www.sudzibas.lv EKA Ne stoit u4itsa

EKA - Ne stoit u4itsa

Tem, kto sobiraetsa postupatj ili uze u4itsa v etom u4ebnom zavedenii, sovetuju po4itatj statju na http://www.telegraf.lv/index.php?Gid=69&id=23020 i komenterii k nej. Uznajete, po4emu tam ne stoit u4itsa, i kak vas mogut kinutj, liwiv diploma v poslednij moment. Malo togo, eto liwj 4astj ajzberga bezpredela, tvorjawegosja v augstskole.

A asa 08.07.2006

Pilniigi nepiekriitu, izlasiiju rakstu. Nekaa iipasha, kaads atkal baigo piili palaidis, nu i breeku saceelushi, ja nemaak tulkot-diploma nedabuus. A komentaari vispaar sviests...praktiski viena vieniiga savstarpeeja sarakste, maz par pashu EK AUGSTSKOLU.

B Bakalavr 28.07.2006

Esmu pati tikko pabeigusi EKA, trāpījos tajā eksāmenā, nu pilnīgs sviests!!! Veiksmīgi gan to eksāmenu nokārtoju, taču bija ļoti nepatīkami... Nav taisnība, ka visi studenti uzzināja par eksāmenu 2 nedēļas iepriekš - daži uzziniāja to vispār vienu dienu pirms eksāmena, un eksāmenā nebija iekļautas tēmas, kuras tika apskatītas mācību procesā. Tā bija tāda ātrrakstīšanas sacensība, jo laika neatlika pat pārlasīt uzrakstīto. Bet tas nu tā. Par citām programmām nezinu, bet neejiet mācīties par tulkiem EKA!!! Visi pasniedzēji nāk un iet, labākie pirms 2 gadiem aizgāja uz citām darba vietām... Skumji, bet fakts un tas, kas tagad darās šajā skolā vienkārši nav vārdiem aprakstāms!!!

P pupsiks 06.05.2008

Es mācos 3-jā kursā kultūras vadību un esmu apmierināta ar piedāvāto programmu...skolā viss iet uz augšu...kad biju 1ajā kursā viss bija švakāk, bet tagad ir labāka materiālā bāze, jaunas auditorijas...par pasniedzējiem arī nevarētu teikt neko sliktu, manā nodaļā tie ir no visādām augstskolām-arī no prestižās LU, RTU, ISMA, RSEBA.Turība...Manai draudzenei kura mācas telpu dizainu pasniedzēji brauc pat no Jelgavas augstskolas:)

nevajag nodirst skolu, ja kārtīgi nezinat visas lietas!!!

L Lācene 03.07.2008

Es atkal nesaprotu, kā gan cilvēks var būt tik vieglprātīgs un nepainteresēties par to, kad viņam eksāmeni paredzami un kādas ir prasības diploma saņemšanai, jo īpaši tad, ja viņš par to visu maksā no savas kabatas. Ja savu līgumu neizlasa un mācību plānam neseko, tad nav brīnums, ka viss pa kaklu, pa galvu vai vispār paliek tukšām rokām. Augstskola nav vidusskola, kur visi pakaļ skraidīs un lūgs mācīties.

H Hehs 27.07.2008

Māčijos sājā skolā telpu dizainu un plānošanu un pa pirmo kursu nemāčija gandrīz neko jaunu, tik kādi 3 priekšmeti bija derīgi, pārējos varēja neiet vispaŗ uz lekcijām un pē'dejā dienā uztaisīt eksāmena darbus uz 9!!! Man tas neliekas normāli, ka samaksā tādu summu un visus darbus vari uztaisīt balstoties uz jau iepriekšējām zināšanām, pirmajā semestrī vispaŗ tikai 2-3 priekšmeti bija specialitātes, otrajā kādi 3 nebija, mācīšanas kvalitāte zem katras kritikas, neiesaku te māītties. p.s tie kas grib studēt kultūras vadību jauka ziņa-jūs ar prieku lielākajā daļā darba vietu atšūs, jo par EKAs studentiem ierēc, un to ir teikuši cilvēki, kas strādā darba vietās, kur nāk no EKAs un visus ļoti laipni pasūta.

N Natalja 11.08.2008

Ucilasj na kuljturnom otdelenii...ne ponjatno, cemu obucajut... Vsego ponemnogu i nicego specializirovannogo, cto bi v daljnejsem pomoglo adekvatno ustroitjsa v zizni i statj konkurentnosposobnim na rinke truda.Voobsem pustaja trata deneg i vremeni, hotja, esli komu to nuzen prosto diplom, milosti prosim!

A ally 11.08.2008

taa skola tak ir vislielaakais drankjis no wisaam..winja tgd wismaz ir akrediteeta?

L lācene 12.08.2008

Ally kas tev ir licis domāt, ka skola varētu nebūt akreditēta...tev laikam ir šaura pierīte:) ja skola nebūtu akreditēta tā nevarētu piedāvāt programmas un uzņemt studentus...ko visi var cepties, skola ir normāla..un programmai kult.vadība nav ner vainas, tas ka, tu Lana neesi mācējusi uztvert un iegūt no šis programmas visu info nenozīmē, ka programma ir slikta...drīzāk tu esi neriktīga

L linko 29.09.2008

Sāku mācīties EKA un tur viss ir normāli, pasniedzēji mums tur nāk gan no LU, gan no RTU un māca topašu ko tajās skolās, man tur vis liekas pavisam normāli, un kāda atšķirība kur mācījies, prasīs jau ko tu māki, nevis no kurienes nāc, zinu vienu cilvēku kas pabeidza RTU un kad sāka strādāt savā specialitātē tad vispār neko nezināja, jo skolā neko neiemācija ko prasīja darba vietā., nācās visu mācīties pašmācībā laika gaitā, tā kā nesakiet ka nozīme kur mācīties.

