www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Negodīgs serviss

Elche - Negodīgs serviss

Veikalā "Elche" izvēlējos apavus ar atlaidi. Atliku apavus pie pārdevējas, sakot, ka pēc 15 min atgriezīšos. Kad atgriezos, pārdevēja ļoti ilgi meklējo otro kurpi, domāju, tas bija pēdējas pāris. Kad jau ievietoju savu karti terminālā un gaidīju, kad ievadīs cenu, man pārdevēja paziņoja, ka šie apavi būs jāpērk par pilnu cenu, vairs neesot atlaide. Es iebildu, bet pārdevēja apgalvoja, ka neko nevarot darīt, viņa saņem no vadības rīkojumus. Teicu, lai sazinās ar vadību un izskaidro situāciju, diemžēl viņa to daŗit nevēlējās, aizbildinoties, ka viņa neko nevarot darīt. Diemžēl bija jāsteidzas, tādēļ taisnība palika veikalā... Ļoti skumji, ka naudas kāre un mantrausība ir pāraugusi ne tikai cilvēcību, bet arī acīmredzamas patērētāja tiesības. Esiet uzmanīgi ar akcijas precēm un pārliecinieties par cenu atbilstību!!!

E

M Megija433 22.11.2016

Здравствуйте, тут все о плохом, да о плохом.
Но есть и хорошие продавцы, которых хочется похвалить, а негде (
не давно была в магазине "Eiropas apavi" т.ц молс меня обслуживали 2 очаровательные девушки-улыбчивые, вежливые, подсказали, рассказали обувь выбирали маме, а она у меня в возрасте, и очень придирчивая купила и обувь и средства к ним. Когда мне понадобится обувка, приду именно к ним очень хотелось их поблагодарить, что даже сюда зарегистрировалась продавцов звали оксана и наташа спасибо вам большое!!! Мама довольна!