Eiropas apavi

Nopirku veikalā Barona ielā ziemas zābakus -VENTURINI-par 24,20Ls(ar atlaidi)-panēsāju apmēram 6reizes(pusotru nedēļu)un sāka līmēties abie m zābakiem zole nost.Aiznesu uz veikalu,nodeva ekspertīzei,pēc tam atgrieza naudu.Interesanti

м Мария 13.12.2006

Ne nado xaitj obuvj v eiropas apavi.Skoljko pokupaju nirazu brak ne popalsja!Po 4 goda obuvj no6u i vse kak novije.

L laura 15.03.2007

nav bijushas probleemas ar eiropas apaviem. Tiesa es gan vienmeer peerku vismaz par 50Ls un uz augshu, jo sen jau pieraadiits - leeti zaabaki aatri izjuuk.reiz nopirku par 56Ls zaabacinjus bez siltaas iekshas.Za to 2 gadus nostaigaaju - i aukstaas vasaras naktiis, i pavasarii, i ziemaa, i rudens dubljos. Un tik tagad saaka jukt aaraa. Taa kaa - skatieties ko peerkat!

J jjjjjjjjjjjjjjj 16.03.2007

da,kacestvo v etot magazine stradaet,raz kupila obuv,bolwe tuda ni nogoj!

A alexa 10.09.2008

Milije dami kakaja cena takaja i obuvj!!! Bivajut kanesha izkljuchenija no retko..

L Laila 29.01.2009

Skolko pokupala obuv v eiropas apavi, ne razu nebilo problem! Dami, ne obuvj brakovannaja, a prosta ne umeite xoditj!!!

S svet 11.01.2013

покупаю обувь только в eiropas apavi уже много лет.ни разу проблем не было.ухаживать надо, по сезону покупать, учитывать свой вес, модель обуви.cнимать, сушить, тоже правильно надо!а то на задник наступает, потом жалуется, что каблук отвалился!и обслуживание там на уровне!продавцы вежливые, помогут подобрать, подскажут.