www.sudzibas.lv ECOLINES Ņirgāšanās

NORMA-A, Ecolines - Ņirgāšanās

Ecolines, jeb norma-a šodien maršrutā Rīga - Ventspils no Rīgas Sao Ņirgājājās par latviešu valodu, itkā domāts labi rāda pieturas augšā, bet tajā pašā laikā pretīgi izskatās ka nerāda ar garumzīmēm un vispār arī tiem kuriem displejs krēslā arī tāpat, tāpēc ja nevar parādīt pieturu ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, tad nevajag vispār rādīt un ņirgāties par latviešu vadu un aizvainot latviešus! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

N

D Dontkillmyvibe 05.02.2022

“ Ņirgājājās” 😂😂😂

A anse22 05.02.2022

Es zinu ka tie īstie patrioti dzīvo Kurzeme, ja kaut-kas neapmierina vai nepatīk tad nopērc mašīnu RAF tauta saucamā Latvijā un braukā uz savu ciruļpagastu!
Es vispār neredzu sūdzības, jo vilcienos arī pieturas rādās bez garumzīmēm, un ej un iesūdz Latvijas dzelzceļu :))))))))

P Patiess Fakts 05.02.2022

:D izlasíju smiekli sanáca :)

V viss ir slikti 06.02.2022

Cilvēkam laikam dzīvē kāds slikts brīdis, kad var ko šādu uzburt .:) Pie kam vairāk tas ir tehnoloģiju jautājums, kad arī daudzas jo daudzas lietas par nožēlu netulkojas Latviešu valodā, vai arī tulkojas nekorekti. Vismaz šī kompānija cenšas un dara nevis čīkst. Cik esmu redzējis, tad nemaz tik slikts šis tulkojums nav, un pieturas gan nosaukumos gan laikos rāda pat ļoti korekti. Var jau protams rādīt uzrakstus piemēram gramatiski pareizā Angļu valodā, taču domājams ka šis klients nesapratīs arī to.

R Raimonds Brutāns 08.07.2022

dumš vai duma kā zābaks...

M Maris Ziverts 09.07.2022

Pox uz to! Pats esmu latvietis! Tapat te ir getto!