Elche - Krāpšana

Iegādājos vasaras sandales. Jau 2.nēsāšanas dienā sandaļu siksniņas izstaipījās un sāka krist nost no kājām. Nēsāt nebija iespējams. Devos uz Elche, lai iesniegtu pieteikumu naudas kompensācijai. 10 darba dienu laikā tā arī neviens neatzvanīja. Sazvanījos ar Elche veikala pārdevēju, atbilde "mums ir 15 darba dienas, lai sniegtu atbildi". Pagāja 15 darba dienas, neviens neatbild. Zvanu uz Elche veikalu, atbilde "Nosūtījām vēstuli uz jūsu adresi, bet esot saņemts atteikums, jo rūpnīcas defekts neesot konstatēts".
Rezultātā saskāros ar zemas kvalitātes servisu, pazaudēju savu laiku un ~50 EUR.
Kauns par Elche - līdz šim izlikās normāls apavu tīkls, acīmredzot, kārtējais bomžu kantoris, ja reiz 50 EUR dēļ gatavs uzmest klientu. :)