www.sudzibas.lv Eiropas Apavi zābaki ir brāķis

Eiropas apavi - zābaki ir brāķis

10.10.10 nopirku T/C Spice veikalā "Colection" (Eiropas apavi) melnus zamšādas zābakus pa 59.90 ls. Nākamajā dienā uzvilku viņus aptuveni uz 15 minūtēm, tik cik aizgaju līdz veikala. Pārnākot mājās un novelkot zābākus, pamanīju, ka man bikses gandrīz līdz ceļiem ir melnā krāsā. Odere ir auduma un, cik zinu tikai āda var krāsot. Uzreiz nākamajā dienā aiznesu zābakus atpakaļ, gan pārdevēja, gan es veikalā uz vietas pārliecinājāmies, ka odere krāso (parīvējot lupatinu pret oderi), bet pārdevēja atteicās to pierakstīt ieniegumā. šodien saņēmu no viņiem vēstuli, ka viņu neatkarīgajam ekspertam nekas nekrāso, ka zābaki nav brāķis. Noteikti iešu uz patērētājiem utt., jo ar tādiem zābakiem nav reāli staigāt, pirmkārt komplektā vajag tumšas bikses, otrkārt vienmēr būs jāsadzīvo ar melnām kājām.

Nevienam neiesaku neko pirkt šīs firmas veikalos, ne Eiropas apavos, ne veikalā COLECTION un pārējos viņu veikalos. Man šī bija pirmā reize kad kaut ko nopirku pie viņiem un arī pēdējā.

K

ž Žurka 23.10.2010

Nopūta viņi tos zābakus pirms eksperta ar anti-color un nekas vairs tur nekrāso! Žēl protams!

D debra 24.10.2010

Tādu naudu samaksāt...Nav jau lētie centrāltirgus...Man arī žēl, bet turpiniet cīnīties. Lai veicas!

L Laura 25.10.2010

обратитесь к заведующей Илоне, она обязательно решит вашу проблему! сходите ещё раз!

L Laura 25.10.2010

Central tirgaa vel augstakas cenas ne ka E A.

L Laura 25.10.2010

Man loti patik sis veikals!

B Brr 25.10.2010

Bet tagad pēc ekspertīzes arī smērē ?

S silva 29.11.2010

Pirms gada nopirkām T.C Origo Eiropas apavos ziemas zābakus, nostaigāju ziemu un šogad pirms sezonas konstatēju, ka zabaki ir saplīsuši. Biju saglābājusi čeku un ņolēmu mēģināt protestēt, jo garantija bija 2 gadi. Liels bija mans pārsteigums, kad pārdevēja bez neviena komentāra pieņēma zābakus un teica, ka varu izvēlēties citus par tādu pašu summu vai ārī dārgākus ar piemaksu. Nopirku jaunus glītus zābaciņus, čeku ja kas paglabāšu, bet gribu pateikties T.C Origo pārdevējām par pretimnākšanu un laipno apkalpošanu.

Z zoja 04.12.2010

так они вам и меняли на другую обувь. А НЕ ВЕРНУЛИ ДЕНЬГИ. Вам просто пришлось взять НАВЯЗАННУЮ Обувь. а не ту, что можно выбрать в другом отделе. У меня такая же ситуация, но я БОЛЬШЕ НЕ ХОЧУ ЗНАТЬ ЭТУ ФИРМУ И ТОЛЬКО ДЕНЬГИ!!!
СВОЛОЧИ, набрали китайского гавна и продают картонные башмаки на cумашедшие цены.

о Ольга 04.12.2010

Zoja, в соответствии с законом о защите прав потребителей, к сожалению, деньги Вы имеете права забрать только в том случае, если брак проявился в течении 6 месяцев со дня покупки, а в течении оставшихся гарантийных 1, 5 лет, Вы имеете право либо обменять на другой товар, либо требовать ремонт... У меня была такая же ситуация, но выбрать, к сожалению, было нечего, так что сапоги уже давно в мусорнике :)

A Anna 28.01.2011

Es arī nopirku pie viņiem ziemas zābakus 104, ls. NU tādi sūdi!!! Pēc nedēļas viņiem purngalos nogājā laka- šie vaino "ZIEMU" un "SĀLI"- ko kaisa uz ielām, pieļauju, ka daļa taisnības viņiem ir, bet ko tad, lai cilvēki ziemā pa gaisu lido?Tā, kā pie viņiem neko pirkt vienkārši NEDRĪKST, ja negribat atvadīties no naudas un no zābakiem... Un starp citu glauni jau viss sarakstītsCOLECTION "- tikai zābaki ir poļu mēsli, kas Polijā maksā 30$, bet pie mums šitādas summas... Būtu labāk tirgū pirkusi, vismaz ārā mest nebūtu žēl...

L Liene 30.06.2011

Es arī tagad saskāros ar problēmu par nekvalitatīvu preci, ko iegādājos pie viņiem, viss ir sarakstīts tā viņu atbildē it kā viņi nav vainīgi un man nav tiesības neko darīt, kā arī vēl jāatbild uz viņu vēstulēm par savu naudu. Pilnīgs sviests, laika tēriņš un brāķi. Neiesaku pirkt tur neko.

donna b 27.04.2014

Man ir unikals gadijums: nopirku so sestdien Tamaris (it ka normala firma, parasti nesudzos par vinu apaviem) nubuka mokasinus, par 40 EUR, pavalkaju 2 stundas (taja pasa dienaa, kad pirku) un man vienai kurpej paradijas 3(!!!) caurumi suvu vietaas. Kurpes bija mana izemra, bet parasti nesajot kvalitativi apavi biskin pastaipas, pielagojoties jusu pedai, nevis plist!!! Aiznesu svetdien uz veikalu, uzrakstiju pieteikumu, bet zinu jau kas bus formalaa atbildee par 99%. Starp citu, aiz mani rindaa staveja virietis kas ari atdeva atpakal tikko nopirktas krosa kurpes. Nu tadi tie apavi pie mums ir. Es 3 gadu laika visu pirku internetaa un ta ari turpinasu, musu NS King, Eiropas Apavi, CCC utt ir pilni ar sudiem, un zel ka pat normalo firmu preces tur ir ar braki :(

а аноним 22.07.2016

По каждой такой проблеме звоните в защиту прав потребителей и консультируйтесь со специалистом 65452554.