www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss

Norma-A - Slikts serviss

Labdien, gribēju braukt ar reisu SIA Norma a reisa Ventspils Rīga 07.02.2023,17: 55, man bija līdz rokas bagāža kurā atbilst lidostas noteikumiem rokas bagāža 55*40*23, bet šoferis lika man samaksāt par bagāžu. Tad sanāk kad iekapt autobusa var ar tukšām rokām? Agrāk kad būs Ventspils reiss firmā, nekādus problēmus nebija! Es uzskatu ka vajag maksāt tikai par lielu bagāžu!

07.02.2023

Good Intentions 08.02.2023

1.2. Rokas bagāža – neliela izmēra, personīgai lietošanai paredzētas mantas, kuru izmērs nepārsniedz 45 cm х 35 cm х 20 cm un ar svaru līdz 5kg (virsdrēbes, sieviešu soma, ūdens pudele, lietussargs, klēpjdators, utt.).