Elaks

tikko saskaramies ar sis dzelzs durvju liceju kantoriti. pirms nedelas atnaca vecs virins un uzmerija itka pareizi durvis. teicas ka viss buus pareizi un sestdien durvis meistari jau uzstaadiis. sedienas pusdienslaikaa ieradaas meistari kas izlauza vecaas durvis un izraadiijaas ka jaunaas ir stipri par mazu un kriit ar krisanu caur palikuso caurumu.arii stiprinaajumi uztaisiiti otraadi. T.i mees pasuutiijaam durvis kas veras uz ieksu bet stiprinaajumi ir izveidoti kaa uz durviim kuras stiprina lai taas veertos uz aaru.no kaa protams arii sekojosaa nespeeja taas nostiprinaat palikusajaa durvju ailee. Taa saucamais uzmeeriitaajs taisnojaas ar tehnologiju ka savaadaak vini nevarot uztaisiit.bet piedodiet man metaalapstraades inzenierim ar vairaak kaa desmit gadu praksi lidzigos darbos un arii taados pasos melnu par baltu neiestaastiisi. pirmdien naaksot komisija.gribeetos redzeet kaa vini taisaas savu braaki attaisnot un iestaastiit ka taas ir aukstaakaas kvalitaates durvis.luuk taada ir mana pieredze ar vecaako firmu kam ir viskautkaadi sertifikaati un nezin kaada tur gadu desmitu pieredze.

S suspends 16.02.2004

nu ko teica komisija? :) ieraxti kaa tas viss beidzies. Pasham man arii Elaks liktaas durvis, viss tjipa ok, bet vasaraa saulee uzkarst un atsleega suudiigi sleedzas, ar varu jaagriezh

3 333 07.11.2004

A umenj stojat ih dveri 5 let ! Nikakih pretenzij!

L Liga 07.04.2007

Es jau otru reizi pie viiem lieku durvis...teikšu godīgi,tehnologiju ziņā viņi attīstās uz labo pusi,bet kvalitātē tikai uz slikto.Ieliktajām durvīm tika ļoti nevīžīgi uzlīmēta līmplēva,visa durvju apakša bija burbuļos,sānos arī sāk līmēties vaļā.Pats nesmukākais šinī firmā ir durvju līstes kuras uzstada no ārpuses,pilnīgi nekadas izvēles,un ja arī likās ka būs OK,tad,tad kad uzstādija biju šokā,pieskrūveja ar tādām skrūvēm,kuras bojāja visu vizuālo izskatu.Pati vairs nekad negriezīšos un citiem arī neiesaku griezties šinī firmā...

A anda 30.04.2007

Varbūt padomājiet par to, ka firma varbūt ir normāla, bet tikai, nezin kāpēc, kļūdījusies ar mērnieka pieņemšanu darbā. Attaisnojumam varu teikt, ka strādāju līdzīga profila firmā un tas "duriks", kas nesen sāka nodarboties ar mērīšanas darbiem ir "izbesījis" ne tikai klientus, bet arī tos, kam ar viņu jāstrādā (respektīvi - mani). Ceru, ka drīz viņa pie mums vairs nebūs!!!

L LEFT_THE_FUCK 31.01.2013

Kvalitāte garām, termiņi garām, acīmredzot viņus interesē tikai eksports, cena arī nebij no lētākajām.
Interesanti ir tas ka man teica ka manas durvis -20 grādos neizsalšot, bet acīmredzot ka nāksies uz nākamo ziemu pirkt vēlvienas durvis iekšpusē, nožēloju ka nepasūtīju citur!

Kā radās dzelzs durvis? Var izlasīt vēsturi, patiešām interesanti ;)