www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss

Ecolines - Slikts serviss

Ecoline autobuss regulāri kavē. Manuprāt, cilvēki vienmēr grib nokļūt laikus galapunktā un tomēr rēķinās ar + / - 10 min kavēšanos, bet nu jau regulāri reiss kavējas un ne par 10 min, bet gan 30 min un tas man vairs nav pieņemami. Respektīvi, man pēc 20 min būtu jāiebrauc Gulbenes ao, bet priekšā ceļa ilgums vēl ir 45 min. Un tas tiešām notiek regulāri, arī Rīgā iebrauc ar kavēšanos un autobuss ir iekavējis jau tik daudz, bet remontu posms vēl pat nav sācies.
Kā arī apstāšanās bērzkrogā. Vai tiešām nevar nestāties uz tām 10 min, ja ir jau tik daudz iekavēts?

08.07.2022

K

R Raimonds Brutāns 08.07.2022

Gan jau ir mīzēji, rijēji, ja rei gribās tanī Bērzkroga kaplī stāties

S stekers 02.08.2022

Autobusam vnk pēc regulas ir jāatstāv 15 min lai varētu Rīgā atstāvēt tik 30 min nevis 45 min un no Rīgas izbraukt ar kavēšanos