www.sudzibas.lv EDButterfly SIA Bojājums, slikts serviss, krāpšana

EDButterfly SIA - Bojājums, slikts serviss, krāpšana

Man pazīstams cilvēks pie lieliskās instagram “zvaigznes” un “izcilā” brenda butterfly clothing.lv īpašnieces elīnas didrihsones iegādājās apavus, kas, protams, jau pēc pāris valkāšanas reizēm saplīsa. Nevajag no tās krāpniecītes neko pirkt, ja negribat, lai atnāk apavi no zviedrijas “ļevās” firmas ar vismaz 300% uzcenojumu! Veiksmi tev, meitenīt, bet atceries, pa ielu ar tev būs jāstaigā un pretī var būt ne tik mierīgs apšmauktais klients!:)

D

Dainis 29.06.2018

Draudi par fizisku izrēķināšanos ir krimināli sodāms pasākums, nākamreiz labāk aizdomājieties ko rakstāt internetā.

D Default 29.06.2018

Tieši tāpēc nekas netika minēts, ka no manas puses, jo esmu mierīgs, lasi uzmanīgāk:)

Z Zane Girgensone 15.12.2018

Ganjau kaut kāds paziņa, aizstāv savu draudzenīti Elīnu, kas pārdod sliktas kvalitātes drēbes, paziņai arī atnāca sabojāta prece, un rakstot Elīnai par to ši atbildēja lai sūta atpakaļ un ka sūtijuma izdevumus netaisas atmaksāt. Forša attieksme, saņem sabojātu preci un vēl maksā no savas kabatas par atgriešanu. :D

R Redis dusmīgs 31.08.2019

Es savu mammu aizvilku tur iepirkties rezultātā mamma nopirka kostīmu ar pērlēm izsūtam. Mājas gribēja uzmērīt un skatījās suvumu pēdas ieskatoties stakle biksem bija sarkani brūni pleķi.. Takā mensreizu sasmērēts.bijam soka.