei, pilnigs bezsakars.man durvis lika 5 meneshus atpakal, un nav pilnigi nekadu pretenziju, pielauju ka TU esi vienkarsi konkurents!

D dzinchs 28.04.2012

...un vispar izskatas ka Tu patstavigi sudzies, Tev neapmierina neviens uznjemums LV, neesi domaji aizbraukt uz citu Valsti...

B BIC 18.05.2012

SIA BIC piedāvā ļoti labas un kvalitatīvas metāla durvis, biju licis sev privātmājā 2 durvis, izskatās un strādā teicami

Iesaku visiem!

D dzinchs 18.05.2012

Mani ļoti labi apmierina Elaks durvis, un turpmak ari njemsu no vinjiem!