www.sudzibas.lv ECOLINES pieprasa dokumetu bērnam

Ecolines - pieprasa dokumetu bērnam

š.g 10 decembrī gribēju braukt ar bērnu uz Valmieru ar autoobusu Rēzekne- Valmiera, kas attiet plkst. 9.05 no Gulbenes. Iekāpot autobusā un prasot biļeti uz Valmieru šoferis prasa vai šis ir mans bērns atbildu kad jā, prasa cik gadu saku kad 6 gadi. Viņš saka kad man jauzrā'da pase vai dzimšanas apliecība, kad bērnam tiešām ir 6 gadi. Es tak līdzi nevalkāšu pasi vai dzimšanas apliecību ja baraucu iepirkties. Tad viņš teica kad tad bērnam jāpērk biļete, protams biju šokā un nopirku. Pec tam iekāpa ka'du pieturu vēlāk māte ar bērnu un šoferis prasa cik bērnam gadu viņa atbild kad 5, kāpēc tad neprasīja lai uzrā'da dokumentu, un nelika pirkt biļeti. Esmu braukusi ar bērnu gan uz Rīgu un citām vietām, bet ta'du brīnumu pirmo reizi dzirdu, AIZBRAUCĀM LĪDZ Valmierai un autoostā iegāju nipirkt atpakaĻļ vceļam biļet un prašijuu vai 6 gadigam bērnam vajag biļeti viņa teica kad nē, un neko nepraīja.
Tad lai uzliek autoobusa tadu likumu kad ir jābūt līdzi dokumentiem.

I

: :):):):) 13.12.2011

elementāri--šoferim radīja šaubas par bērna vecumu, bet kāpēc tad jums būtu jātic---par to padomājat?Autoostā biļeti pārdeva, bet šoferis novērtēs---cik tas atbilst patiesībai---jo teorētiski --var būt arī gadījumi, ka samelo bērnu vecumu.Manuprāt!!!

J 13.12.2011

Nu bet protams, ka autobusa vadītājs rīkojās atbilstoši pārvadāšanas noteikumiem! Ja būtu iekāpusi kontrole Jums būtu jāmaksā sods, ja Jūs nevarētu uzrādīt dokumentu vai biļeti.

A anonimus 13.12.2011

vēl viena māmuļa, kas sadomājusies, ka ir pasaules centrs jo redz ir spējusi vienu sīko no sevis izspiest! Vai tavam bērnam uz pieres ir ieskrāpēts dzimšanas datums, ka šoferim bija nešaubīgi pašam tas vecums jāzin? tā ka nav ko vizināt savu bērnu bezmaksas ja nespēj tik vienkāršu lietu kā dokumentu uzrādīšanu veikt!Un vēl bļauj pa pasauli cik visi slikti... aita tu esi!!!

E Eryk 13.12.2011

Mans bērns, kuram ir nepilni 3 gadi pašlaik, arī piedzīvoja tādu pašu attieksmi Ecolines autobusā, braucot no Jēkabpils uz Rīgu (maršruta autobusā Rēzekne-Rīga).

T ToEryk 13.12.2011

Par kādu attieksmi tu runā? Lai izmantotu atlaidi (šajā gadījumā tas ir bezmaksas brauciens bērnam) ir jāuzrāda dokumenti - negribi rādīt dokumentus maksā par braucienu - ļoti vienkārša loģika! Neesi tu pasaules galvenais cilvēks, lai tagad tev būtu tikai tiesības, arī par pienākumiem ir jāatceras!

A alons 13.12.2011

njā, sagribējusi, moš pērkot veikalos šmigu arī nevajag līdzi būt kādam dokumentam?