Eklektika SIA Venezia - Slikts serviss

Pievienojos jau esošajām sarakstam, kas it nemaz nav maziņš un skatos, ka lietas labā neko nedara.
Iegādājos kuponu, ombre matu krāsošana divos toņos, griežšana, ieveidošana. Tad nu sākam...
Pateicu frizierei, ka nopirku konkrēto kuponu, rokās turu jau telefonu ar vēlamajiem toņiem un griezumu, tad viņa pēkšņi sāka teikt, ka tas ir novecojis stils, uztaisīšu jums Kalifornia, tas esot mūsdienīgi, bet kā viņa to pasniedza, pievienojos jau esošajām sarakstam, kas it nemaz nav maziņš un skatos, ka lietas labā neko nedara.
Iegādājos kuponu, ombre matu krāsošana divos toņos, griežšana, ieveidošana. Tad nu sākam...
Pateicu frizierei, ka nopirku konkrēto kuponu, rokās turu jau telefonu ar vēlamajiem toņiem un griezumu, tad viņa pēkšņi sāka teikt, ka tas ir novecojis stils, uztaisīšu jums kalifornia, tas esot mūsdienīgi, bet kā viņa to pasniedza, uzbrūkošā tonī, pēc mirkļa atnāca jau ar krāsas ķobi, es attapos, kad sapratu, ka viņa man taisa vienkārši šķipsnas matos, lai gan pirms tam iegoglēju to viņas nosauktu un viņš bija dikti līdzīgs ombrē, tad es teicu, labi, ja viņš tik līdzīgs. Bet skipsnoja matus man šā vai tā. Un ar savām šķipsnām uz gaišiem matiem nosēdēju nevis 30-40 min. , bet 1h, kas man likās nu krietni par ilgu. Tad nu gaidīju vismaz otro toni matos, bet nekā, friziere lika citai man izmazgāt matus un tas bija tā pat kā citām, makups slapjš ausis pilnas ar ūdeni, drēbes slapjas. Tas bija šausmas. Tad pati friziere pienāca kko iemicija matos, skaloja tā pat kā tā iepriekšējā. Par žāvēšanu vispār nerunāšu, likās, ka ar to ķemmi man smadzenes izdauzīs. Un veidošanā arī nekāda nebija, tikai izžāvēja. Apgrieza briesmīgi robaini 2 cm, un viņas vārdsakot lieko no pieres saīsināja, ka man mati duras acīs.
Briezmīga vieta, briesmīga kvalitāte.brūkošā tonī, pēc mirkļa atnāca jau ar krāsas ķobi, es attapos, kad sapratu, ka viņa man taisa vienkārši šķipsnas matos, lai gan pirms tam iegoglēju to viņas nosauktu un viņš bija dikti līdzīgs ombrē, tad es teicu, labi, ja viņš tik līdzīgs. Bet skipsnoja matus man šā vai tā. Un ar savām šķipsnām uz gaišiem matiem nosēdēju nevis 30-40 min., bet 1h, kas man likās nu krietni par ilgu. Tad nu gaidīju vismaz otro toni matos, bet nekā, friziere lika citai man izmazgāt matus un tas bija tā pat kā citām, makups slapjš ausis pilnas ar ūdeni, drēbes slapjas. Tas bija šausmas. Tad pati friziere pienāca kko iemicija matos, skaloja tā pat kā tā iepriekšējā. Par žāvēšanu vispār nerunāšu, likās, ka ar to ķemmi man smadzenes izdauzīs. Un veidošanā arī nekāda nebija, tikai izžāvēja. Apgrieza briesmīgi robaini 2 cm, un viņas vārdsakot lieko no pieres saīsināja, ka man mati duras acīs.
Briesmīga vieta, briesmīga kvalitāte.

V

Komentāri (1)

M Marika Mareka 09.08.2020

Nepiekrītu. Esmu tur arī krāsojusi matus. Meistare pat 2 līdzīgus toņus jauca, lai mani mati būtu skaisti 1 tonī, jo esmu tumšmate, bet matus krāsoju gaišus. Rezultāts brīnišķīgs. Es tur arī lieku bioilgviļņus no 2015.gada. Un turpinu to darīt ļoti regulāri. Man ļoti patīk rezultāts. Ar tādiem varu staigāt gan neko matiem nedarot, gan viegli iztaisnoju, lai iegūtu citādāku frizūru. Viss ir super! Frizieres attieksme arī laba. Piekrītu, ka viņas labprātāk runā krieviski, bet uz to neuzstāj. Tā kā es ikdienā arī strādāju ar cilvēkiem, man nesagādā problēmas sarunāties abās valodās. :) Tātad - vairums ir atkarīgs no mūsu attieksmes pret visu, nevis vainot frizieri!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes