www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Sliktas kvalitātes apavi

Eiropas apavi - Sliktas kvalitātes apavi

Divas nedēļas atpakaļ iegādājos domina veikala ādas apavus Laura Berti. Pirms divām dienām man no tiem izkrita viens spīgulītis, kas ir piešūts, līdz ar to tagad jau ir izkristuši gandrīz visi vienam apavam. Nezinu, ko darīt, jo apavi ir iegādāti tikai pirms divām nedēļām un izkrītot vienam, krīt pārējie. Šie apavi vairs nav nēsājami un nepilda savu mērķi.

Uz ko man veikals atbildēja: mēs esam iepazinušies ar jūsu jautājumu. Uzskatam, ka akmentiņi ir piestiprināti atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām. Šī modeļa apavi gandrīz visi ir izpārdoti, neesam saņēmuši nevienu sūdzību attiecībā uz bižutēriju.

Tad jau reāli mani apavi ir brāķis, ja tikai ar mani tā ir noticis. Uzskatu, ka apaviem, kas pirkti par 50eur nav jākalpo tikai divas nedēļas. , lai arī, kas uz tiem būtu piešūts, uzlīmēts utt..

04.06.2019

Si

Be Bez_vārda 04.06.2019

Tad nākošreiz jāpērk nopietni apavi BEZ bižutērijas...

Tu Turkey901 04.06.2019

Nav jāpērk lētajos tirgus līmeņa veikalos kā Eiropas apavi, CCC, agrāk vēl Centro, kurš nu jau slēgts, un vēl dažos, kvalitāte apaļa nulle, kas visiem sen jau kā zināms!

Ro Roksalana 05.06.2019

Un kur nav tirgus līmenis?

Tu Turkey901 05.06.2019

Rieker, Elche, Tamaris, Aldo, uc.

Life is life 04.06.2019

Noplēs visus spīgulīšus otram apavam

Ro Roksalana 05.06.2019

Tāda sajūta, ka daži iepriekšējie komentētāji ir tā veikala darbinieki.

Cilvēks gribēja un nopirka apavus ar akmentiņiem un tādus tos arī vēlas, nevis plēst nost vai purkt nopietnākus apavus!
Apavus izvēlamies arī par izskatu, nevis tikai, lai piedegtu pēdas.
Ja jums vēl nav- prasiet viņiem šo atteikumu rakstiski un vēršaties uz patērētāju tiesību aizsardzību! Vai sākumā vnk piedraudiet ar to, varbūt noreaģēs.

Bomboklak 05.06.2019

Stulbi, ka tā!

Es ieteiktu izvairīties no šī veikala. Kvalitāte tiem apaviem ir tāda pati, kā Gulbenes tirgus placī pirktiem, pa 5 EUR.