www.sudzibas.lv Eiropas Apavi nekvalitatīvi apavi

Elche - nekvalitatīvi apavi

Gribēju pasūdzēties par šīs firmas "super kvalitatīvajiem" apaviem. Godīgi sakot, esmu pamatīgā šokā. Pusotru nedēļu atpakaļ tirdzniecības centrā "Alfa" veikalā Elche nopirku rudens ādas zābakus (vismaz pirku kā ādas). Zābaki maksāja 60 Ls. Mūsu laikos tā ir diezgan liela summa un uzskatu, ka par šādu summu zābakiem ir jābūt kvalitatīviem. Tātad, atnākot mājās apstrādāju zābakus ar vasku, lai ejot laukā zābaku nelaiž mitrumu un netīrumus klāt. Zābaki stāvēja kastē mājās kādu nedēļu, līdz brīdim, kad es izdomāju vienu dienu tos uzvilkt. Diena bija lietaina, tas nozīmē, ka zābaki bija uzturējušies mitrumā. Fakts ir tāds, ka iznākot laukā jau pirmajās minūtēs zābaki sāka čokuroties, sarauties un mainīt krāsu, atnākot mājās, biju šausmās, zābaki pēc pirmās valkāšnas reizes izskatījās BRIESMĪGI. Tā saucamā āda bija noberzta daudzās vietās, līdz ar to rodas iespaids, ka tā nemaz nav nekāda āda. Karoče zābaki izskatās tagad pēc sūda!!! Izskatās, ka būtu valkāti kādus 2 gadus, bet uzvilku tikai vienu reizi :( nožēlojami. Vakar aiznesu atpakaļ uz veikalu, kur pārdevējas mēģināja, protams, no mani pilnīgu duru taisīt, acīmredzamo uzdot par nepatiesību. Tā lūk. Uzrakstīju iesniegumu, zābakus viņas savāca. Tagad gaidīšu atbildi, ja būs negatīva, iešu uz patērētājiem.

J

J Ju 08.09.2010

a prichom te tagad baltkrievu apavi? :/ nu afigetj, neiet runa par to ko es vareju un ko nevareju...tajaa veikalaa iegadajos pirmo reizi apavus un rakstu par konkretu situaaciju...nevis kapec tu vareju un kapec nevareji. ja nav ko uzrakstiit, tad labaak pakluseet.

J Ju 08.09.2010

Zaza, ja tev buutu pohuj, tu nekomenteetu ;) taadi kaa tu slimiigi reagee...un neesmu idiots, bet labaak skaneetu idiote ;)

K Kašiņš 08.09.2010

Ar kādu vasku apstrādājāt vai ar viņu ieteikto un pie viņiem nopērkamo? Jautāju jo ja tā nav tad par to teiks kad nav bijis īstais, pēc savas pieredzes zinu ka kopšanas līdzekļus labāk pirkt uzreiz un tai pašā čekā, tad vēlāk ir 100% pierādījumi.

J Ju 08.09.2010

diemzeel kad pirku apavus, man ne puspleesta vaarda neteica par kopshanas liidzekliem nedz arii ko piedavaja, vnk pardeva un viss...plus ja shiem zabakiem ir kaada iipasha kopshana un ir kaada ipasha aada, tad vinjiem tas bija man jaapasaka un japiedava tie liidzklji, bet nekas tamliidziigs nenotika.

J Ju 08.09.2010

aaa, un protams, atnaakot maajaas apstraadaaju ar to vasku, kas man bijis, ko kaadreiz veikalaa Danija pirku. man jau neko nepastastija par kopshanu, taapeec kopu kaa nu maaceeju, bet kopt apavus es maaku, man starp citu vieni zaabaki ir, kurus tiesi pirku veikalaa Danija gadus 3 atpakalj. kvalitaate ir burviiga, jo veel tagad tie zaabaki izskataas kaa jauni, vot to es saprotu, iista kvalitatiiva aada.

