www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Netīri autobusu logi (cauri redzēt nav iespējams) !

Ekspress Ādaži - Netīri autobusu logi (cauri redzēt nav iespējams) !

Domāju, ka 99% SIA "Ekspress Ādaži" klienti var apstiprināt to, ka šīs firmas autobusu logi ir tādā stāvoklī, ka nav iespējams caur tiem redzēt! Kaut kāda migla / rasa / švīkājumi / netīrumi vai hvz kas uz tiem ir pastāvīgi! Pēc idejas, sēdēšanai pie loga jābūt labākajai sēdvietai, tomēr tas tā nav, jo caur tiem redzēt var labi, ja 50%... Bezmaz vienīgais logs, kam var redzēt cauri, ir vadītāja vējstikls. Vai tiešām ir tik grūti tos logus beidzot nomazgāt ????

P

N neKārtībnieks 07.04.2014

Oj princim nebija karaliskais serviss?? Nabadziņš. Bet no punkta A punktā B taču nogādāja? Es ceru durvis pašam nebija jāatver?

S stekers 13.04.2014

paši jau tos logus nospeķojat un tad brīnaties ka neredz cauri.

P Passenger 13.04.2014

@neKārtībnieks, skaidri redzams, ka esi galvā sists [slēpt]@dla !! Kopš kura laika nogādāšana no punka A uz B ir kļuvusi par vienīgo "ekstru" autobusos?? Pretīgi lasīt tādu morāli pagrimušu padibeņu, kā tu, suņa murgainos viedokļus. Ej, labāk izkastrē savu suni!!!

V Valternieks 02.06.2014

...un tas pats vērojams Sauriešu virziena autobusos