www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss

Ecolines - Slikts serviss

Rādot autobusa šoferim savu jau mobilly nopirkto biļeti un klāt rādot savu id karti un 3+ karti, protams, es zināju ka manai 3+ kartei ir beidzies termiņš. Radot viņam bildi ar derīgo karti, šoferis Saka ka kartei jābūt līdzi. Bet derīgās kartes man līdzi nav jo tikko esmu atlidojusi un braucu majas lai dabūtu šo karti bet šoferis uzstāj ka ir jabūt līdzi. Ja es zinu ka man ir šī 90% atlaide tad es to vēlos izmantot. Tā kā, man nācās nopirkt biļeti uz savu gala mērķi pa pilno summu. Īsti nesaprotu vai mani nelaistu autobusā ja man šīs naudas ar ko samaksātu nebūtu līdzi? Kā arī šoferis atņēma man manu 3+ karti, neesmu parliecināta ka tā vispār drīkst darīt, jo tas skaitās kā mans dokuments. Vēlētos lai šo situāciju atrisinātu jo jūtos ļoti apbēdināta par šo situāciju. Un ticu ka es neesmu bijusi vienīgā kura ir kādreiz nonākusi šādā situācijā.

20.07.2023

E

Velvetpopstar 20.07.2023

Vispār drīkst viņi tā darīt. Nedrīkst izmantot nederīgus dokumentus.

E Evucitis098 20.07.2023

To es saprotu, radiju bildi ar jauno dokumentu jo braucu tam pakaļ jo nekā savadak jau nevaru to dokumentu dabūt.

V viss_slikti 20.07.2023

Foto nav dokuments un pie kam ja zinājāt ka beidzies termiņs, un jaunās kartes nav līdzi, tad sūdzība nevietā.

0 0203 20.07.2023

Par ko te sūdzēties, ja taisnība nav Jūsu pusē🤷‍♂️
Šoferis nav vainīgs, ka izmantojat nederīgus dokumentus.
Un varbūt vel gribat lai šoferis maksā sodu- Jūsu neizdarības pēc

Johaidi! Kartēja jažemaķ!
Radot viņam bildi ar derīgo karti, šoferis saka ka kartei jabūt līdzi. - - - A kas bus ja es radišu bildi ar savu pase? Šoferim IR TAISNĪBA! Ja tu galvu aizmirsisi kas bus vainīgs? Šoferis?
Bet derīgās kartes man līdzi nav jo tikko esmu atlidojusi un braucu majas lai dabūtu šo karti bet šoferis uzstāj ka ir jabūt līdzi ---- Atkal šoferim IR TAISNĪBA!
Ja es zinu ka man ir šī 90% atlaide tad es to vēlos izmantot. - - - Man arī bikses ir kaut ko un es gribu viņu ar tevi lietot? Dosi?
Tā kā, man nācās nopirkt biļeti uz savu gala mērķi pa pilno summu. - - - Viss pareizi!
Īsti nesaprotu vai mani nelaistu autobusā ja man šīs naudas ar ko samaksātu nebūtu līdzi ? - - - Es arī gribu dargo auto par 10 tuksoš eiro/ Ko man darīt? Staigat ar kājām? NEGRIBU!
Secinājums: vai prāts tev ir?