www.sudzibas.lv Elaks Slikts serviss

"Elaks" - Slikts serviss

Biju saskaries ar nepatīkamu izturēšanos, izvēloties durvis šajā firmā. Pirmajā reizē runāju ar sievieti, kas ļoti laipni izklāstīja viņu piedāvājumu un info par iespējamām durvis komplektācijām (konkrēti bija teikts, ka viņi var ievietot divus suvalda slēdžus), pat tika norādīta cena. Pēc apmēram stundas atgriežos lai pasūtītu durvis un sarunātu meistaru atbraukšanu uz vietas mērīšanai. Šoreiz nācās runāt jau ar citu darbinieku, pēc kura vārdiem, izrādījās, viņiem varot pasūtīt tikai tos modeļus, kas ir stendos, ka durvis ar diviem tādiem slēdžiem viņi vispār neesot nekad ražojuši, ka tas, kas ir izlikts ir izgājis sertifikāciju Zviedrijā — "Kas jums te nepatīk?" Galu galā pat tika izteikts ka "man taču pašam ir jāzina, ko es gribu, ja esmu atnācis".

Kopumā, nezinu kurš, bet vienu reizi man šajā firmā maldināja. Es samaksāju tikai ar savu laiku un nerviem. Ja jūs gribat iztērēt tiem klāt arī savu naudu — nāciet uz "Elaks".

D