www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Apavu veikals Elche

Elche - Apavu veikals Elche

Šķiet, ka Latvijā paliek arvien grūtāk atrast kvalitatīvus apavus, ko apliecina mana neveiksmīgā pieredze ar apavu veikalu Elche.
Pagājušā vasarā iegādājos baltas lakādas (tiešām ādas) sandales un šogad, sezonai sākoties, vēlējos tās atkal valkāt, bet... tās vairs galīgi nav baltas, bet pelēcīgi dzeltenīgas un līmējuma vietas- pat brūnīgas.
Šodien saņēmu atbildi (eksperta Ivara Burakeviča interpretācijā) no SIA Eiropas apavi, ka tas ir tikai normāli, ka apavi mainot krāsu... temperatūra, saule utt. Bet man tie stāvēja oriģinālajā iepakojumā visu ziemu- ne saule, ne karstums vai aukstums nevar būt pie vainas. Apavu maiņa man ir atteikta. Nezinu pat ko teikt- vai nu ejiet šim veikaliem ar līkumu, vai arī nepērciet baltas krāsa apavus.
Mani pārsteidz apavu tirgotāju attieksme, jo defekts (kas neesot defekts) ir vizuāli redzams un tādas kurpes vairs nav valkājamas. Noteikti šis veikals ir zaudējis vēl vienu pircēju, bet, laikam, tas viņiem nav svarīgi.

G

Z Zane Seņkova 04.07.2016

Ivars Burakēvičs ir pārdevēju lobētājs un neprofesionālis. Es savulaik vērsos neatkarīgajā ekspertīzē, un veikals dabūja atmaksāt par zābakiem, kas bija paredzēti staigāšanai telpās, bet tika pārdoti kā ziemas zābaki. I. Burakēviča vārds ir labi zināms sliktā nozīmē, tā ka es iesaku cīnīties. Ekspertīze atradās Skolas ielā.

а аноним 22.07.2016

По каждой такой проблеме звоните в защиту прав потребителей и консультируйтесь со специалистом 65452554.

I Ilze Rancāne 24.11.2017

Veikals nav pretimnàkošs, kràpšana. Nopirku zàbakus par 176 Eur, kràsoja kàjas, naudu neatgrieza, lika izvèlèties summas apmèrà citus apavus. Kà es varu gribèt šeit iepirkties, ja dàrgi , “kvalitatîvi” zàbaki kràso kàjas!