Eklektika SIA Venezia - Matu bojājums

Ar lielu prieku nopirku kuponu uz bio-ilgviļņiem. Procedūra bija aprakstīta ļoti vilinoša un skaista, tieši plāniem un pūkainiem matiem, bet tas viss izrādījās viltus un krāpšana. Tie izrādījās parastie ilgviļņi. Meistars izvēlējās nepareizu procedūras ilgumu manu matu struktūrai. 10 minūšu vietā noturēja 40 minūtes. Tā rezultātā mati tika sadedzināti un pilnībā bojāti. Matus nevar ne savākt. Vienīgā izeja - nogriezt uz nullīti. Neiesaku pilnībā nevienam iespaidoties no brīnišķīgajiem piedāvājumiem, jo tā ir krāpšana un neprofesionalitāte. Iesaku šo salonu slēgt, lai nebūtu vēl vairāk vilšanos.

D

Работяга 12.11.2017

Nogriezt un uzvilkt cepuri..

donna b 12.11.2017

Vel joprojam kaut kur kaut ko var nopirkut uz kuponiem?

MacBeton 23.11.2017

Nogriez arī smadzenes!

M Marika Mareka 09.08.2020

Nepiekrītu. Es tur lieku bioilgviļņus no 2015.gada. Un turpinu to darīt. Man ļoti patīk rezultāts. Ar tādiem varu staigāt gan neko matiem nedarot, gan viegli iztaisnoju, lai iegūtu citādāku frizūru. Viss ir super! Frizieres attieksme arī laba. Piekrītu, ka viņas labprātāk runā krieviski, bet uz to neuzstāj. Tā kā es ikdienā arī strādāju ar cilvēkiem, man nesagādā problēmas sarunāties abās valodās. :) Tātad - vairums ir atkarīgs no mūsu attieksmes pret visu, nevis vainot frizieri!