www.sudzibas.lv EKA Ne stoit u4itsa

EKA - Ne stoit u4itsa

Tem, kto sobiraetsa postupatj ili uze u4itsa v etom u4ebnom zavedenii, sovetuju po4itatj statju na http://www.telegraf.lv/index.php?Gid=69&id=23020 i komenterii k nej. Uznajete, po4emu tam ne stoit u4itsa, i kak vas mogut kinutj, liwiv diploma v poslednij moment. Malo togo, eto liwj 4astj ajzberga bezpredela, tvorjawegosja v augstskole.

L Lollii 08.07.2009

Labākās atsauksmes par tulkošanas nodaļas vadītāju! Tikko beidzu šo studiju programmu. Super! Daudz ko iemācījos, kompitenti pasniedzēji, nodaļas vadītāja atsaucīga. Prieks studēt! :) Iesaku EKA, nenožēlosiet!

B Baiba 10.07.2009

Mums kultūras nodaļā arī paliek arvien labāk, var redzēt uzlabojumus, kopš es te mācos. Lietas sakārtojas!

K koko 13.07.2009

Jā uzlabojumi acīmredzami. Man šķiet, ka ja students seko līdzi savām lietām un ir aktīvs studiju laikā nekas tur nevar saiet šķērsām. Reāls piemērs iz dzīves, man šķiet, ka tur viss ir kārtībā un viss notiekas, bet mana māsa akal ceļ traci par katru sīkumu. Nu cik cilvēku tik ideju par tēmu...

S students 14.07.2009

Man jau ar liekas, ka "cepas" tie, kam nav ko darīt. Studijas kā studijas ar interesantiem un garlaicīgiem priekšmetiem. pasniedzēji kā jau cilvēki ar labajām un galīgi garām dienām. Paši tak studējam un paši veidojam vidi ap sevi! Es ar savām studijām esmu apmierināts, galvenais uzdot labo toni savā kursā. Ar smaidu uz skolu un tada arī studiju laiks ir foršs un patīkams.

L Lollii 15.07.2009

Studentam, piekrītu tev. Cilvēki tā iekārtoti, ka vajaga tak uz kādu savu bēdu izgāzt :D :D :D vot i šamējie ārdās. Man skola patīk, esmu apmierināta ar savu iegūto diplomu, prieks pašai.

K koko 18.07.2009

A, ko ta šiem citu darīt? Nevainos tak sevi, ka slinkojuši un tagad kaut kas neiet kopā... Cilvēks točna tā iekārtots, a tie kas atšķiras tiem parasti problēmu nava. Es gan esmu no tiem vidējiem studentiem, ko lietvedībā redz tikai tad kad atnāku pēc izziņas, jo pat tās pamanos pasūtīt pa telefonu vai e-pastu. Nu un vēl daži gadījumi, kad kādi doķi jāpaņem vai uz kursadarbu tēmām jāpierakstās. Savā LAISā ar paroli apskatos, kas notiek ar sekmēm un naudām un dzīvoju mierīgi tālāk

K koks 13.08.2009

Patiešām ar info iegūšanu problēmu paliek arvien mazāk. Es teiktu dzīve iet uz augšu, viss notiekās! Studenti, sasparojieties un izpildiet visu laicīgi, un viss būs kruta!

Q QWE 10.11.2009

Nemuldiet! Laba augstskola!

B bugibugi 17.03.2010

es te pievonojos pozitīvajiem, a, to paši savāra ziepes un ta skrien apkārt brēgdami... nu cilvēl nav tak augstskola vainīga ka nevari savākties un normāli savas lietas sakārtot. Reizēm žēl to meiteņu lejā (atnāk un izbrēcas uz viņām), zin tā kā viņas būtu vainīgas, ka kāds ielaidis parādus un tagad nevar nokārtot, vai nav samaksājis

P penelope102 13.12.2012

Pārlasot visus komentārus - tas man liek spriest, ka visi tikai sūdzās un neviens nevēlas neko mainīt.
Šobrīd mācos izklaides industriju 2.kurss un teikšu, ka mācības ir jaukas. Lekcijas ir ar nozīmi un brīvais laiks arī ir. Kas attiecas uz augstāk minētajiem komentāriem - cilvēki paskataties uz gadu 2008/2009 - šobrīd augstskolas dzīve rit raiti. Ir pietiekams lekciju daudzums un kvalitātīvas mācības.
Ja kāds vēlās studēt šajā augstskolā, tad labākais variants ir pašam doties pie mums un iepazīt mūsu draudzīgo augstskolu, kas tev neliks vilties. Un kā jau minēja komentāri iepriekš - katram ir savs viedokli un laiks rit uz priekšu tieši tāpēc es lepojos ar to, ka mācos EKA!

Protams, tas ir sūdzību portāls, bet ja tev kaut, kas nepatīk augstskolas dzīvē, tad tas ir tikai tavs personīgais viedoklis un tas, ka tev nepatīk - nenozīmē, ka studijas ir sliktas.