Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs - Celtnieki

Labdien! Es gribu pabrīdināt cilvēkus par divu celtnieku darbību, Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs darbojas Tukuma novadā. Konkrēti es biju viņus nolīdzis pārmūrēt plīti un siltum mūri, protams, darbu neizdarīja līdz galam, ļoti nekvalitatīvi, plīti kurinot tā dūmo!
Runā jau viņi skaisti, tas nu ir fakts, tikai darbi nesaskan ar vārdiem! Tiešām uzmanāties no viņiem!
Zemāk pievienoju arī bildes, lai paši varat spriest par darba kvalitāti!

U

E ervinss 19.02.2014

Pēc gada tev dūmo? A neiedomājies, ka vajadzētu arī iztīrīt?! No sākuma teici, ka pa daudz velk un katliņā ūdens vārās!
Pirms kaut ko raksti vai dari apdomā... nepataisi sevi par muļķi!!!

U Uldis76 23.02.2014

Arī skursteni jūs iztīrījāt? Protams, ka arī to solījāt! Diez vai tu būtu priecīgs par šādu darbu samaksājis gandrīz 500Latus, un katru dienu redzot jūsu meistardarbu, es tomēr jūtos piekrāpts. Vai jūties, ka esi darbu padarījis perfekti?