Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs - Krāpnieki

Šos darboņus ir grūti nosaukt par celtniekiem, drīzāk "halturšikiem" - naudas izspiedējiem. Uzticētos darbus paveic ļoti nekvalitatīvi un nekad darbus nepaveic līdz galam. Pieprasa naudu par neizdarītiem un slikti izdarītiem darbiem. Neuzticiet viņiem mājas celtniecību, dabūsiet labot un pārtaisīt ŠO DARBOŅU paveiktos nedarbus.
Lūdzu atsaukties, kuri vēl ir cietuši no Edgara Gžibovska un Ervīna Šuha nedarbiem, lai vērstos tiesībsargājošajās instancēs.

C

J Janīna 14.12.2009

Man gan ir bijusi tikai un vienīgi pozitīva pieredze un varu tik atsaukties par viņiem kā par prasmīgiem darbu veicējiem.Pat ja sanāca, ka nevarēju laikus nomaksāt, sarunājām mazāku summu un sadalījām pa vairākiem mēnešiem.Esmu priecīga, ka tādi cilvēki vēl būvniecības biznesā ir atrodami.

C Cietušais 14.12.2009

Nu ko paši komentārus rakstat. Par nekvalitatīvi paveiktiem darbiem neviens nemaksā, bet piedzen par sabojātajiem celtniecības materiāliem.

E Edgars 15.12.2009

Tad piedzeniet un beidziet plātīties ar nepatiesu informāciju, mums vēl ir saglabājusies sarakste ar Jums (Andri Zeilišs un Inese Svariņa).2008.gada 18.decembrī Jūs mums rakstat-"par darbu esmu gatavs pārskaitīt 1000Ls, jo pārējo naudu esmu pārskaitījis par materiāliem jumtam", F-2 tajā brīdī ir apstiprināta par 3904.25Ls.
2009.gada 30.jūnijā rakstat-"...ātrākais, kad mums atjaunos kredītlīniju būs jūlija vidū..."
2009.gada 20.oktobrī -"par šo darbu esmu gatavs pārskaitīt, tikai man jāzin uz kurieni.Atsūtiet savu kontu."
2009.gada 23.oktobrī mēs palikām par darboņiem, krāpniekiem utml.
Gandrīz gadu Jūs tur vedāt lielākus un mazākus būvuzraugus, pretenziju nebija līdz pat oktobra vidum.Kad aizbraucām uz objektu un redzējām, ka cita brigāde tur strādā, tad arī sapratām, ka maksātāji nebūsiet, jo ja cilvēkiem ir pretenzijas vai problēmas, viņi parasti tās risina savādāk...Padomājiet paši!
Un tas vien, ka uz mūsu 2009.gada 9.decembrī ielikto sūdzību atreaģējāt tieši šādi, arī runā par to, ka neesat godprātīgi.Pat vakardienas Jūsu zvans un draudi (Andri Zeilišs), ka samaksāsiet, ja izņemsim savu sūdzību no portāla sudzibas.lv arī daudz izsaka.Lai Jums jauki Ziemassvētki!!!

V Viesturs 08.04.2010

Esmu shokaa, ka tik vienkaarshi ir apmelot tieshaam labus darbu dariitaajus.Sastraadajamies ne pirmo reizi un vienmeer ir bijis kvalitativi padariits darbs, laikaa padariits, apreekjini par darbiem tiek ieprieksh saskanjoti un par tik cik noliigts par tik arii padara.Varbuut probleemas ir ar pashiem pasuutiitaajiem!!!

I Ilze 04.05.2010

Šādiem nemaksātājiem pielikt uguni tai mājai, lai tā būda rūc! Tad sapratīs, ka cits arī ir cilvēks!

J janis 04.06.2010

Zinu cik pasutitajam izmaksaja izlabot so cilveku padaritos darbus. Tame bija lielaka. Es ar tadiem nemaksatu ne santima.

E Edgars 11.06.2010

INESE SVARIŅA un ANDRIS ZEILIŠS IR KRĀPNIEKI, neuzticieties viņiem un neuzticiet naudas lietas.

J Juris 15.06.2010

Intresanti kādas naudas lietas Tu viņiem esi uzticējis. Izskatās pēc kārtēja celtnieciņa murgošanas. Pēc cietušā, es noprotu, ka sūdus esi pamatīgus sataisījis. Tagat atmaksāt nespējat. Pašam ir gadījies pēc celtniekiem visu pārtaisīt. Kas par to maksā? Nu ne jau celtnieki!

S Sasha 17.06.2010

Mja, nekad nedomāju, ka par viņiem lasīšu tādas blēņas!Vienīgie kam esmu uzticējis un uzticēšu jebkādus celtniecības darbus.Ja jau būtu tik slikti meistari palikuši, tad arī pieprasījums pēc viņiem būtu mazinājies...Nekad ar viņiem nav bijušas nekādas problēmas, darbs vienmēr kvalitatīvs, naudas samērīgas, nekad pēc viņiem nekas nav bijis jāpārtaisa vai jālabo!!!

A Anna 17.06.2010

Mīļie turaties!Es arī par viņu darbu esmu priecīga un iesaku arī citiem.Darbs padarīts godam, maksa saprātīga.Nevajag muldēt tur kur tam nav pamata...

I Ivars 29.06.2010

Ha!!!Zinu tādus Pasūtītājiņus, kuri nevar atļauties māju uzcelt, maina vienus celtniekus pēc otriem un tad kad jāmaksā, sākas problēmas.Kopsummā ieguvēji Pasūtītāji-MĀJA PA BRĪVU, visus apd...irš, baigie GURU.Gan jau gan, Damakla zobens kritīs.Tādus Pasūtītājiņus izsūtīt vai aizsūtīt.Zinu šos darboņus un lepojos ar to, strādā labi, nekādu problēmu.Te toč ar to Pasūtītājiņu kkas nav īsti.

S SCHUCH 08.03.2015

Interesantākais tas, ka raksts stāv līdz šodienai, kau mēs ielikām brīdinājumu, ka Zeilišs un Svariņa ir krāpnieki! Taču dīvainā kārtā tas raksts pazuda un parādījās mūsu apmelojošais!!!
Tādus krāpniekus tik pameklēt!!!
Strādājot ar cilvēkiem gadās visādi, taču vienmēr nonākam pie rezultāta kuras apmierina abas puses...
Bet vai mēs viņiem kādi vergi, ka pa velti jāstrādā??? Tad nav naudas, tad dabūšot kredītu no bankas...
Lielākais brīnums, ĶĀ GADĪJĀMIES VIŅU VIETĀ...SŪDZĪBĀS. LV ??????????????????????
Kāds datorists, Par mums nesamaksāto naudu uzpirkts!!!
Interesanti, varbūt arī šis raksts tiks izņemts!?!?!?!?!?