www.sudzibas.lv ECOLINES Šoferis runā paceltā balsī

Ecolines - Šoferis runā paceltā balsī

Labdien, šodien 20.03.2023. Braucu ar autobusu Balvi - Rīga, līdz pieturai “kubuli” pulkst. 14.10. Ar šo reisu braucu ļoti bieži un ar citiem šoferiem nav bijušas nesaskaņas. Iekāpu pieturā “steķentava” un šoferis ar skaļu balsī man Saka, “ vai redzat, ka šis autobuss šajā pieturā nav ierakstīts? ” es mierīgā balsī atbildēju, ka redzu, šoferis Saka, “vajag pacelt roku nevis stāvēt un gaidīt kamēr es apstāšos, varēju par spīti, lai jūs pārmācītu pabraukt garām! ” es paliku šokā, jo iepriekš šoferiem nebija nekādu pārmetumu, kad bija vajadzība paņemt no šīs pieturas. Stāvot un gaidot biļeti sajutos stulbi, jo autobusā bija daudz cilvēku un visi uz manis katījās, jo šoferis ar mani runāja skaļā balsī. Kad kāpu ārā pieturā “ kubuli” skatījos vai autobusā ir pie šofera uzlikts vārds un uzvārds, bet to es nekur neredzēju.

20.03.2023

Good Intentions 20.03.2023