www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Menenžeru nekopentence

Eiropas apavi - Menenžeru nekopentence

06.08.2021. Ap10.49. Iepirkos jūsu veikalā. Palūdzu krāsu melnajiem apaviwm. Pārdevēja pajautāja kādu krāsu. Man bija vajadzīga Melnā. Ilgi meklēja starp precēm, atrada, piedāvāja ar švammi, bēz tās. Es vel reiz pajautāju, vai nav pulivizātors? Atbilde bija, nē, tas ir tas. Manējā kļūda, kā patērētajam, ka es nepaņēmu ćeku, uzticējos pārdevēju kompitencei. Atnākot mājās pamēģināju ar švammi😀 nokrāsot apavus. Līdz banjetam 1.5 stundas! Skrēju uz veikalu. Menedžere pat nepajautāja, var ko līdzēt. Vienkārši protests un norādījumi kamēr es rakstīju pieprasījumu. Es ļoti atvainojos, bet bija min. Laijs un man nevajadzēja nauda, vienkārši ātri paņemt krāsu, lai tikt uz pasākumu. Nebija piedāvāts nekas, akcents tikai uz problēmu, kaut es neuzstāju. Paldies. Atbilde nav vajadzīga.

06.08.2021