www.sudzibas.lv ECOLINES tas nav tas!!!!

Ecolines - tas nav tas!!!!

Labdien.Gribu pasudzeties uz ECOLINES kompaniju,bet tiesi uz soferiem! mes ar brali nakti no 28 .julija uz 29. juliju braucam autobusa Riga-Valmiera-Narva-Sankt-Peterburga,pirkam biletes interneta,Ecolines majas lapa.biletes bija rakstits ka mus aizvedis lidz Obvodam kanalam autoostai,kur mus gaidis radiniece! bet ta ka visi parejie pasazieri izkapa Vitjebskas autoosta un mes ar brali palikam divata, es piegaju pie sofera un prasiju vai mus aizvedis lidz Obvodnam kanalam? vins paskatijas mana bilete kur skaidri un gaisi bij rakstits gala merkis.vins man teica ka TAS NAV TAS!!!! un piebilda nu labi,mes jus aizvedisim! vai ta bij pareizi?? vinam vnk bij mus uz turieni javed!! un izlaida vins mus kaut kada pietura pie Obvodna kanala autoostas,nevis pasa autoosta!! mes pirmo reizi braucam uz Krieviju un vel tada attieksme bija pret mums! paldies jums,soferisi!

W

zirgs_kamene 26.08.2014