www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Kvalitātes līmenis

Eiropas apavi t/c Origo - Kvalitātes līmenis

Nesen (mēnesi atpakaļ) nopirku ziemas apavus. Tie apavi uzreiz palika slapji, pēc nedēļas tiem noplīsa aizmugurē aizķēre, apavu iekšpusē siltinājuma materiāls iet nost, parādījas plaisas locītasas vietā. Šodien es beidzot sapratu kāpēc apavi uzreiz samirkst, un tas bija pēdējais pacietības piliens -līme pie zoles ir tikai vizuālam efektam!

27.01.2019

ramona 27.01.2019

Līme vizuālam efektam? A kā tad viņi kopă turas? Neizskatās šūti

J Jana Šuļaka 27.01.2019

Visticamāk dzīļāk ir vēl līme, lai zole turētos. Bildē ir redams cik "daudz" līmes ir ielikts.

J juriste 28.01.2019

Šķībās šūves... Un ādas aizvietotajs plīst salā un mitrā laikā.Es tādas nebūtu pirkusi.Cik maksāja apavi?

J Jana Šuļaka 28.01.2019

Kaut kas pie 60€

Pārdеvējs© 28.01.2019

Laikam, kad pirki šos apavus, biji alkohola reibumā.

J Jana Šuļaka 28.01.2019

It ka nē.
Bet nu mana nepareiza izvēle neattaisno tādu preces izplatītāju -_-

B Bez_vārda 28.01.2019

Uzskatu, ka pie muusu briesmiigajiem laikapstaakljiem + zemajaam algaam nav ko shkeerdeeties uz apaviem. Labaak nopirkt pa 20eur lielveikalaa un nostaigaat visu ziemas sezonu, nevis parmaksaat 3 reizes un neko nenostaigaat. Uz celjiem baarsta briesmigus maisijumus, tie saeediis visu. Ja nopirks leetaakus apavus, tad nebuus zheel izdoto naudu. Sho ruden nopirku rimi pa 20eur normaalus ,adekvaatus zaabakus un vel joprojaam lieliskaa staavoklii. Nevaru iedomaaties sevi,atdodot pusi algas tikai par zaabakiem... nedomaaju,ka tas shajaa klimata zonaa atmaksaajas...