www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss/krāpšana

Ecolines - Slikts serviss/krāpšana

Labdien! Ecolines pārstāvji darbojas neprofesionāli. 25.08.22 17: 00 reisā uz Sankt Pēterburgu notika negadījums. Pēc iekāpšanas un neilgā ceļ, uz robežas Igaunija-Krievija, pasažieri izsēdināja no autobusa (nebija pcr testa) , pēc kā pasažieris bija atstāts uz sevis un autobuss aizbrauca. Ecolines pārstāvji vai tas ir nopietni? Jūs tiešām uzskatāt ka tas ir normāls serviss? Kad cilvēku vienos naktī atstāj uz robežas. Pārdodot biļeti ar iekāpšanās brīdi jūs esat atbildīgi par šo cilvēku. Jūs noslēdzāt biļetes līgumu ka cilvēks nokļūs no punkta a uz punktu b! Ok, ja jūs nevēlaties būt atbildīgi par šo, tad izvietojiet paziņojumu pie sevis mājaslapā kādiem jābūt līdzi dokumentiem/testiem u. T. T un vispār nepielaidiet tad cilvēku pie brauciena, savādāk šo var uztvert kā krāpšanos - pasažieris nebija pārkāpis nevienu jūsu noteikumu bet jūs šo pasažieri vienkārši izmetāt naktī uz ielas svešā valstī!
Papildus šai pretenzijai es pieprasu, lai oficiālais ecolines pārstāvis sniegtu komentārus par šādu radušos situāciju un vismaz atvainotos!

26.08.2022

X xxxShadowsidexxx 27.08.2022

Pārvadātājam šo vajag norādīt vismaz viņu tīmekļu vietnē jo tiem ir pati aktuālākā informācija..

E Einuks 29.08.2022

1. sūdzības rakstiet uz uzņēmumu nevis kaut kādā šitādā lapā.
2. anonīma sūdzība nevienam neinteresē un nopietnas iestādes pat tādu neizskata.
3. nav jābrauc uz okopantu valsti. (var braukt - un mūžam tur palikt)
4. pasažierim pašam viss jāzin pirms tam. Vai tad pārvadātājs būs vainīgs, ja ielaida kādu HIV pozitīvu un tas [slēpt]@a kādu pa ceļam un pielaida HIV. Tad objekts ies lamāties uz pārvadātāju?