A ally 29.09.2008

Laacene, tew pashai laikam ir shaura pieriite.. ljoti labi atceros, kad tad, kad es staajos augstskolaa (pirms 5 gadiem) vinja nebija akrediteeta, bet uznjeema wisus peec kaartas, tikai, protams, neviens tur negaaja.. tapee es prasu, wai winja TAGAD ir akrediteeta.. jo es atceros, kad mees tur gaajaam, mums pat atestaatu neprasiija, teica, lai 1. septembrii 9os ierodamies un saakam maaciities!!!:D:D:D:D

Tad arii saprataam, cik taa skola ir laba..
un zini, ja tew maaminja ir sastaastiijusi, ka tu esi nenormaali gudra un taadaa suudainaa skolaa tipa baigi labi maacies, tad newajag tam ticeet.. pamaacies kaartiigaa augstskolaa, tad redzeesi atskjiriibu...

Bet nu, ja godiigi, tad tieshaam nezinu, warbuut winja ir SUPERAUGUSI pa šo laiku...:D:D:D:D:D:D

S sinn4a 15.10.2008

Mācos 1. kursā telpas dizainu un plānošnu! Tagad saprotu, ka esmu iegrābusies! Nē, Ally naw šaura pierīte! Un kā izrādās WAR uzņemt, ja programma naw akreditēta! jo telpas dizains naw akredīta!

A Anonims 15.10.2008

Es pats studeju EKA Kulturas vadibu 3.kursā. Nevaru piekrist. Sakumā gan bija kā bija. Tagad ir nomainījusies vadība, studiju process kļūst arvien labāk organizēts un telpas tiek remontētas. Arī tehniskais aprīkojums papildinās un uzlabojas. Pozitīvas pārmaiņas. Un patīk arī mācībspēki. Pasniedzēji lielākā daļa ir ļoti atsaucīgi, neskatoties uz to, ka tā ir privātaugstskola.

ž Žozefīne 20.11.2008

tik jauka skola ka aarpraats!!! :) ko veel vairaak var weeleeties - nahaljavu diploms kabataa... ;)

L lācene 01.12.2008

Ally, tad ka tu stajies es nebrīnos, ka skola nebija akreditēta. Tagad skolai jau vairāk kā 5 gadus ir cita vadība un aviņa tiešām ir augusi un augs.

Katram no mums ir sava pieredze, tas like domat, ka ar mums kaut kas nav riktīgi nevis ar skolu.

Ally, nav jau uzreiz jāaiztiek mana mamma, padoma kāda ir tavējā, ja tu pati šaja skolā esi mācījusies. Cita acī redzi skabargu, bet savā neredzi baļķi. Muķļe tu tāda!!!

Solnce 27.12.2008

Lacene! Razve v latvii estj konkurentnosposobnij kultras menedments cto bi normaljno ustroitjsa v nem posle okoncanija EKA kulturvadbas programma????? Konecno net...tak esli podrabotka da i toljko, a razve dlja etogo neobhodimo zakancivatj instityt? da daze adekvatnih programme knizek po etoj programme nigde net...to, cto estj- ne objem, da i info.ne sootvetstvujuet segodnjasnemu show - biznesu ...naprimer v Evrope ili v stranah bliznego vostoka.

L LOLITA 12.01.2009

Pilnigi piekritu.šausmas augstskola.Pavisam nenopietni iet tur macities... .

L lācene 01.07.2009

cik es zinu interjera dizians ir licenzēta studiju programma kurai jau ir akreditācija uz 6 gadiem. Solnce tu domā ka tikai EKA ir šāda studiju programma, kultūras akadēmijā tā ir pilnīgi identiska un domā ka tur baigie gudrīši nāk laukā ar diplomiem, lai konkurētu tirgū??? Ja students pats grib, tad zināšanas uz sūc un noder arī dzīvē. kamēr tu nepielieto tikmēr liekas ka studijas nekam neder. Skolā ir normāli pasniedzēji, nodaļu vadītāji un apkalpojošais personāls. Man vienmēr viss ir bijis palīdzēts un izskaidrots, ja neesmu kaut ko sapratusi. Tagad man ir diploms kabatā un esmu ļoti apmierināta.

L lācene 01.07.2009

lolita, man liekas un izklausās, ka tu pati neesi nopietna un tikai ietekmējies no citu komentāriem, kad jā ir šī skola šausmīga...tikai pati nemaz nezini ka tā nav!!!

S Saulīte 01.07.2009

Sinn4a, programma ir akreditēta un, cik es sajēdzu, tad vienmēr pirmā ir licenze un tad tikai akreditācija. Skola ir forša. Man ar pasniedzējiem negad nav bijušas problēmas, ja laicīgi iet un runā visu vienmēr esmu sarunājusi, saprot tak ka visādi gadās un nebar kaut ko izdarīt laikā, vienmēr ir nākuši pretī. Es, piemēram, dizaina programmā studēju, kolosāli pasniedzēji! Normāli var pie lietvedēm pieiet parunāt vai grāmatvedībā noskaidrot, kas ar maksājumiem notiek. Tagad taisos ERASMUS programmā piedalīties!

S studentiite 01.07.2009

Lolita, es pilnībā nepiekrītu Tev. EKA pasniedzēji ir ļoti kompetenti, arī lietvedes ir atsaucīgas. Man ļoti patīk studēt vadības zinības. Piedāvātie studiju kursi ir saistoši un interesanti. Man, kā studentei, ir sajūta, ka tieku uztverta kā līdzvērtīga. Forša augstskola.