- -fantazy- 10.09.2010

Manuprāt labi ādas zābaki vispār nemaksā lētāk kā 150 LS. Un nopērkot zābakus pa 60 Ls, vispār nav ko brīnīties, ka pēc vienas reizes tie jau pēc s*** izskatās. Tie ir kkādi lētie, nekvalitatīvie ķīniešu varianti, no nekvalitatīvas ādas, kad 4gadus nostāvējusi noliktavās! Latvijā vispār ir kādi 4 - 7 veikali kur ir vērts pirkt apavus. Un zābaki par 60 Ls nekad nebūs šo veikalu piedāvājumā!!!

B Bunny 24.11.2010

Pēc būtības Tu sūdzies par šīs firmas apaviem jo esi kopusi ar mājās esošu līdzekli. Un tas, ka veikalā Tev neviens nepiedāvāja, nenozīmē, ka vari tagad vainot pārdevēju. Tas ir tavās interēs, tu pirki šos apavus un pašsaprotami, ja pati uztreiz pie kases uzjautā, vai ir kāda īpaša kopšana vai kopšanas līdzekļi, ko vina ieteiktu!!!

M Maaris 24.11.2010

Paldies! shoreiz zinaashu, kur iepirkties tikai ne pie el che, bet taa gribeejaas. Tas ir tads brends, pateiksu jums taa, pie musms pardod nepienemamas preces no lieliem brendiem, norakstitas jau fabrika un pielabotas polu, lietuviesu, latviesu cehos tovist cietumos, varbutas taa ir man fantaazija.
Man klaviatuurai nestraadaa garumziime sory par stilu un jau komats.

D Dīva 22.01.2011

Sūds tas veikals. Man nepieņēma atpakaļ zābakus. Es gan pirku zamšādīgus, uzreiz pārdeva ūber labo līdzekli pa 7 ls, nelaižot mitrumu cauri vispār. Izgāju, un apmēram pēc 5 min man bija slapjas kājas (un tas bija pa sniegu, nevis peļķēm), un vairāk nevis caur zābaku, bet caur zoli nāca iekšā. Un man, protams, nepieņēma atpakaļ. It kā esmu nobriedusi nest uz patērētājiem, jo reāli.. ziemā vilkt nevar, kājas slapjas, bet rudenī ar silto iekšu kājas sutīs, arī nav jēgas. Esmu tik dusmīga uz veikalu.. kāda jēga vispār kaut kādu 11 dienu pārbaudi taisīt, ja pāredvējas pašas paskatās kā viņām šķiet, ir vai nav brāķis, pie tam akcepta vēstule ir vvnk kopēta, ierakstot ar roku tikai manu vārdu. Sviests kaut kāds. Pie tam, personāls pilnīgi ... jo absolūti ne uz vienu jautājumu neatbild, tikai mirkšķina acis. Hhhhhhh, uzšaut varētu aiz dusmām. Nevienam neiesaku tur pirkt zābakus, jo ar mani kopā vēl 2 cilvēki nesa atpakaļ.. interesanti zināt, kāpēc.. sūdīgus zābakus vienkārši tirgo.

A Anny 19.10.2011

Es gan šajā veikalā esmu iegādājusies lielisku apavus...Tas tikai apstiprina to, ka veikala nosaukums pats par sevi nevar būt kvalitātes ķīla.

A Agnese Koncevoja 16.01.2017

Pirms menesha nopirku Elche zabakus ar 50% atlaidi par 80€...un sodien skatos jau atplisusas siksninas(kuras nereguleju,jo tas nemaz nav iespejams)
Tagad nezinu ko darit,ceks ir,bet vai ir jega nest uz veikalu...izskatas ka tur pasuutiis mani...un neesmu no Rigas..negribas merot 60km lai sanemtu atraidijumu un pieklajigu smīnu :(
Esmu vilusies veikala!