www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia Reklāmai neatbilstošs sniegtais pakalpojums

Matu kauterizācija Eklektik salonā Rīgā - Reklāmai neatbilstošs sniegtais pakalpojums

Labdien!
Nekad nedomāju, ka nāksies šeit izlikt savu vilšanos par saņemto pakalpojumu. Redz, ka dzīvē ne vienmēr var veikties. Pāris dienas atpakaļ ar portāla groupshop.lv starpniecību iegādājos kuponu ar nosaukumu "Kauterizācija + matu galu griešana salonā Venezia vai Eklektik ar 51% atlaidi". Protams, nosaukums "kauterizācija" likās gana intriģējošs, lai izmēģinātu to uz savas ādas.
Internetā parakņājos informāciju par pakalpojumu un atklāju, ka "Kauretizācija" ir jaunākais atklājums novājinātu matu atjaunošanas sfērā. Šī procedūra dziļi attīra, atjauno kā matu virskārtu (notiek matu zvīņu termoaizvēršana), tā arī iekšieni, barojot katru matu un galvas ādu. Šo precedūru veic ar līdzekļiem, kuru sastāvā ir dabiski komponenti, tādēļvar runāt par matu bioatjuanošanu.
Kauterizāciju veic pa etapiem:
1.Vispirms matus un galvas ādu rūpīgi mazgā ar speciālu atjaunojošu šampūnu;
2.Uz mitriem matiem uzklāj īpašu atjaunojošu serumu;
3.Plnīgai ekstrakta ieklūšanai mata iekšienē tos žāvē ar fēnu, bet pēc tam izmanto frizieru gludeklīti;
4.Rūpīgi mazgā matus bez šampūna;
5.Mazliet mitros matos ieziež proteīnu koncentrātu. Pēc noteikta laika (15-20 minūtes) vielas pārpalikumus nomazgā ar ūdeni;
6.Uz matiem izsmidzina speciālu aerosolu, kas „aizver” matu zvīņas, tādējādi aizsargājot matus no ārējo faktoru kaitīgās iedarbības.
7.Pēc klienta vēlmes veic matu ieveidošanu.
SALONĀ EKLEKTIK dzelzavas ielā aizejot, pirmais, kas mani samulsināja - attieksme pret klientu un vispārējais salona stāvoklis. Viena kliente bija jau priekšā, tai krāsoja matus, sēdēja un gaidīja. Kaut kāds tumšmatains puisis rosījās pa vidu. Man atgādināja vienu no strādājošiem tadžikiem no Naša Raša. Ar latviešu valodu, protams, bija problēmas - tikai jā, jā, labi, labi. Ko ne teiksi viss ir LABI!!! Es jau jutu, ka nebūs labi, bet nu, tomēr kupons ir nopirkts, vajag saņemt pakalpojumu. Man jautā - uz ko Jūs atnācāt? Es saku, ka uz kauterizāciju un iedevu kuponu. Nākošā reakcija- administratore atbildēja, ka puisis drīz pieņems. TIEŠĀM tas puisis paaicināja un jautāja, ko darīsim. Es viņam teicu, ka kauterizāciju, a viņš tāds - LAMINĒŠANU? Tad es viņam mēģināju ieskaidrot kas un kā, pienāca meitene un sāka skaidrot procedūru kas un kā, cik ilgi turas un tā. VIENVĀRDSAKOT, no iepriekš minētās procedūras, man 2 stundu garumā SAUSOS MATOS tika ieziests kaut kāds preparāts, tad es stundu sēdēju ar foliju uz galvas un gaidīju, kamēr pusis tiks galā ar iepriekšējo klienti un vēl jaunu atnākušo, kuru turpat pieņēma uz griešanu (arī aizgāja neapmierināta). Un pa to laiku man tā pati adminstratore pusstundu skaloja matus. Pats labākais, ka es pēc izskalošanas biju gaidījusi turpmākos procedūras elementus, bet puisis vienkārši izfēnoja un ieveidoja, pēc kā mani mati tagad ir nežēlīgi taukaini, rupji un nespodri. Kad es jautāju, vai tā maska ir tas pirmais DZIĻI ATTĪROŠAIS ŠAMPŪNS, administratore man atbildēja, ka jā, protams. Un ar to arī viss izbeidzās. ESMU ĻOti NEAPMIERINĀTA AR ŠO SALONU UN NEIESAKU TO CITIEM, ja vien jūs nevēlaties sajusties "piečakarēts".

M Marija 10.05.2014

Nu ziniet, mans izteikums nav nacionālistisks! Tikpat labi tur varēja būt gaišmaitains puika, kas atgādinātu Bārtu no Simpsoniem!!! Ja neizprotat lietas būtību, tad nav ko vispār komentēt!!!