www.sudzibas.lv EDButterfly SIA Drausmīgas kvalitātes drēbes

EDButterfly SIA - Drausmīgas kvalitātes drēbes

Pasūtīju kleitu pa 50€, kurai jau atverot paciņu no visām malām līda ārā diegi. Kvalitāte maksimums uz 10€. Agrāk domāju, ka visas entās sūdzības internetā ir skauģu sarakstītas, bet tagad pati šo krāpšanu izbaudīju uz savas ādas. Žēl. Rakstīju šim brīnumainajam veikalam, bet tur neviens pat negrib dzirdēt par naudas atgriešanu. Neuzķerieties meitenes. Alliexpress pa šo naudu var nopirkt vismaz 5 kleitas un kvalitāte nu noteikti nebūs sliktāka. Kauns Elīnai Didrihsonei.

K Krista 27.09.2019

Diemžēl tas tā ir. Un, vajag ticēt vairumam cilvēku, nevis domāt, ka visi citi ir skaudīgi. Pilnīgi riebjas klausīties, ka cilvēki uzreiz domā, ka skaudīgi! Es Tavu sāpi saprotu, jo pati iegrabos, bet tā faktora dēļ, ka Tu teici “skauģi” es pat paliku dusmiga lasot Tavu sūdzību

Z Zemesbite 03.01.2023

Te jau arī ir pilns ar sūdzību troļļiem, kas raksta pretējo. Cilvēki mēdz apjukt…