www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Pēc 3 nedēļu lietošanas ofisa telpas uz pusem pārlūza papēdis.

Eiropas apavi, Elche - Pēc 3 nedēļu lietošanas ofisa telpas uz pusem pārlūza papēdis.

12.2019. Iegādājos zamša kurpes, pēc 3 nedēļu lietošanas ofisa telpas (paklāja gridassegums) uz pusem parlūza papēdis. Elche eksperts deva slēdzieni, ka rūpniecības defekts nav konstatets. Tatad varu secināt no eksperta slēdziena, ka 3 nedēļas tos lietojot ofisa telpas uz paklaja gridseguma esmu pārlauzusi papedi. Ar veikala vadītāju parunāju situācija un faktu, ka fiziski nebija iespejams papedi pārlauzt, vai vadībai nebūtu jāizverte piesaistīta eksperta profesionalitāti un sava veikala attieksmi pret klientu servisu. Protams, elche nekas vairak ka eksperta absurdais slēdziens, kas ir pretruna jebkāda loģikai un faktiem, neinteresēja. Ko es varu secināt, elche, Eiropas apavi tiklam klienta intereses ir pedēja vieta. Tā ir veikala politika krāpt klientus!

I

L Lailailai 14.12.2019

Nu ij ko tas USG aparāts ieraudzīs tavos silikonos? Tev jādodas pie tā ārsta, kurš Tev to gumiju pupos iešuva, un iesākumam vari nodot asins analīzi, nevis šķērst nodokļu maksātāju naudu , šajā gadījumā, neinformatīvam izmeklējumam.

L Lailailai 14.12.2019

Atvainojos sūdzības autorei-ne tur ierakstījos.